Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laki

mój facet lubi bez ale ja nie chce brac pigółek bo sie boje

Polecane posty

CO MAM ZROBiC??? mój chłopak lubi sie kochac bez...i namawiał mnie bym zaczęła brać pigułki bo teraz i tak wszyscy biorą. Ale ja sie boje zmian hormonalnych bo jestem wrażliwa na chemie i co mam zrobić??? PROSZE ODPISZCIE BO NIE MAM POJĘCIA:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloz spirale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka 23
idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli dla faceta wazniejsza jest wygoda niz zdanie partnerki i jej zdrowie i za nic ten facet nie da sie przekonac, to nalezy szukac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......popieram ......... poprzedniczke Ja sama ostatnio wpadlam na taki pomysl aby brac tabletki, ale moj chlopiec kazal mi sie powaznie zastanowic, bo on chcialby abym w przyszlosci nie miala zadnych komplikacji,ale ja wiem, ze od tego przeciez nie bede miala problemow z zajsciem w ciaze. A jezeli Twojemu chlopakowi zalezy tylko na wlasnej przyjemnosci to jest ogromnym egoista i w zadnym przypadku nie zgadzaj sie na stosunek przerywany, najgorsza glupota, a swojemu mezczyznie kaz sie zastanowic zanim cos powie (jak to sie mowi w sadzie) wszystko moze byc wykorzystane przeciwko niemu , pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
ja tez popieram, ale mimo wszystko idz do lekarza, ktory wytlumaczy Ci czy jest sie czego bac czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli czujesz, ze moga na ciebie zle wplynac ta chemia, to nie godz sie na nia - to jest tylko i wylacznie twoj wybor, a jesli chlopak tego nie przyjmie do wiadomosci, to lepiej wymaz z komorki jego numer telefonu... anty maja wiele zalet, ale tez wiele minusow..., poszukaj dobrego gina, albo poszperaj w necie i zobacz, jaka masa jest przeciwwskazan w ich stosowaniu. Zrobisz, jak bedziesz uwazala, ale nie pozwol podejmowac decyzji za ciebie. Trzy razy sie zastanow!!! Chlopak jak kocha, to zrozumie... Moj facet mowil wrecz przeciwnie - on uswiadomil mnie o minusach tych magicznych blisterkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez bylo odwrotnie
to moj chlopak caly czas wybija mi z glowy tabletki i coraz bardziej jestem mu za to wdzieczna jak patrze jakie problemy maja moje kolezanki po paru latach brania pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) a co można jeszcze tu zaradzić?......zostają tylko prezerwatywy jeżeli ja nic nie chce brać i stosować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tylko Gumeczki, ale nie przejmuj sie one nie sa jak jednorazowe rękawice szpitalne... sa bardzo delikatne, a przy zakładaniu tez moze byc niezla zabawa:P stosuje tylko Durexy od 3 lat, nie biore pigulek i jestem happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckjskdjf
u mnie bylo odwrotnie: to super masz chlopaak, tylko pozazdroscic, ja wlasnie rzucialm tabletki i teraz facet jest niezadolony ze musi gumek uzywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAk są żle dobrane to moze i
mają problemy ale jak trafisz na dobrego gina który ci wczesniej zrobi badania dodatkowe i ustali najlepsze tabletki dla Ciebie to nie ma sie zadnych problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×