Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

jak długo ważna jest recepta?

Polecane posty

prawie miesiąc temu byłam u gina który przepisał mi pigułki.Do tej pory jednak nie zdecydowałam się ich kupić ponieważ nie wiem czy warto ingerować hormonami w swój organizm... pomyślałam sobie że jednak może kupię te pigułki,bo po nastepną receptę musiałabym iść do niego drugi raz. Jak długo ważna jest jedna recepta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba 1 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa.......
na zwykłe tabletki...to miesiąć na antybiotyki 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
zalezy od apteki, czy sprzedadza po uplywie miesiaca czy nie, albo czy spojrza w ogole na date, mi moja gin pow, ze wazne sa miesiac, tylko, ze jesli chcialabym wykupic pozniej, ona moglaby napisac pozniejsza date, dla niej zaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi zostały jakieś 3 dni ...a wciąż nie wiem czy je kupić...po prostu NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
no tak, tylko, ze ja np w mojej aptece dostaje zawsze odpis, oryginalna recepta lezy u nich, w innej aptece do ktorej chodzilam recepta lezala u nich, babki mi na paragonie (!) pisaly ilemi zostalo, a w ejszcze innej kolezanka p oprostu mowila nazwisko i one szuklay tej recepty, chodzi o to, ze ma sie 30 dni na zrealizowanie recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety!!!Mi jutro mija termin!Musze załatwić sobie kase!!!! I kupić bo nie uśmiecha mi sie biegać po drugą recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
na 100% miesiac...jak jest przetermionowana kilka dni to mila pani aptekarka tez ci sprzeda:) recepta na anytbiotyki jeest wazna 7 dni..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
teoretycznie MIESIAC na REALIZACJE; czyli zakupienie 1 opakowania, nie wiem czy one patrza na te date czy nie, jak w ejdnej aptece Ci nie sprzedadza po terminie, to na pewno znajdzie sie jakas, w ktorej 'mila pani' sprzeda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba jutro spróbuję ... przecież nie musze ich zażywać w najbliższym czasie,po prostu sobie mogą leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
dementia, tylko, zeby te tabletki sie nie przeterminowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
chyba jakies 3, 4 lata, starczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ..może przez taki okres czasu sie zdecyduję:) A nie wiesz,okularnicaa ile mniej więcej mogą kosztować pigułki jasmine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
ja bralam jeanine, na polskim rynku jasmine sa nowsze, wiec pewnie i drozsze, u mnie jeanine kosztowaly 39 z groszami, jasmine byly w mojej aptece pare groszy tansze, ale czytalam, ze czasem kosztuja ponad 40, a nawet niedawno ktoras dziewczyna pisala, ze bardzo podrozaly :( chyba najlepiej po paru aptekach pochodzic i popytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi koleżanka powiedziała że za swoje jasmine dała 10 złotych w co jej nie wierzę :O a czy to prwada że tabletki bardzo obniżają libido i ochotę na seks? bardzo mnie to przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
no i to barzdo!!! mzoe nie zauwazyc tego na poczatku albo zponiej zobaczys z ze nie masz przyjemnosci z seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he----> czyli nie kupowałabyś tego i nie zaczynała przygody z pigułkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznięta modliszka
recepta na antykoncepcje jest ważna 3 albo 6 miesięcy (nie pamiętam teraz dokładnie). na inne leki jest ważna 30 dni a na antybiotyki 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica *-*
he he he nie na kazdego tak dzialaja pigulki, ja wlasnie mialam ojako taka ochote na seks, teraz nie biorac tabletek jej nie mam, sama swiadomosc, ze wpadka moze sie zdarzyc zneicheca mnie na maska, podczas brania tabsow bylam w miare wyluzowana pod tym wzgledem :) ochota byla moze nie taka, jak u mojego faceta :) ale i on byl zadowolony :) kazda z nas reaguje inaczej na piguly :) dementia, wyprobuj, moze akurat bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie lekarz wystawił ostatnio recepte na 6 opakowań :P tzn dwie recepty po 3 opakowania. i nie mam zamiaru wykupić 6 opakowań naraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna mała kobieta
ja po tabletkach raczej nie miałam mniejszej ochoty na seks, raczej chyba większą, seks bez gumki jest mmmmmm :) jest przyjemniej no i nie ma tego choojowego momentu zakładania gumki;) poza tym mogłam się kochać z facetem tam, gdzie mieliśmy ochotę nie myśląc, czy mamy gumki:p poza tym zero stresu odnośnie wpadki, nie no było super z tymi tabletkami, chętnie bym je brała teraz, ale skutki uboczne zadecydowały o tym, że już daaawno nie biorę. Po pierwsze tycie-przytyłam po nich strasznie, chyba z 15kg jak nie lepiej :o masakra, ze szczupłej dziewczyny zrobiłam się po prostu upasiona jak świnia po drugie uporczywe bóle głowy- przez to chyba ze paliłam, gin mi powiedział że tabletki plus fajki skończą się bólem głowy..i tak było :( zrezygnowałam w końcu, schudłam, bóle głowy się skończyły:) no i pozostały gumki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×