Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvela

Jak pielęgnować farbowane blond włosy by nie stawały się rudawe ?

Polecane posty

Gość Natttalia
Jakis czas temu ktoras z Was pytała jakiego uzywam rozjasniacza wiec:estetiq system z 12% woda utleniona + płukanka flor illum srebrna lub poprostu srebrzyk. Uzywam rozjasniacza od 3 lat i kondycja jest ok z tym ze nakladam odzywke rigenol po kazdym myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinaelena
Ja mam blond włosy(farbowane niestety). Marze o jasnym, bardzo jasnym blondzie, odcień platyny chcialabym mieć, taki jak np. Gwen Stefani:) ale kurcze farbuję na skandynawski blond(schwarzkop) i nie wychodzi wcale jasny, tylko taki lekko żółtawy. Płukanka będzie dobra? Fioletowa tak? A czy może wiecie czy dostanę ją w rossmane i w jakiej jest cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menezis
nahjlepszey sposób na platynowe wlosy to zwykla czarna farba z joaski, czyli po umyciu wlosow do jakieos garnuszka nalac wode wcisnac troche tej farbki i porzadzie wymieszzac pendzelkiem zeby sie rozposciilo i onto gtowy produkt dac na włoski blon i efekt super, biel jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania__
hmm...Mam pytanko Mój naturalny kolor wlosow to ciemny blond... Przefarbowalam potem na jasny blond a z 4 mieciace pozniej zrobilam pasemka (u fryzjera) koloru bardzo ciemnego brazu,ciemny blond .. A teraz chcialabym przefarbowac je na podobny do mojego naturalnego koloru..ale fryzjerka powiedziala mi ze jak pofarbuje to pasemka wyjda mi jakies takie pomaranczowe ... ;/ To prawda.? jak nie to jaka farbe do wlosow mi poradzicie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonciaa
Dziewczyneczki .... Mam problem jak kazda z was .. . Otórz jakies 3-4 tygodnie temu zrobilam sobie pasemka na jasny blond (znaczy fryzjer mi zrobil) .. i zaczely mi sie pokazywac odrosty .. Mój naturalny kolor wlosów to cos pomiedzy ciemnym blondem a jasny brazem. Nie wiem kompletnie co zrobic ... Problem tez w tym ze jestem zagranica i tutaj do fryzjera nie pojde bo sie niedogadam i nie wiem co zrobic z odrostami ... Czy zafarbowac cale wlosy na blond czy zrobic cos innego .... Bardzo bardzo prosze o pomoc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinaelena
Może zrób to, co ja:)( też mam pasemka blond od fryzjera). Całość włosów pokrywam farbą( no najpierw odrosty) schwarzkopf( superjasny blond)tj. skandynawski blond 811nr Wcześniej zrobione pasemka są nadal widoczne i nie żółkną a naturalne włosy się odrobinę rozjaśniają i nabierają pięknego połysku:) jeśli masz długie( za ramiona)włosy, kup 2 farby.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka22221
witam! od prawie dwóch lat robię sobie( u fryzjera) blond pasemka i nie mam ochoty już ich niszczyć tymi farbami ostatnio robiłam u fryzjera same odrosty wszystko ok schodze powolutku ze swojego koloru naturalnego mys ciemny blad jest ich coraz mniej ale te odrosty paskudne miesiąc temu robilam te odrosty a mam je juz takie jakbym nie byla u fryzjera 3 mies ogólnie moje wlosy strasznie szybko sie rozjaśniają bardzo ze fryzjerka byla pod wrazeniem ze po 10 min miałam biale włosy oczywiście od rozjaśniacza robione na wodzie 3 % i te odrosty mnie kosztują 100zl gdzie nie gdzie fryzjerka pociągnie po całości z góry.Ale niechce juz ich niszczyc bo jak sa mokre to ciezko mi je rozczesać nawet gdy uzywam odzywek.Może mozna tych odrostow sie pozbyc czyms mniej szkodliwym w domowym zaciszu. Zgory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalallalalal
