Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość lady night
a mnie się znowu nie udało :( cos mi ten zegar źle chodzi :( Tak się spieszyłam,aby szybko nakarmić malutką i ją uspać ,bo za chiny nie chciała.. i już myślałam,że się uda..a tu puchy... Może jest jakaś szansa wróżko please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota F
dzięki a widzisz coś o życiu zawodowym? w sumie powinna m sie domyśleć wrózbici nigdy nie mówią o śmierci,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że się załapałam do pierwszej piątki no to tak...: ja... 27.07.1987 i pytania... dwa... 1. czy... ten ktoś myśli o mnie czasami \'sympatycznie\'? i dlaczego sięode mnie odsunął? -> 21.03.1978 2. czy ta osoba ma względem mnie jakieś \'zamiary\' (jakie?) i czy zamierza wykonać jakiś krok, odezwać się (kiedy?) ->17.01.1978 dziękuję i pozdrawiam 2. zrobisz sie bardzo niecierpliwa przez co mozesz podejmowac nieprzemyslane decyzje. mozesz przesadnie zyc marzeniami jezeli chodzi o te osobe 1. przed toba zaskaujace spotkanie ktore moze korztstnie odmienic twoje zycie, on wykona krok w ciagu 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaaaaaa
Ja też bardzo proszę Panią o wróżbę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala...
eee tam krasnall czepiasz sie, idz lepiej poszukaj krolewny sniezki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981. 06. 05
Prosze o wrozbe. Co sie wydarzy w moim zyciu uczuciowym w najblizszym czasie i kiedy urodze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liquid_silk jeszcze jedna proba: poprosze jeszcze o odpwiedz kiedy wyjde za maz za tego mezczyzne (jesli tak to kiedy sie to stanie), ktorego mi Pani wywrozyla i czy bedziemy mieli dzieci? jestem pierwsza osoba ktora sie zalapala na wrozbe dzis o 19.07 i jest to juz moje ostatnie pytanie, bede wdzieczna za odpwiedz nie bede pisac dziekuje, bo podobno za wrozby sie nie dziekuje (Pani odpowiedz jest na 2 stronie topiku) pania bedzie laczyl dlugi z nim romnas, jego byla kobieta bedzie probowala o niego walczyc ale na darmo on bedzie zakochany w pani po uszy w tym roku panstwo sie zbliza do siebie widze 1 dziecko ale to chyba bedzie tak niespodziewanie, przed slubem on bedzie z pania zareczyny wciagu 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D👄 jak już ktoś pytał wcześniej- kiedy będzie można się \'załapywać\' na kolejną wróżbę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.-annaaa
Nie proście! Ja jestem szósta, takie to już moje g. szczęście:-P;) Może kiedyś się uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam Na Zmiany witaj wróżko moja data 07-01-1976 od dwóch lat albo coś trace albo inwstuję / w życiu uczuciowym i finansach/ kiedy zbiorę plon w zyciu uczuciowym i zawodowym? zrobisz sie bardzo latwowierna i latwo zgodzisz sie na cos co nie bedzie dla ciebie korzystne nie boj sie jednak ryzykownych zmian poznasz kogos wpluwowego latem twoja sytuacja finansowa odmieni sie na lepsze milosc: widze juz blisko mezczyzne mlodszy od pani kilka lat dusza towarzystwa bedzie sie pani opierala ale prosze sprobowac goracooooo okres grudzien- luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapał 1983.02.16 Co mnie dobrego w życiu spotka ?? Czy osoba z którą jestem teraz , zagości w moim życiu na dłużej ? data parnteraprosze podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakota F
powtórze sie jeszcze raz na wszelki wypadek:) dzięki a widzisz coś o życiu zawodowym? w sumie powinna m sie domyśleć wrózbici nigdy nie mówią o śmierci,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Czy moze Pani odpowiedziec wszystkim ktorzy napisali o 23????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek3333
wrozko a co z czescia 4 czyzbysmy zostaliz zapomnieni na tamtym topicu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liquid_silk
jestem wdszieczna, ze tyle razy dostalam odpowiedz, pozdrawiam:) udalo mi sie zalapac, glupi to ma szczescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Dlaczego nas zignorowałaś na tamtym topicu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapał
1989.11.27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka333888
moze zrobisz wyjatek tez dla tamtych co sie wpisali w czesci 4 i sie zalapali na dokladna godzine pllliiiissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
ja 26.11 1978 0n 26 10 1980 co nas czeka czy bedziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam Na Zmiany
wróżko 🌻 za wróżbę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapał 1983.02.16 Co mnie dobrego w życiu spotka ?? Czy osoba z którą jestem teraz , zagości w moim życiu na dłużej ? data parnteraprosze podac a tu ciekawa sprawa pani moze zapalc wieksza sympatia do osoby ktora pani keidys lekcewazyla bedzie pani miala problemy z okresleniem kto jest najwazniejszy pani partner bedzie zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Czy jest szansa ze odpowiesz na reszte pytan???Tych wyslanych o 23???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnaal
Zpał - 1989? :) ja Ci mówię -nie będziesz z nim;):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko :)Mam jedno pytanko :Czy znajde swoja druga polowke czy do konca zycia bede trafiac na ćwiartki??:)Wszyscy podaja swoja date urodzenia wiec ja tez podam:)17,04,1983:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×