Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niby lolitka

wiarygodność testów ciążowych - HELP!

Polecane posty

Gość mzebr
Wiesz co najlepiej byłoby gdybyś poszła do lekarza. Ile dni minęlo od domniemanego zapłodnienia? Posłuchaj ja wiem sama na swoim przypadku, że testy to najgorszy sposób na wykrycie ciąży. Może masz zaburzenia hormonalne. KONIECZNIE IDŹ DO LEKARZA!!! Niech zrobi ci USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyt
3 miesiące temu miałam usg...myślisz że od tego czasu może coś się złego dziać?;/;/ Od domniemanego zapłodnienia tego najodleglejszego mineło ponad 2 tyg, ale jakiś tydzień przed miesiączką też kochałam się bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzebr
Zrób test z krwi na obecność beta HCG. Może tam coś wyjdzie, a jak nie to zawitaj do lekarza ale najwcześniej za jakiś tydzień może USG coś pokaże jeśli jesteś w ciąży. Na ogół USG pokazuje 7 tyg ciążę i jest najbardziej pewne. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an24na
Czy domowe testy ciążowe (różnych firm) wykonane ok. 3, 5 i 8 tygodni po stosunku pokazujące wynik negatywny są pewne w 100%? W poprzednim cyklu brałam Escapelle i teraz po nim nie pojawia mi się kolejny okres (bo pierwszy był), a wizyta u gina dopiero w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, spóźnia mi się @, ostatnią miałam 2 marca i był to wtedy cykl 31 dniowy. Dzisiaj jest 35 dzień cyklu i dalej nic ;( Robiłam 3 testy: 1 był 1 kwietnia wieczorem, 2 test- 2 kwietnia rano i 3 test- 4 kwietnia rano= wszystkie 3 negatywne. Czy jest możliwość, że mogę być w ciąży, czego bardzo bym teraz nie chciała, a muszę przyznać, że nie zawsze zabezpieczaliśmy się. Na pewno nie byliśmy zabezpieczeni 12 marca, 29 i 30 marca. W dodatku bolały mnie sutki z tydzień czasu, ale teraz już przestały. Piersi nie były nabrzmiał i nie są. Za to podbrzusze boli mnie od 28 marca jakby zaraz miała przyjść @. Czy myślicie, że nie wykazały ciąży bo za wcześnie je zrobiłam? PROSZĘ O POMOC BO ZWARIUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam też, że w grudniu rzuciam plastry! 1@ 28.12.09, 2@ 31.01.10, 3@ 2.03.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzebr
Patrynia888 idź do gina za jakiś tydzień dwa, wtedy USG powinno potwierdzić ciążę. Teraz lekarz przy badaniu sprawdzi przy badaniu czy macica jest rozpulchniona i czy endometrium się powiększyło, a tak USG potwierdzi czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie beta z krwii
Ile dni po stosunku można zrobic takie badanie, kiedy taki test z krwi wykryje ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Witam :) moja sytuacja wygląda nastepująco miesiączki miałam 14.02, następną 11.03 i kolejnej sie nie doczekałam (miała byc 6.04 i nie ma jej do tej pory) zrobiłam pierwszy test 6.04 i wyszedł pozytywny następny zrobiłam 7,8,9 he he he i tez pozytywny dwie grube intensywne krechy na 15.04 mam wizytę u ginekologa juz nie moge sie doczekac czy jest mozliwosc ze az tyle testów sie myliło ? Staramy sie o dzidziusia od stycznia i wczesniej pokazywały prawde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję na pewno jesteś w ciąży testy dają nawet 99,9% pewnosci ja też na tescie tydzień temu zobaczyłam dwie grube krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Fajnie ja juz panikuje juz zrobiłam ich tyle mysle ze sie udało :) a ty juz jestes po wizycie u ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Ja w czwartek już sie nie mogę doczekac :) ja tez mysle ze testy sie nie mylą a napewno nie w ta strone co nam wyszlo:) a jak sie czujesz ja narazie w miare normalnie nie wymiotuję ani nic tylko mam dziwny metaliczny smak w ustach i prawie nic nie moge jesc bo wszytko jem oczami a jak juz to mam na talezu to mi sie odechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolą piersi i są już leeko powiekoszone i czasami pobolewa mnie dół brzucha jak przy @ ale czytałam że to w pierszych tyg normalne aczykolwiek po wizycie u lekarza na pewno będę spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Ja byłam już u jednej Pani doktor u mnie w Krakowie 3.03 bo juz wtedy podejrzewałam ze jestem w ciąży zrobiłam test i był według mnie pozytywny była druga kreska taka prawie niewidoczna ale była a Pani doktor zrobiła mi USG stwierdziła ze nic nie widac i dała mi tabletki na wywołanie okresu przed spodziewanym terminem ale ich nei wzięłam i całe szczescie ...tylko ze dostałam okresu tego 11.03 ale był taki dziwny krótki i mało intensywny jak nigdy i teraz ide do jakiegoś ginekologa podobno dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Napewno jestes w ciązy :) będziemy mamusiami :) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Ja też :) a skąd jesteś tak wogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Z Krakowa :) daleko troszkę ale ciesze sie ze sie odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Dokładnie :) to daj mi znac jak juz wrócisz od lekarza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. od jakiegoś czasu też staramy się o dziecko i po tylu spóźniających się miesiączkach i negatywnych testach nie mogę uwierzyć że w tym miesiącu wyszedł pozytywny (dokładnie trzy :P) dzisiaj idę do lekarza i jestem cała w nerwach, tyle naczytałam się o testach które się mylą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
asiulek_82 no i jak byłas u lekarza czekam na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 51 martinelove była wczoraj u lekarza i wszystko jest ok potwiedził jak najbardziej ciąże i nasze maleństwo ma juz całe 6 mm:) zapisał mi tylko jeden lek duphaston pniewaz pobolewa mnie dół brzuszka a nie powinno tego być i kolejna wizyta za miesiąc a jak Ty tzn Wy:)sie czujecie? Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Byłam u lekarza 5 tydzień potwierdził ciążę jak najbardziej :)kazał mi łykac kwas foliowy i nic wiecej wszystko ok ;) asiulek_82 a ty który jestes tydzień tez około 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to obie jesteśmy w piątym tygodniu przepraszam ze ja odpisuję tak późno ale niedawno się z mężem przeprowadzilismy i jeszcze nie mamy internetu u siebie i korzystam w pracy ale mam nadzieje ze to sie niedługo zmieni:) kiedy masz następna wizytę bo ja 12 maja ciekawe o ile urośnie fasolka:)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinelove
Nie ma sprawy :) to odbydwie jesteśmy w 5 tygodniu :) Nastepną wizytę mam na 6 maja może juz będzie lepiej widac dzidzie :) ale sie ciesze :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martinlove i jak byłaś wczoraj u lekarza? mam nadzieję że wszystko ok ja idę w środę i nie mogę sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojsofjse
hej! mam problem. okres spoznia mi sie 7 dni. zrobilam 2 testy oba wyniki negatywne. zawsze sie zabezpieczalismy nigdy gumka nie pekla(zawsze dokladnie sprawdzalismy) ani sie nie zsunela. mam troche glupie pytanie ale mam nadzieje ze ktos mi odpisze: czy jest jaka kolwiek szansa na to ze moglam zajsc w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×