Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tabletka

CILEST - niekończąca się miesiączka?!

Polecane posty

Gość tabletka

Od jakiegoś roku mam problemy z torbielami jajników. Miałam już chyba 3 razy, nie zawsze na tym samym. W każdym razie poprosiłam lekarza o tabletki [sam mi to zresztą zaproponował] które na dłuższy czas uregulowałyby mi okres. [Gdy miałam torbiel miewałam okres przed ponad 3 tygodnie, strasznie obfity, nie radziłam sobie z tym. poza tym mam nieregularnie okresy, chociaż miesiączkuje już ponad 5 lat]. Dostałam cilest i miałam go wziąść w pierwszym dniu okresu. Mam już 9 dzień okresu, biorę te głupie tabletki a okres się nie kończy! Jest na tyle obfity że nie nadążam w szkole - musiałabym ciągle siedzieć w WC bo mnie poprostu zalewa! Nie moge nigdzie wychodzić na dłużej ani siadać żeby nie mieć plamy. Poszłam do lekarza, ale ten stwierdził że to NORMALNA reakcja organizmu na taletki i mam je brać dalej i czekać aż krwawienie się skończy. [widzę i CZUJĘ że tabletki skończą mi się wcześniej niż okres://] Nie mam torbieli bo miałam zrobione USG. Co mi radzicie? Dostałam jedynie od lekarza Cyclonamine [czy coś takiego] co ma zmniejszyć krwawienia.. Ludzie pomocy, ja używam always ultra NIGHT i jedno opakowanie starcza mi ledwo na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×