Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadzejaaaa

co na narty!!!!

Polecane posty

Gość beznadzejaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się
szukam zgrabnej kurtki, ale wszystko jest albo workowate, albo czerwone, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzejaaaa
nigdy ni4e jezdzilam na nartach. wtym roku mamjechac w alpy bo moj facet ma na tym punkcie fioła,.przed wyjazdem mm sie nauczyc jezdzic.ale problem jest inny.nie ma pojeciajaki srój narciarski.czy ą jakieś renomowane firmy czym sie kierowacw wyborze stroju.no nie chce wyjśc na całkowiteto laika.dz8ekuje za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzejaaaa
to co ogladałam ..naprawde nie ma nic zgrabnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzejaaaa
przepraszam za literowki.zalozylam dzis tipsy i slizgaja mi sie po klawiturze.. no teraz to mnie zjedzicie za tipsy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czarne spodnie i blekitna kurtke, na cieplejsze dni mam cieply polar i puchowa kamizelke (bezrekawnik) Nie tyle firma jest najwazniejsza co czy bedzie Ci w tym cieplo przez caly dzien na stoku. Acha a kurtke mam zgrabna, bo tak naprawde kupilam ja na stoisku dla mlodziezy (a nie dla kobiet) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
kurtka musi mieć odpowiednią przepuszczalność, ważne żeby sie w niej nie zgrzać, nie zmarznąć, nie przemoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale nie moge przeciez dygotac na stoku, wiec dla mnie musi byc ciepla, ale przepustowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ukrywam nicka
Ja kiedyś jeździłam w swetrze z podszewką,do tego spodnie watówki.Niestety rodzice kazali mi się ubierać na stok jaskrawo,żeby mnie było widać!Błeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosik taki
Wiadomo najlepsza firma na stoku jest spider ale jego kurtki dochadza do 2 -3 tys. Chciarz ja mojemu facetowi w tamtym roku kupilam wlasnie kurke spidera z najnowszej kolekcji tylo w stanach...;/ za 350$ Ja obecnie mam columbie titanium i strsznie mi sie podoba b. ciepla, choc cięka, zgrabniutka, z tysiacami bajerow- niezawsze potrzebnych. Spodnie ze ski- zwykle za 250 zl w go sport reskaiwczki zwykle tez go sport nawet nie wiem jaka firma... No i okularki z uvexu... to moj stroj sprtowy ja osobiscie polecam kurtki columbi tylko te typowo na narty, bo te niektore ich kurtki wygladaja tragicznie, Aha ja mam czarne spodnie i kurtke czerwone rekawiczki i okulary:) mpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam kurtki
mogę wydać 400 zł, ale nic nie ma w tej cenie, albo sa taniutkie za 120-150 zł, albo drogie od 600 wzwyż. te pierwsze są wątpliwej jakości, nie znacie nic w sredniej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarka
ja kurtkę na narty kupiłam sobie bodajże 2 lata temu w....Navy :) oglądając ją uznałam, że będzie idealna i o dziwo nie myliłam się :) mój chłopak kupił sobie typowo narciarska kurtkę, w cenie grubo przewyższającą cenę mojej kurtki i jego zakup nie dorasta do pięt mojej kurteczce :) jest ciepła i jednocześnie przepuszczalna, ma głębokie 4 kieszenie (w tym 2 w środku) no i, co ajważniejsze, ma odsuwane rękawy więc w razie czego zawsze mogę sie ich pozbyć :) do tego mam okularki i takie niby piankowe (nie wiem z czego) spodnie narciarskie - ogrodniczki. a, no i oczywiście bluzkę zbierającą pot i takie same legginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×