Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala19

JA JUZ NIE MOGE! CHCE DO PRACY!!

Polecane posty

mam 19 lat od jakiegs czasu szukam pracy i nic!! ten lublin to jakas wielka wies gdzie mlodzi ludzi zarabiaja co najwyzej 600 zł!! chcialabym zamieszkac z moim chlopakiem razem,ale musze znalezc prace! tylko gdzie?? MCDonalds?? za 600 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lublinie nie ma sznas by mlody czlowiek znalazl stałą prace!! chyba,ze po znajomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Witaj w klubie kala, ja tez szukam pracy w lublinie, jestem po studiach i co z tego.... Szkoda gadać :( Jedyne na co moge liczyć to staż w nowym roku za 450 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak pracuje od wczoraj na magazynie w meblach,pracuja na dworze i strasnzie dzwigają az sie plakac chce. moze zarobi 950 zł ale jesli wypracuje 21 dni. ale za taka fizyczna prace jaka oniw ykonuja to troche za mało..patrzac na to ze zima przyszla.. a ja specjalnie poszlan na zaoczne ze pojsc do pracy,tylko gdzie?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja juz pomału łapie doła z tego powodu, jestem z Poznania i tu tez jest ciężko z pracą.Szukam od sierpnia i nic.Dobijajace sa też niektóre zomowy z potencjalnym pracodawcą, np na stanowisko sprzedawcy na stoisku ze spinkami do włosów babka z wielkim zdziwieniem zareagowała na to , że nie znam niemieckiego itp. Już nie mam sił, aż chce sie płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 4 miechy siedze i szlak mnie trafia wszyscy maja cie gdzies .......dzisiaj ktos do mnie z firmy dzwonil tak gdzie skladalam podanie wiec oddzwonilam gadalam z jakas baba ktora mi powiedziala ze mam zadzwonic za godzine bo moim podaniem zajal sie jej kolega wiec zadzwonilam znowu to mi powiedziala ze jego juz nie ma !!!!myslalam ze mnie szlak trafi powiedziala ze jakby co to zadzwoni w poniedzialek..i tak wiem ze nie zadzwoni bo praca nie bedzie na mnie czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje Wam reke :) od 2 miesięcy jestem na bezrobociu (w wieku 21 lat) byłam juz na stażu, miejscu interwencyjnym a teraz nic!!!! Byłam na paru rozmowach, wyłałam kilkanaście cv i nic... Teraz czekam na jedną odp (raczej odmowną) przyjdzie w przysłym tygodniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do klubu bezrobotnych,ja szukam od sierpnia we Wrocłwiu!u nas pracy jest duzo,ale nie dla ludzi po studiach,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkaminka
mam pytanie - ile wg Was trzeba przejsc rozmow o prace, zeby bylo wiadomo czy to ja jestsm do kitu czy po prostu mam niefart w szukaniu pracy czy to raczej wina sytuacji w kraju ? Mam wrazenie, ze spalam coś na rozmowach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam czasem takie myśli, że może ze mną jest coś nie tak, że po tylu rozmowach nie mogę dostać pracy, ale po Waszych wypowiedziach widzę, że nie tylko ja mam taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam też tracić wierę w siebie, skoro jest tylu kandydatów na dane stanowisko, to dlaczego mają wybrać akurat mnie??a jak to jest z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ma takie same właśnie odczucia!!!!! :o We wtorek byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i było tylko 30 osób plus ja :) no i oczywiście komisja!! Zadała parę pytań, (między innymi ile chciałabym zarabiać ---starsznie głupie pytanie) i papap !! Mam wrażenie, że byłąm tam najkrócej opowiedz odmowna przyjdzie listem w przyszłym tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi :( ja czekam, ale wiem jaka bedzie odp !!! A ile juz szukasz ??? Ja na razie 2 miesiac, raczej jakiejś biurowej!!! Ale wszędzie liczą się tylko znajomości 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
Bylam w podobnej sytuacji co Wy, najpierw rok szukalam zajecia, potem pracowalam po znajomosci, praca sie skonczyla wiec zaczelam szukac innej i o dziwo - znalazlam swoja wymarzona prace z ludzmi ktorzy sa dosc mi podobni. Tak wiec cuda sie zdarzaja. Wiem ze w to trudno uwierzyc ale gdybym tego sama nie przezyla tez bym nie wierzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na arzie nie jest najgorzej, do lutego mam zasiłek, wiec na razie szukam pracy na spokojnie!! Mam nadzieje ze uda mi się znaleź pracę do lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Ja jestem z Poznania. Mi niestety zasiłek nie przysługuje, bo nigdy nie pracowałam. Od poniedziałku rozpoczynam wycieczkę po biurach pracy tymczasowej, może tam coś bedzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 4nn4 gratuluje:)) jajuz po kolejnej zmianie pracy i teraz nie mam nawet na co narzekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta a kiedy skończyłaś szkołę, bo jak nie minął rok to spokojnie mozesz iśc na jakieś miejsce interwencyjne lub na staż!! Popytaj w Urzędzie Pracy, albo poskładaj po Urzedach swoje podania!!! Co prawda dużo Kasy z tego nie ma, ale zawsze po tym masz jakieś doświadczenie :) Kala TY tez spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkołę policealną skończyłam 2 lata temu, teraz jestem na drugim roku studiów.Składałam juz podanie o staż, ale tam tez jest rozmowa kwalifikacyjna jak na zwykły etat, no i jej nie przeszłam pozytywnie.W poniedziałek jadę do urzędu pracy po kolejne skierowanie... i tak w kółko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :) ja dziś tez wybieram się do UP, a pozatym to zobaczyłąm, że potrzebują kogoś do solarium!!! Zawsze to jakaś praca :) złoże cv a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persimonasalak
przyłaczam się do Was, jestem z Krakowa, już od roku szukam pracy i narazie wielkie nicccc, zawsze kończy się na dziękujemy zadzwonimy do pani ...oczywiście nie dzwonią, mimo że mam doświadczenie bo wcześnie pracowałam w administracji w tym roku kończe studia jest mi ciężko coś znaleść, może ze mną jest coś nie tak, już nie mam siły szukać mam poprostu dość...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Anett ja tez jestem z Poznania i mam podobny problem, tylko ze ja mozliwosc stazu juz stracilam bo wykorzystalam ta opcje ale zrobilam blad bo wzielam pierwsz lepszy staz na pracownika biurowego, wiec moja rada wybieraj firmy i te stanowiska pracy ktore ci sie pozniej przydadza do przyszlej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×