Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliimpi

ZMARSZKI wokół OCZU

Polecane posty

Gość oliimpi
Witam Jak miło mi było zobaczyc,ze ktos po 4 latach sie odezwał :):) Teraz jestem jeszcze starsza :) Miona uzywam tego kremu od kilku miesiecy,aczkolwiek nie jest az taki rewelacyjny okresliłabym go jako dobry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miona
Olimpii a jaki krem byś poleciła ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliimpi
Hejka wiesz wyprobowywalam juz chyba wszystko:) i szczerze Ci odpowiem ze nie ma zlotego produktu.pozostalam przy vichy Ha. Jedynie platki kolagenowe troche prostowaly ale na krotki okres. Jakbys jednak byla czyms zachwycona to prosze daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam goraco
dziwczyny ja wam polecam z calego serca marokanski olejek arganowy kosmetyczny, ktory kupilam w jednym z polskich sklepow intenrnetowych, widze zmiane po dwoch tygodniach, skora wokol oczu sie widocznie naciagnela, robie nim masaz raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
trzeba się uśmiechać. Ja czasem widzę takie panie w środkach komunikacji miejskiej co to mają naturalnie taką "srogą minę" albo "niezadowoloną podkówkę". A jak jest babeczka ze zmarszczkami uśmiechowymi to jej twarz wygląda pogodnie. Zmarszczki mimiczne się zrobią i już. Od mówienia, uśmiechania, robienia "wielkich oczu" jak nas coś zdziwi.To normalne. Ja wolę mieć zmarszczki od uśmiechania się niż od robienia srogich min. A żeby za szybko się ich nie nabawić to staram się chronić twarz przed słońcem. Zero solarium, na plaży zawsze mocny krem z filtrem (muszę bo mam dosyć jasną cerę i pieprzyki) i jakaś czapeczka z daszkiem czy inne cóś na głowę, żeby dodatkowo chronić twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moja mama non stop uzywala kremow vichy pod oczy, szczerze mowiac dzialanie bylo minimalne. namowilam ja zeby kupila ziaje i jest bardzo zadowolona, ja sama widze u niej efekty jej dzialania :) mowa o tym kremie, kolejny plus to jak wiadomo bardzo niska cena produktow ziai http://www.splendore.pl/Aretina_Q_Krem_pod_oczy___15ml_p4491.html sprobowac nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliimpi
grrrrr -alez ja wlasnie zmarszczyki mam mimiczne bo w mlodosci za duzo sie smialam i tak zostało:):) w wieku 20 lat juz stosowalam kremy pod oczy. ja zdaje sobie sprawe z tego ze krem nie zlikwiduje zmarszek ,tylko mam nadzieje zapobiegnie nastepstwu.... wiem ze wielka role gra tu genetyka a niestety moja babcia miala zmarszczki i moja mama je ma aczkolwiek moja mama nigdy nie stosowala specjalnych kremow tylko nivea :) Pewnie mam genetycznie tak jak i pajaczki na policzkach ktore juz raz w zyciu zamykalam.Jedyne to to ze nigdy nie miałam tradziku :) Ot i takie wlasnie jest zycie,jak nie z tej strony- to z innej :) co do ziaji to kiedys stosowałam kremy do twarzy i powiem ze byly dobre ale moje glupie z pewnoscia rozumowanie jest nastepujace :)tani krem to pewnie i kiepski !Zeby mozna bylo zrobic mi analize teraz i po stosowaniu kremow ziaji to z pewnoiscia czlowiek by sie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, ze to jest jedyna tania firma, której ufam i której kosmetyki się sprawdzają. zazwyczaj uzywalam L'Oreala i Vichy, ktore czesto mnie zawodzily:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariCarmen
hej, karmię piersią i zauważyłam, że moje zmarszczki pod oczami się powieliły i pogłębiły. Dodatkowo kontur twarzy jakby bardziej reaguje na grawitację:( Prawdopodobnie to skutek obniżonej ilości estrogenów, mam nadzieję że jak skończę karmić wszystko wróci do normy. Zaopatrzyłam się w Serum Protect&Perfect Intense No7 i muszę przyznać, że działa. Skóra ma twarzy jest miękka i nawilżona, owal jakby się podniósł. Kremik pod oczy Protect&Perfect No7 też jest niczego sobie, odkąd go stosuję (3tyg-tak jak i serum) skóra pod oczami wygąda ciut lepiej, ale szału nie ma. Jeśli ktoś zna jakiś cudowny specyfik to proszę o nazwę:) Bo nie umiem kontrolować śmiechu-jestem bardzo wesołkowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariCarmen
