Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka hm

------Co lubicie najbardziej w HM ? Forum dla fanek tej marki!------

Polecane posty

Gość fanka hm

Ja najbardziej lubie chyba bielizne,bizuterie i dodatki(torebki,szaliczki,czapeczki,paski,rajstopki i inne gadzety)! Piszcie tez o tym co wam sie nie podoba w HM!(jesli cos takiego sie znajdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmamijja
że mają zaniżona rozmiarówkę i przez to mieszczę się w xs :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
na mnie czasem XS jest za duze mimo ze w innych sklepach czasem kupuje M.Ale faktycznie maja zanizona rozmiarowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
a jedyne co mnie denerwuje to to ze nieraz cena nie jest adekwatna do jakosci ciucha,np sweter za 79 zł a jakosc taka ze moglabym nim od razu myc podłogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja myślę, że jakościowo te rzeczy złe nie są... jedynie właśnie swetry, raz założę i zmechacone :/ ale niektóre się trzymają :) co lubię... to, że jest taki wybór, że zawsze znajdę coś dla siebie, mają fajową bieliznę... dodatki też fajne, kosmetyków nie używałam fajne też są takie bazowe bluzki. w jednym kolorze, wygodne, tanie, nadają się pod sweter na zimę, ale nawet na wierzch jak się założy i doda fajne dodatki, są ok :) ogólnie chyba 80% ciuchów mam z H&M :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauket
nie wiem czym barwione sa ich rzeczy z bawelny ale jest to swietny barwnik:) zawsze tak kupuje wszystkie bawelniane bluzki(nosze glownie czarne), do tej pory szlag mnie trafial bo zawsze po kilku praniach bluzka szarzala:O teraz sa czarne przez ok 1.5 roku:) swietne plaszyczki maja, dodatki i bielizne lubie tez bluzki koszulowe z h&m-bardzo dobre jakosciowo zawsze cos znajde, nawet jesli kolekcja mi nie bardzo odpowiada (jak ostatnia) najwieksza ich wada sa ceny tych lepszych jakosciowo ciuchow(ale np bielizne maja bardzo tania a porzadna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowe kozaczki
fajnie ze maja tam prawie cala rozmiarówke a wada jak dla mnie jest burdel jaki w tym sklepie panuje, czasami tam wchodzac czuje sie jak w ciucholadzie, chociaz pewnie tam maja bardziej starannie porozwieszane rzeczy. W H&M trzeba niezle sie naryć zeby cos fajnego znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najwiecej kupuje w H&M ubranek dla mojej coreczki,są sliczne.A sobie bielizne, a ubrania raczej takie sportowe.Bardzo lubie ten sklep ,ale wydaje mi sie ,ze za granicą jest lepszy wybor.Jezdzilam kiedys do Niemiec przez kilka lat i tam kupowalam o wiele fajniejsze rzeczy maja wiekszą oferte,zawsze przywozilam jakies ekstra torby , dodatki.U nas jest roznie ,zalezy od sezonu nieraz jestem bardzo rozczarowana i malo mi sie podoba ,a czasem kupuje sporo.Za to dziecku zawsze mnostwo ubranek.Ale ogolnie to lubie ten sklep.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się mnÓstwo
cieciu niemyty:o i szweDZki Kuźwa, co za nieuki i niedoroby:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam w H&M wszystko mam ok 80% ubran i bielizny i dodatkow z tej firmy tak ja kocham:D uwielbiam wszystkie kolekcje zawsze cos znajde dla siebie i ceny sa na tyle niskie ze moze sobie na te ubrania pozwolic:))) jesli chodzi o jakos to nie wiem ale mi sie dobrze nosza jeden sweterek czarny nosze teraz 4 rok jakos i fakt obecnie na nadaje sie na kazda okazje ale jeszcze na bardziej sportowo go zakladam wiec to chyba dobra jakos biorac pod uwage ze kosztowal on wtedy 39,90 i dodam ze nie byl przeceniony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie ten sklep to syf
