Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niby lolitka

wiarygodność testów ciążowych - HELP!

Polecane posty

Gość gość
u mnie wykrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wykrył :) Miałam Pink Test z domowelaboratorium.pl, staraliśmy się o dziecko z mężem od kilku miesięcy, dlatego miałam trochę tych testów kupionych :) A teraz razem z mężem czekamy aż nasza Julcia pojawi się na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarator
Ja bym doradzała testy strumieniowe, choćby Stream jest okej, nie tak dawno korzystałam – nie fałszuje wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara19x
Pasują mi tak ogólnie mówiąc strumieniowe testy, nie ma za dużej kombinacji przy samym pobieraniu próbki. Co do konkretów to szybki i bardzo czuły jest choćby Stream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Mnie test ciążowy nie zawiódł nigdy. Obecnie jestem w drugiej ciąży i spóźniającą się miesiączkę pierw sprawdzałam poprzez test ciążowy a jak wyszedł pozytywny to zrobiłam badanie BETA HCG by mieć potwierdzenie do lekarza ile dokładnie jest tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko korzystam z testów ale jak już muszę to Stream jest w porządku, wygodny, dość higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzony od dawna test Stream, dobra polska rzecz od Sanity, raczej łatwo dostępny w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywny jest Stream i też fajnie że można go dość szybko zrobić, już w zasadzie pierwszego dnia spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywne doświadczenia mam z testem Stream i słowo – pozytywne jest tutaj adekwatne wyjątkowo, bo po długich staraniach w końcu test pokazał dwie kreski, także na pewno jest dla mnie dodatkowo szczęśliwy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak

Tutaj masz opisaną skutecznosc: ceneo.pl/53997942#tab=spec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Test Stream od Sanity to chyba taki najbardziej dokładny, jeśli chodzi o wynik. Super się sprawdza, bo jeszcze przed terminem miesiączki może się pojawić wymarzona druga kreska, więc na pewno dla wielu kobiet będzie to super propozycja. Test prosty w obsłudze, higieniczny, zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wraz z mężem staraliśmy się o dziecko korzystaliśmy z testów ciążowych Pink zamawiałam na stronie domowe laboratorium bo trochę tych testów mi poszło i za każdym razem test dawał wiarygodny wyniki, zarówno te strumieniowe jak i płytkowe. Kiedy w końcu pojawiły się upragnione dwie kreski na teście odrazu umówiłam się do ginekologa i ten potwierdził ciąże. Także ja zdecydowanie polecam te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Ja również korzystałam z testów ciążowych z Pink, tych z dzidziusiem na opakowaniu i naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem. Nigdy nie otrzymałam niewiarygodnego wyniku, zawsze się zgadzało. Najbardziej ekonomicznie wychodziło jak kupowałam ten dwupak gdzie jest i strumieniowy i płytkowy. Jak już  wyżej dziewczyny pisały , ja również polecam te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie test pink z domowego laboratorium ten o czułości dziesięć pokazał upragnione dwie kreski w dni planowego dostania miesiączki także naprawdę całkiem szybko wyłapał ciąże, potem jak poszłam na krew i do ginekologa wszystko się szczęśliwie potwierdziło, także  jeśli chodzi o wiarygodność to są bardzo spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×