aaa i zapomniałam dodać-mam 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym wieku to, że pojawiają się zmarszczki jest zupełnie naturalne. Taka jest kolej rzeczy i nic na to nie poradzimy. U mnie a razie nie ma tragedii jeśli chodzi o zmarszki, ale niedługo pewnie trzeba będzie myśleć o botoxie, czy innym sposobie wypełaniania zmarszczek. Może taki sposób http://www.facebook.com/note.php?note_id=137122453002855 ??? a powiedzcie mi drogie panie kiedy zaczęłyście stoswać kremy przeciwzmarszczkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakbeauty
botox utrzumuje sie za pierwszym razem gdzies okolo 5 miesiecy,za drugim razem dluzej,bynajmniej u mnie tak jest,ja milam wstrzykiwany w polowie czerwca i teraz juz jest prawie listopad i jeszcze nic nie puscil,trzeba uzywac dobrego serum pod oczy,ja dostalam zmarszczki od solarium i za malo wody pilam,teraz uzywam kremu pod oczy Filorga jest bardzo dobry,oraz serum HR,rano i wieczorem,dotego pare raze w tygodniu maski pod oczy i nie bedzie zmarszczek,ok,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej przyjaciółki botox trzyma się już ponad 5 miesięcy. Trzeba też pamiętać o kremach. Co prawda botox to jest trucizna wstrzykiwana w mięsnie, która powoduje ich paraliż, dlatego nie ma takiej mimiki twarzy i nie widać zmarszczek, ale kremów warto używać np z kwasem hialuronowym, żeby uzupełnić wypłukujący się naturalnie z naszego organizmu kwas. I myślę, że skoro nie trzeba botoxu robić tak często to każda z nas może sobie na to pozwolić. Tutaj: http://www.iqmedica.pl/botox,p54.html kosztuje około 800 zł więc jak raz na 7-8 miesięcy to da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minod
Najlepiej coś delikatnego, gdyż skóra wokół oczu jest bardzo delikatna... według mnie warto wypróbować żel pod oczy komfort młodej skóry 18+. Super produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić kosmetyki przeciwzmarszczkowe Yves Rocher . Naturalne kosmetyki, mniej szkodliwe od czystej chemii ;) Przy zmarszczkach nie tak zaawansowanych powinny pomagać. http://www.ofertypromocje.pl/okazje_pielegnacja-przeciwzmarszczkowa-w-yves-rocher_11965.php . Laboratoria Biologii Roślinnej Yves Rocher wyodrębniły z zielonego ryżu składnik o nazwie Inozytol Roślinny, który ma właściwości przywracania oddychania komórkowego, zwiększania aktywności energetycznej i syntezy białek. Rezultat dla Twojej skóry: inozytol działa u źródła powstawania zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Ja natomiast polecam medycynę estetyczną, fotoodmładzanie, botox lub kwas hialuronowy, prost sposób którego efekt pozostaje na długo. Polecam odwiedzić: www.q-clinique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labomm
Jasne ,botox ,skalpel, a może starzec sie z godnościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitta
Jasne najłatwiej przyoszczędzić i położyć się pod skalpel. :/ Dziewczyny opamiętajcie się, jakie zmarszczki w wieku 18 lat? Ok po 30 pora skórę wokół oczy dobrze odżywiać ale bez przesady. Z kosmetykami bywa różnie jednym pomagają innym nie najważniejsze by zapobiegać. Koleżanka niedawno pokazała mi serum pod oczy z Botani, podobno pomaga ujędrnić tę skórę wokół oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, botoks to ostateczność. Wiadomo, że najlpiej zapobiegać. Ja o oczy dbam podobnie jak o resztę cery: dobre kremy i sera, a do tego pielęgnacja u sprawdzonej kosmetyczki. Swoją drogą czytałam osttnio fajny artykuł na ten temat: http://magazyndrogeria.pl/index.php/2011/10/oko-w-oko-ze-zmarszczka/ Jeśli jednak już zmarszczki są głębokie, to ja bym się nie wahała. Kremy w takim przypadku niewiele zdziałają. A botoks, wypełnianie kwasem hialuronowym czy nawet mezoterapia - już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacsc
od 20 roku życia stosuje pod oczy masć ochronną z wit A dziś mam 29 i żadnej zmarszczki , a skóra delikatna i elestyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie kochane ze sie wtrace. mam 53 lat i ani jednej zmarszczki a tylko dlatego ze sama sobie robie mikstury od mlodych lat. Twarz gimnastykuje i masuje codziennie rano i wieczorem 5 min, klade maseczki wlasnej "roboty"na oczy i twarz co dwa dni, powiem am ze skora jest jedrna i naprezona u kosmetyczki nigdy nie bylam uwazam za strate czasu i pieniedzy.Znajomym dalam przepisy na moje mikstury bo ciagle pytaly dlaczego nie mam zmarszczek i obwislej skory w moim wieku i mlodo wygladam.Szacunkowo kazdy mi daje 38-40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna cale zycie....
