Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiiolciaa

Trendy dla szczupłych

Polecane posty

Czesc:) dziewczyny mam 18 latek, wzrost 165 cm i wage ok 50 kg... wiec samo za siebie mowi ze jestem szczupła...doradzcie prosze...w co sie ubierac? jakie dodatki itp? z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 168 cm i ważę
51 kg i jakos specjalnie się nie musze ubierać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od ciebie
idz wiolcia moze jakas ksiazkepoczytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizia ponczoszkanka
nie jesteś szczupła tylko normalna,więc ubieraj się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz fizia jesli dla ciebie
ktos kto nosi rozmiar 34 lub 36 (tak sie sklada ze mam identyczna wage i wzrost jak wiolcia) nie jest wg ciebie szczuply to w takim razie kto jest szczuply?:P bo szczuplosc to nie musi byc zaraz anoreksja ->wiolcia nie rob problemu ubieraj sie w to co ci sie podoba i jest wygodne oraz cieple... szczuple osoby maja to do siebie ze w wiekszosci ciuchow wygladaja niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie o to mi chodziło ze nosze rozmiar 34/36...chciałabym przytyć ale u mnie to już chyba rodzinne...tak bywa jedni walcza z nadwaga a inni wiele by dali zeby zyskac chociaz kilka kilogramow....załozyłam ten temat po to aby uzyskac porade w czym bede wygladała dobrze i nie wyszczuple dodatkowo swojej sylwetki... chodzi mi np o typ spodni, długosc spodnic, wielkosc kolczykow(drobna twarz)itp:) z gory dziekuje Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz lustro? to w nim szukaj doradcy. nie wystarczy, ze nam podasz wage i wzrost. nie wiem jaka masz twarz.., nie wiem jakie kolory ci pasuja, nie wiem , czy masz proporcjonalna budowe ciala. jesli np masz nogi ktrotkie , czy dlugie...daj fotke...a tak w ogole, to juz chyba az tak zle z toba nie jest, ze musisz na internecie szukac porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty+skarpetki(rajstopy)+majty+stanik+spodnie(cieple,bo zima idzie)+koszulka+bluza+uszanka... proste, nie? pamiętaj tylko o kolejności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek na śmieci załóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane lub skóropodobne
spodnie i spódniczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, w tych skoropodobnych korzanych lub sspodniach bedziesz naprawde sexy. hahahahhahahhahahahhahahahhahahhahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×