Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwucha

CHŁOP MI SIWIEJE

Polecane posty

Gość gość
Spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domin29
W takim razie możesz również sprawdzić https://gr-7.eu/ który mogę Ci śmiało polecić, bo w moim przypadku przyniósł oczekiwany efekt i jak możesz zobaczyć na ich stronie działa szybko i skutecznie wpływając na cebulki włosów, które zwiększają produkcję melaniny. Sprawdzony i przebadany środek więc nie ma się czego obawiać. A twój mąż uniknie malowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaja

A mi baba siwieje.Co robioc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaja
Dnia 15.09.2013 o 21:02, Gość WojtekGrey napisał:

Najlepszy odsiwiwacz dla mezczyzn i tutaj jestem pewny w 100% to JUST FOR MEN. Nie ma lepszego- dziala w 5minut , nie niszczy włosów, farbuje tylko siwe wlosy a pozostale ladnie odzywia. Nie bede sie rozpisywal bo to marka znana na calym swiecie od ponad 30lat. Zawsze kupowalem przez znajomego z USA a teraz juz na spokojnie w polskiej dystrybucji w bardzo dobrej cenie na www.meskiewlosy.pl

A ja jestem pewny,ze sie CALKOWICIE mylisz.Jak to nigdy nie mozna b6yc pewnym na 100%ent.Najlepszy i to ZDECYDOWANIE jest GR7.To jest prawdziwy odsiwiacz a nie farba jak ten Just for men.GR7 dziala w CEBULKACH i nie koloryz\uje samego wlosa.Wplywa na odwrocenia procesu,ktory jest odpowiedzialny za siwizne.Dobru=y jest tez Schwarzkopf.Dziala podobnie do GR7,ale mnasz,poslki jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

GR7 ? Za 150zł ? Obniżcie  cenę o jakieś 70% to się pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

GR7 ? Za 150zł ? Obniżcie  cenę o jakieś 70% to się pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×