ja robie plukanke srebrna deli- rosman ok 4zl;] albo szampon naturia joanny-7zł i wlosy nie sa zolte ani rudawe;] ogolnie plukanka wydaje mi sie lepsza bo szybciej dziala i wlosy nie sa szare tylko takie blyszczace, paltynowe:) tlyko tzreba uwazac zeby nie wyszky fioletowe:] lepiej dluzej pomoczyc w mniejszym roztworze niz nalac duzo plukanki wlozyc na 5 sekund i miec filetowy leb:P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruska
dzewczenta nbiedawno farbowalm wlosy na blond pozije je rozjasnialm i wyszly mi pasemka aa wlosy wyglodaja jak by byly gdzie niegdzie rude co zrobic by sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruska
już sama nie wiem co zrobić czy je jeszcze raz rozjaśnić ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33
hej dziewczyny mam pytanko jak robię sobię blond ale nie platnowy bo on jest za siwy to jakiego szamponu musze zywac zeby pozostał ten uzywam teraz ten z marlibel i on powoduje ze mam platymowy a ten color włosów mi sie nie podowa ??? jak mozecie to odp :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wlosow blond nr 1 to profesjonalne kosmetyki Loreal dostepne w salonach fryzjerskich. seria silver i shine blond. lepszych na swiecie nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
ewela To uzywaj szamponu do wloskow blond aby kolor nie robil sie matowy.Wiele jest fimr.. np Nivea. A jezeli chcecie zeby z zoltawych blond pasemek zrobily wam sie jasniejsze bardziej pod platynowy blond to polecam SZAMPON JOANNY (szare opakowanie)o fioletowym zabarwieniu.Sama uzywam i jestem zadowolona oczywiscie nie przesadzac z iloscia i dokladnie splukiwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33
hej mam pty co zrobic ze by miec bardzo jasny blond albo jasny blondtaki ładny ale niechced uzyc farby z joanny bo bardzo niszcze włosy moze macie cos lepsza farbe do włosow ... kupiłam ostatnio wella bardzo jasny blond popielaty i w oogole nie wyszedł taki kolor jakkis inny jak mozecie to odp :*******8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ja mam problem
Moze pomozecie dziewcyzny, miala brazowe wlosy farbowane takie troszke ciemny braz ale nie bardzo, chciala je rozjasnic bo mam jasna cere wiec zrobilam dzis balejaz tz pasemka ale gesto i cieniutkie i tam dgzie mialam odrosty wyszly taki ladny blond a ponizej dgzie byl farbowany braz wyszly takie cos po rudawe, mysle czy nie zrobic poprostu raz rozjasniacza ale nei chce ich tak starsznie niszczyc, czy moglybyscie mi cos dporadzic co zrobic by byly wsyztskie te pasemka blond a nie tlyko an gorze? Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ja mam problem
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
Joanna ultra color system, 5 zł i włosy nie żółkną. Bardzo fajnie utrzymuje platynę. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahlan85
Witam, mam pytanie odnośnie szamponu. Od lat robię jasne pasemka i w tym momencie mam 5 cm odrost mojego średniego blondu. Czy jak będę używała takiego szamponu to on pokryje odrosty i będę mogła wreszcie zrezygnować z farbowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxy girl
Ja mam ciemne blond włosy z pasemkami od jasnego blondu po brązowy i nie będę nic farbować =) Bo moja siostra przefarbowała włosy na czarny kolor i są strasznie suche i wypadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka74
a co sadzicie o tonerach np .po rozjasnieniu odrostow fryzjerka zroila mi mikstore z 3%wody i troche dodala farby w kolorze ceplego brazu trzymalam to na wlosach 4min. tykko nie wiem jakie proporcje a warto samemu sobie takie bos zrobic bo kolorek swietny bezowy blond ale sie zmywa. moze ktoras z was sie z takim tonerem spotkala i zna proporcje??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka74
