Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrr

1 pytanie

Polecane posty

Gość wrrrrr

pomózcie mi w takim oto problemie.. moze któraś z WAs miała takie zdarzenie..Kilka dni (3) po okresie współrzyłam z moim facetem bez zabezpieczenia.Mozliwe ze istnieje ryzyko zajscia??No i jeszcze jedno nurtujace pytanioe: bolesc brzucha ale niekoniecznie w dolnej czesci?Moze to miec cos wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jakiej dlugosci masz
cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie ma obaw, ale dla pewnosci zrob test... to najprostsza metoda. Marne szanse abys na tym forum znalazla jakas ginekolozke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr
cykle około 25 dni.Tez mi sie wydaje ze zaraz po okresie sa nille szanse.Lepiej zebym nie byla wybrykiem jakims :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy jakiej dlugosci masz
eeeee, spoko, w ciaze tak łatwo sie nie zachodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś napisała, że trzy dni przed spodziewanym okresem to powiedziałabym Ci - nie martw się. Ale trzy dni po okresie i to przy 25 dniowym cyklu to możesz troszkę się stresować. Teoretycznie owulacja występuje na około 14 dni przed kolejną miesiączką (przy cyklu 25 dniowym będzie to w 12 dc). Plemniki wewnątrz kobiety, przy sprzyjających warunkach (obfity śluz itp) są w stanie przeżyć bardzo długo - nawet 5-6 dni. Czyli seks na 5-6 dni przed owulacją (czyli w 6-7 dc) może prowadzić do ciąży. W którym dniu cyklu współŻyłaś ze swoim facetem????? Co do boleści to przyczyny moga być bardzo różne - począwszy od niestrawności, a skończywszy na ciąży. Czego Ci nie życzę. Na przyszłość życzę więcej rozwagi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr
to bylo 7 dni przed owulacja wiec chyba nic mi nie grozi...?ja slyszalam ze z kolei zachodzi sie w ciaze wylacznie podczas owuacji ..No i w co mam wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaak nic jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr
a co ty jestes lekarzem? ze wiesz?? Co gdy sie ma 25dniowe cykle wtedy owulacja jest w ktorym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×