Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SZASZA

SPOSOBY NA NADPOTLIWOŚĆ

Polecane posty

Gość SZASZA

Drogie forumowiczki, szukam sposoby na nadpotliwość. Walczę z tą przypadłością od dziecka (teraz jestem po 30-tce). Nie pocą mi sie dłonie, stopy ani (nadmiernie) pachy tylko głowa (włosy), kark, plecy. Nie stac mnie na botox...Nadmierna potliwosc nie ma tez związku ze stresem bo ogólnie jestem spokojna osobą i daje sobie rade w sytuacjach nerwowych...Czy ktos z was wie jakie może byc źródło nadpotliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianfox
Nowo powstała strona o problemie nadpotliwości dłoni-stóp... Chcemy podzielić sie z Wami tym co mamy, troską i ciepłą rozmową.Wchodząc kliknijcie na kontakt a nastepnie Forum. Nie wstydz sie- daj swoje zdjęcie i poznaj nas wszystkich z całej Polski... Zapraszamy http://sympatektomia.terazwww.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może to problemy z tarczycą...zrób sobie badania...a co do kosmetyku, kóry pomógł mojej mamie to zakupiła w aptece ANTIDRAL i jest mega zadowolona, az sie dziwie ze juz sie tak nie poci, az mi wstyd...bo ja cierpie na nadczynnosc i mnie to dobija, ta potliwość, dusznosci i zmeczenia...chyba sie skusze na to cudo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Nadpotliwość nie musi być oznaką chorej tarczycy. Ja mam hiperprolaktynemię i u mnie ona jest powodem nadpotliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc pocenie
Witam, jeśli ktoś chce dostać poradnik napisany na podstawie 5 letnich doświadczeń z leczenie nad potliwości, który naprawdę posiada wiele ciekawych informacji i na pewno okaże się pomocny. Dzięki niemu będziecie bogatsi o nowe wiadomości, preparaty porady i zabiegi tyczące leczenia się nad potliwości. Kontakt Zapraszam na gg 31698805 (Nie widoczny) Zapraszam na email szajba1991@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój oryginalny sposób
nie tylko na usunięcie tylko nadpotliwości ale uzyskanie pełnego zdrowia: Zmusić gospodarkę elektolitową organizmu do prawidłowej pracy, dzięki realizacji poniższych punktów: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnianatorcie
Niestety sporo osób ma problemy z nadpotliwością, ale na szczęście są na to jakieś sposoby, owszem na pewno nie można zapominać o higienie osobistej, stosować odpowiednie środki, a jak to nie pomaga to może warto byłoby się zastanowić nad takim zabiegiem http://www.medycynaestetyczna.polmedic.com.pl/zabiegi_07.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows2511
Witam serdecznie Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: - Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, - Terapia jest szybka i efektywna, - Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, - Doskonałe wyniki leczenia. Oto link do ogłoszenia - skopiuj go w całości: http://tablica.pl/oferta/wypozycze-aparat-do- jonoforezy-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-IDw6I3.html mail: shadows2511@wp.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, Terapia jest szybka i efektywna, Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, Doskonałe wyniki leczenia. Link do ogłoszenia, skopiuj i wklej: http://katowice.gumtree.pl/c-Firmy-Uslugi-pielegnacja-uroda-Wypozycze-Aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-Medisun-Gs-10-W0QQAdIdZ391671231 Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też walczyłem z nadpotliwością.Długo nic nie działało,aż w końcu mi pomogło tylko jedno,dlatego polecam i mam na sprzedaż praktycznie nowy aparat do jonofrezy,używany 5 razy,przyniósł oczekiwane rezultaty. Posiada jeszcze gwarancję. Cena 900 zł. Moje gg: 7246476.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkkka
ja wypożyczyłam urządzenie do jonoforezy od pana z Bytomia i jestem bardzo zadowolona z efektów :D inne "cuda" na mnie nie działały a kupe kasy poszło ;/ z rąk mogłam wyciskać wodę, więc mało przyjemne kiedy jedziesz w tramwaju czy w autobusie ;/ a o podaniu komuś ręki brrrr ;( można było też zrobić stopy więc jak najbardziej byłam za ;) u mnie zadziałało ! na początku byłam trochę sceptyczna no ale ... pomogło :D teraz jest sucho i przyjemnie :) myślałam o botoxie ale tyle kasy i czas działania ok pół roku, więc nie, dzękuje ;] jakby ktos chciał to daje link do jonoforezy: http://www.gumtree.pl/cp-pielegnacja-i-uroda/slaskie/wypozycze-aparat-jonoforeza-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-391671231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam do was pytanie, czy może ktoras z was probowala zabiegow z zakresu medycyny estetycznej, cos takiego jak tutaj www.kurban.com.pl ? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox na nadpotliwość to bardzo popularny zabieg, który można zrobić w dobrych klinikach medycyny estetycznej. Moim zdaniem to jedyne skuteczne rozwiązanie. Miałam problem z nadpotliwością dłoni, co jest bardzo przykrą i krępującą dolegliwością. Wstyd podać rękę, która jest wiecznie wilgotna. :-( Zdecydowałam się na botox dłoni kilka miesięcy temu i teraz się zastanawiam, czemu zwlekałam aż tak długo??!! Rożnica jest nie do opisania. Wreszcie nie wstydzę się podawać ręki. Zrobiłam zabieg w klinice dr Krajewskiego niedaleko metra Wilanowska. Naprawdę polecam zabieg wszystkim, którzy borykają się z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim. Moze powiem z mojego doświadczenia na temat jonoforezy, którą wypożyczyłam od bardzo fajnego i konkretnego pana. Mam nadpotliwosc dloni, stóp i pach. Pocenie się dloni to istna powódz. Rękami robi się wszystko więc to ogromny problem. Więc poszukalam cos na ten temat i trafiłam na ogłoszenie w sprawie nadpotliwosci na olx: http://olx.pl/i2/oferta/wypozycze-aparat-do-j onoforezy-na-nadpotliwosc-elektro-antyperspirant-CID619-IDw6 I3.html Mam z glowy nadpotliwosc zwłaszcza gdy robi się coraz ciepłej usmiech.gif ja osobiście polecam bo efekt jest ogromny ! I można regulować napięcie i dostosować sobie cp swojego organizmu żeby nie poparzylo :-D ale super być sucha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerok ą ofertę z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz w klinice Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl). Leczyłam w niej nadmierną potliwość systemem MiraDry i zabieg naprawdę pomógł mi pozbyć się problemu (inne metody nie były skuteczne). Zabieg robiłam w Warszawie, ale widziałam, że w Galerii Słonecznej otworzyli swój oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposób na nadpotliwość jest jeden : toksyna botulinowa w OME Kuźniczki w Gdańsku jeśli nie wiecie co to za zabieg to sprawdźcie w necie, z pewnością jest to jeden z najskuteczniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie aparat do jonoforezy koszt okolo 50 zl wystarcza dwie baterie 9 v, 3 kabelki 6 krokodylkow i dwa naczynia przewodzace prad moga byc nawet plastikowe ale wylozone folia aluminiowa jakies 15 zabiegow po 20 min i problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone sposoby : 

1. Kąpiele w soli (sól musi być dobrej jakości np. zabłocka, bocheńska, z Morza Martwego)

2. Noszenie ubrań z naturalnej wełny (wełna świetnie wchłania wodę)

3. Bloker Ziaja

4. Dobrej jakości skarpety (najlepiej wełniane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×