a co sadzicie o tonerach np .po rozjasnieniu odrostow fryzjerka zroila mi mikstore z 3%wody i troche dodala farby w kolorze ceplego brazu trzymalam to na wlosach 4min. tykko nie wiem jakie proporcje a warto samemu sobie takie bos zrobic bo kolorek swietny bezowy blond ale sie zmywa. moze ktoras z was sie z takim tonerem spotkala i zna proporcje??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan24
Ja nei znam, ale pomysl jest niezly. Jesli ktos zna, to ratujcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie chceblond
Witam :) Drogie dziewczyny, mam problem i jakbyście posłużyły mi radą, to byłabym bardzo wdzięczna :) Mam bardzo jasną karnację, zielone oczy i ciemną ich oprawę, a także włosy koloru: bardzo ciemny blond albo brąz(nie umiem dokładnie określić ;)). Chciałabym balejage ale nie wiem jaki odcień blondu wybrać. Bo czytałam, że ważne jest dobrać go do karnacji, a ja nie chciałabym wyglądać jak trup :( To jedna rzecz i druga to, że taki zabieg kosztuje ok. 100-120zł, a ja jako studentka nie jestem zasobna w duże pieniądze ;) Istnieje jakiś sposób na pozbywanie się odrostów w balejage'u, żeby nie farbować włosów od nowa? Boję się też ich zniszczenia. I czy taki specyfik jak balsam koloryzujący Venita z henną naturalny blond coś mógłby pomóc? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosow po
baleyage nie farbuje się od nowa tylko odrost ja chodzę na odrost co 4-5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie chceblond
O, bo byłam u fryzjera jak miałam inny kolor włosków, też baleyage i mi powiedziała, że jak chce zlikwidować odrosty to musi mi nałożyć farbę na całe włosy jeszcze raz. Ale moze miałam za duże już te odrosty? tak z 3cm i to był baleyage z różnych kolorów podobnych do siebie, to też ma znaczenie pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz babo placek.....
do Annie: piszesz o orznuch odcieniach blondu ale prawda jest taka,ze jak pojdzies do fryzjera to on i tak nalzoy co rozjasniacz na wlosy io bedziesz mialam super jasny blon/platynowy i tyle. wiec nie mysl sobie,ze dasz rade sama sobie ustalic jaki odcien blondu uzyskasz. farbowanie na blond to nie jest zwykle nalozenie rozjasnaicza, do tego uzywa sie jeszcze TONER (co o czym wiekszosc fryzjerow w poslce chyba nie slyszala) . To jedna rzecz i druga to, że taki zabieg kosztuje ok. 100-120zł, a ja jako studentka nie jestem zasobna w duże pieniądze. A nie szukalas czy moze gdzie nie potrzebuja MODELEK do jakies szkoly fryzjerskiej???? Istnieje jakiś sposób na pozbywanie się odrostów w balejage'u, żeby nie farbować włosów od nowa? jezeli bedziesz miala jasny balejaz , to najbardziej estetycznym wyjsciem byloby zrobienie balejazu w kolorze twoich naturlanych wlosow. a=oczywscie takich balejazow bedziesz musiala zrobic kilka , nie 3 czy 4. I czy taki specyfik jak balsam koloryzujący Venita z henną naturalny blond coś mógłby pomóc? NIE. nie da sie rozjasnic wlosow zadna farba,szamponem czy czymkolwiek NATURALNYM!!!!!!! oczywscie chodzi mi o MOCNE rozjasnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvrgvrvr
polecam płukankę z fioletu czyli gencjany z wodą... traci się wtedy ten zółty polysk włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie chceblond
No nie znam się na farbowaniu włosów, a też w necie na różnych stronach różnie piszą, więc dziękuję za informacje i rady. Najwyżej zrobię sobie sam blond bez baleyage'u i tyle ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×