Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Wiatr mi zniszczył ręce w 1 dzień!!!

Polecane posty

[03.11] 22:15 guunia 1 listopada było wietrznie , i moje ręce wyglądają jakby mnie kot podrapał po dłoniach... Kresi, czerwone, peka skóra i krew wypływa... Jak temu zaradzić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo /
używam maści witaminowej lub innych kremików dla dzieci przeciw odparzeniom, świetnie pielgnują dłonie. Kremuję na noc dużą ilością i zakładam rękawiczki do snu. skuteczny jest też olej glicerynowy z cytryną podobno urynoterapia działa najlepiej, nie próbowałam więc się nie wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pomysliszze to obrzydliw
ale najlepiej:nasikaj na rece-poczekaj jakies 10 min., umyj pod ciepla woda.Nastepnego dnia rano obudzisz sie z gladkimi rekami.Zaden krem ani mascie tak nie dzialaja.Ja mialam problemy przez lata-nawet dermatolog nie pomagal.Jeden dzien zimna i rece-poprostu-jedna wilka rana,wtedy ktos polecil mi obsikanie rak,z depresji sprobowalam,a teraz POLECAM kazdemu. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś moczenie w wodzie z ziemniaków, z dodatkiem oliwy z oliwek, nałóż gruba warstwe kremu na noc i załóż rekawiczki. Zawsze miej przy sobie dobry krem do rak i rekawiczki na chlodne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×