jak rzadko. OHYDNE, wstrętne porozciagane ubrania chujowej jakości, swetry jak z kufra babci, cena nieadekwatna do jakości. Kolory straszne, fasony tragiczne. Wiekszość ciuchów ciotkowatych albo dla podlotków - też wstrętne. Kolekcja a la lata 80-te - TOTALNE DNO i nieporozumienie. Kto to kupuje??? Dziadostwo. Więcej w życiu tam nie pójdę. Byłam ze 4 razy i wystarczy. Nie znalazłam NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
Maja fajne rzeczy tylko sa dosc popularne bo maja duzo sklepow i wiele osob sie tam zaopatruje w ciuszki,dlatego ostatnio jak sobie kupilam tam czarny plaszczyk i zobaczylam na ulicy dziewczyne w takim samym to sie troche wkurzylam... ;((( pozatym wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a dla mnie ten sklep to syf
Moja droga sklep jak sklep, do moich ulubionych sie nie zalicza, ale chciałabym zauważyć, ze akurat lata 80 s a teraz na czasie. Wąskie spodnie, getry, duze swetry, golfy wszelkiego rodzaju, swetry typu nietoperz, wiec moja droga to Ty jestes niezorientowana,a rzeczy w sklepie są jak najbardziej na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pisze się mnÓstwo cieciu niemyty i szweDZki Kuźwa, co za nieuki i niedoroby\" Oj wybacz mi polonisto, znawco jezyka polskiego i tak odwazny czlowieku o pomaranczowym nicku Niestety uzywam w wiekszosci jezyka innego niz polski i z przeprosinami buje poklony rof rof rof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistasze-k
ja kocham te marke wszystko jest super bluzeczki sweterki spodnie....wszystko/:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 5 lat żona
a jak dla mnie to najlepsze są tam ciuszki dla dzieciaków, ja dla siebie niewiele jak dotąd znalazłam, jedynie jak byłam w ciąży. Takie codzienne ubranka to wolę kupić w innych sklepach. Ogólnie lubię tam chodzić właśnie ze względu na dzieciaka. Tylko niestety wyprowadziłam się z W-wy i teraz mam bardzo daleko, ponad 200 km. Mam nadzieję, że niebawem powastanie jakiś sklepik w Lublinie, bo tu będzie mi najbliżej. A jak nie to pozostanie przepłacanie na allegro albo prośba do znajomych o przysługę, buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię tą markę, najwięcej kupuję u nich biżuterii i dodtaków, podoba mi się duży wybór - mam kolczyki, korale, bransolety, opaski na włosy, szaliki, apaszki... ostatnio kupiłam u nich czarny kapelusz z dużym opadającym rondem, reklamuje go chyba Małgosia Bela, od razu mnie zauroczył, więc kupiłam :) był kiedyś na Allegro, więc wkleję zdjęcie aukcji: http://www.allegro.pl/item131443732_h_m_przesliczny_kapelusz_zobacz.html mają fajne torby, kupiłam m.in. śliczną wieczorową atłasową z aplikacją z koralików na srebnym łańcuszku za 17zł :) mają świetną bieliznę, w mojej ocenie przebija Triumpha z ciuszków mam sporą ilość ich topów-idealne na imprezy, kopertowe bluzki, mam sweterki, jeansy, spódnice (jakiś czas temu kupiłam śliczną lnianą w kontry za 29zł), śliczną czarną sukienkę w białe groszki :) kupuję też ich rajstopy i getry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie ten sklep to syf
Może i nie jestem na czasie, ale uważam, że moda lat 80-tych to była katastrofa w dziejach ubioru. W zwiazku z tym jestem zadowolona, iż nie jestem "trendy", gdyż moda ta niewiele ma wspólnego z elegancja. Chcesz to się nia upajaj, ja nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany to prawda z ta moda
