Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvela

Jak pielęgnować farbowane blond włosy by nie stawały się rudawe ?

Polecane posty

Gość gość
Zróżnicowaną ofertę można znaleźć w sklepie internetowym Twoja Uroda 24 (www.TwojaUroda24.pl). Znakomita jest np. ampułka Goldwell do włosów blond i z pasemkami czy farba Loreal. W ofercie mają także serum, maski, odżywki, szampony Wella, Matrix, Londa i innych marek. To jest chyba jeden z tańszych sklepów z salonowymi kosmetykami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co jakiś czas chodzę na pielęgnację włosów do fryzjera http://fryzjeranna.com.pl/ na Bielanach, włosy po takich zabiegach całkiem mi odżyły, kolor jest bardziej intensywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowym kosmetykiem w pielęgnacji włosów nie tylko blond jest szampon do włosów, wiem że to nie odkrycie, ale widzę że wiele dziewczyn nie zdaje sobie z tego sprawy co może zdziałać dobrze dobrany szampon do włosów, od kiedy farbuje swoje włosy stawiam na szampony profesjonalne, dla blondynek najlepszy moim zdaniem jest ten : http://trena.pl/szampony/288-l-oreal-professionnel-shine-blonde-szampon-250-ml-3474630077386.html, zresztą to jest szampon od L'oreal więc wiadomo, że lipy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaaa
ja myslę, ze warto się zainteresowac konkretna linia produktów i stosowac te przeznaczone do blondu - one na ogół maja chłodne barwniki i pomagają utrzymać chłodny odcien. generalnie, jak włosy sa zadbane to nawet cieplejszy odcien nie jest taki tragiczny ;) ja stosuję nową serię od Great Lenghts i mój farbowany blond ma się dobrze - nie płowieje, nie rudzieje, a lsni jak szalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby blond nie robił się żółtawy dobrze jest myć włosy niebieskim szamponem (np. Joanna). Dzięki temu włosy utrzymują swój kolor. Należy tylko pamiętać, aby potrzymać spieniony szampon przez kilka minut na włosach, aby mógł zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna1988
Pielęgnacja farbowanych blond włosów jest ciężka, bo sama takie mam, ale na szczęście Great Lenghts wypuściło produkty specjalnie przeznaczone do właśnie takich włosów. Niedawno zaczęłam stosować i już widzę zmianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaangelinkaaa
o, widze, ze nie tylko mi te blondy od Great Lenghts przypasowaly ;D w sumie sie nie dziwie - na serio dzialaja i zauwazylam ze kurczak juz nie wystepuje na glowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najlepiej działa na włosy Seboradin do blond włosów właśnie, mam tez od nich ten lotion. Fajnie nawilża włosy, nie robią sie włosy żółte, ma w składzie rumianek i naftę kosmetyczna, fajnie wzmacnia włosy Włosy: https://seboradin.pl/pl/18-seboradin- jasne-wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×