a ja wam poweim ze rzadko sie usmiecham bo po prostu nie ejst mi do smiechu.... i rzeczywiscie nie mam zadnych kurzych lapek a mam juz 42 lata, hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia========
Szkoda ze sie nie uśmiechasz a pod oczy polecam marke Blane efekty zaskakujace i naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzszynka
Spróbuj serum Dermatopoietin na okolice oczu : trzy zadania do wykonania - likwidacja cieni - likwidacja opuchnięc i zmarszczek Dodatkowo serum działa na górnej powiece i powoduje , ze skóra sama zaczyna się " prasować" - znika nadmiar skóry - tak jak po liftingu. Dla mnie to rewelacja.Preparat nie jest jeszcze znany - od niedawna w Polsce. Polecam . jest do kupienia wyłącznie online, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasofka
Nie mam obsesji zmarszczek, jak to dobrze. Nie będę przejmować się dwoma czy czterema zmarszczkami. Owszem mam kosmetyki przeciwzmarszczkowe ale bez przesady, jeśli już są to przecież krem mi ich nie usunie. Fajne serum pod oczy jest z Botani. A i iwostin re-storin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDiva
Ja mam kremik z serii beEco pod oczy, na szyje i dekold. Super nawilza. Kupilam juz ktores pudeleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Ja mam tylko 24 lata, a też zmarszczki mimiczne zaczęły się pokazywać..Mimo, że na razie słabo widoczne, to jednak denerwują. Chodzę teraz na mikrodermabrazję do salonu Dermique w Krk i powiem Wam, że widać efekty:) Skóra od razu lepiej wygląda, jest taka ,,dotleniona" i zmarszczki się wygładzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_ka
Hej, a próbowała któraś z Was zlikwidować zmarszczki zabiegiem Redensity? Pytam, bo jestem już na to prawie zdecydowana. Mam 30 lat, a zmarszczki jak u czterdziestki. Przyznam, że trochę się boję zabiegu, bo w końcu chodzi o okolice oka. Nigdy wcześniej nic sobie nie robiłam, ale czytałam trochę o tym i wybrałam lekarza, dr Urszulę Brumer. Jeszcze nie jestem pewna na 100%, czy się zdecyduje, dlatego wolę wcześniej popytać. Czy któraś z Was była kiedyś pacjentką doktor Brumer? Robiłyście Redensity? Będę wdzięczna za pomoc i liczę na same rzetelne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Mewka
Na zmarszczki wokoł oczu najlepszy jest zabieg Thalgo z okularami masującymi i specjalnymi płatkami lub zabieg z maską z algami. jak jestes z Poznania mogę Ci polecic sprawdzone miejsce gdzie takie zabiegi wykonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam podobny problem i u mnie świetnie zadziałało osocze ARTHREX ACP które robiłam w Klinice Zakrzewscy u dr Marcina Zakrzewskiego. Dzięki obecności zwiększonej liczby czynników aktywnych można uzyskać dużo lepszy efekt. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×