lat 80-tych!!! TRAGEDIA!!!! Te legginsy sa żałosne, ale dziewczyny wola ślepo podażać za moda i nie widza, że wygladaja karykaturalnie! To samo dotyczy getrów i plastikowej biżuterii. Kicz, kicz, kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku byłam zachwycona H&M - em , tzn kiedy otworzyli go u mnie w mieście - kupowałam mnóstwo kolczyków, bluzek i swetrów. teraz troche ochłonęłam - stwierdzam że te ubrania są raczej kiepskiej jakości, biżuteria tandetna. Rzadko tam teraz kupuję, osatnio tylko kupiłam taki fajny płaszczyk na jesień, czarny z kapturkiem, jednak zdecydowanie wole Reserved :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
Jesli chodzi o bizuterie to musze przyznac ze niektore rzeczy sa tandetne,nadaja sie na pare razy a potem czernieja,ale są takie które sa w dobrym stanie,a tych dodatkow mam mnostwo.A getry i spodnie rurki(ktore miedzy innymi lansuje HM) podobaja mi sie tylko u szczuplych dziewczyn wiec sama na pewno bym ich nie zalozyla.Moda z lat 80-tak,ale nie wszystko na raz,liczą sie ciekawe polaczenia ale przedewszystkim to co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka hm
acha i w HM podoba mi sie jeszcze obsługa a najbardziej dlatego ze nie jest nachalna i za bardzo nie przejmuje sie klientem,tylko zajmuje rozwieszaniem,skladanie ubran.Najbardziej nie lubie namolnych sprzedawczyn.Pozatym przebieralnie sa okej,z duzymi lustrami,moge tam wniesc 5-6 roznych ciuchow i nikt nie zroci uwagi ze to za duzo.Pelna swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi bardzo przeszkadza to
że pół ulicy chodzi w ciuchach H&M, a drugie pół w innych popularnych markach. Na kilometr rozpoznam, z jakiej sieci pochodzi płaszcz. Nie jesteście oryginalne - wszystkie dziewczyny ubieraja sie na jedno kopyto, zero polotu. I wydaje wam się, że jesteście nie wiem jak szykowne. A to zwykłe ciuchy, marnej jakości - jak ktos juz tu zauwazył, żadna rewelacja, czym tu się tak podniecać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaccccck
moja koleżanka jest sprzedawca i w H&M sa oszukane lustra tzn w tych lustrach wyglada sie korzystniej, pomniejszaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wam
ciezko dogodzic lumpeksy bee! H&M bee!same hrabianki sie znalazly ciągle tylko krytyka,tematy są dla fanek tych sklepow a ciągle tylko wchodza i cos im zle byle cos dogadac.Zalozcie sobie temat i narzekajcie na wszystko przynajmniej spokoj bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos innego
To skoro mowa o ciuchach HM to może macie dla mnie rade. Otóż kupiłam niedawno sweterek czarny HM, nie pamiętam z jakiego materiału, ale sprawa ma sie tak, że jak go wyprałam w zwykłym płynie do prania a potem wypłukałam tez w zwykłym płynie do płukania to po wyschnięciu śmierdział niemiłosiernie, jakbym go nie prała przez conajmniej rok, normalnie jechał mi starymi skarpetami Czy jest na to jakis sposób, może nie płukac go w płynie, albo suszyć nie w łazience, gdzie jest wilgoć?? Jakies pomysły? Bo szkoda mi go wyrzucać...plisss z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milucha
Kiedyś uważałam,że jest tam sama tandeta ale trzeba umieć szukać w tym sklepie i fajne rzeczy oczywiście szybciej schodzą.Fajne mają dodatki,jest to też dział bardzo rozbudowany-rękawiczki,biżuteria(wśród koszmarnej tandety można znależć coś innego tak kupiłam coś na szyję),na lato kupiłam tam świetną torbę z lnu,spodnie 3/4 sztruksowe,na jesień kurtkę,mają też ciekawe bluzki,dłuższe,swetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×