Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość alcja22
No jak widziałąm wczoraj,potrafial Pani powrózyc po 2 razy tej samej osobie, tylko jakos mnie wciaz Pani odrzuca...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko powrozylas juz Golocie to moze i ja sie zlapie:)Przypominam sie 17,04,1983:)kobieta, czy znajde swoja drugo polowke bo trace juz nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Nie pytalam sie jeszcze o to, czy bedziemy razem jeszcze...........chcialabym tylko to wiedziec i nic wiecej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeciekawiona...
a czy ja się załapałam na dzisiejszą wróżbę? Będę wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lat 28 , od 15 lat wroze tak tak majac 13 lat pierwszy raz wzielam tarota do reki od mojej babci wrozulam kolezankom czesto pod opieka babci moja babcia byla zawodowa wrozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala...
a wiecie ze ciagle odpowiadanie przez karty na te same pytania wzgledem jednej osoby powoduje ze wtedy karty klamia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcja22 Czy bedziemy jeszcze razem?Czy długo bede samotna? Ja:8.10.1984 On:29.12.1983 beda panstwo razem ale ... czy to nie bedzie zwiazek oparty tylko na seksie? wycofaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy bacznie
a Babcia miała jakieś kwalifikacje ?:) Tzn , była Mambo Voo-Doo czy cos w ten deseń ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko czyli w najblizszym czasie bede z kims? bo piszesz cos o zdradzie:( prosze o oddowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja, ja nie nalegam dostałam odp że mi już wróżyła i mimo iz bardzo bym chciała wiedzieć itd to nie nalegam bo moze innym razem się uda :) i jednak ja dostałam kilka wróżb i nawet raz z mamą pania męczyłyśmy wiec odczekam kilka dni (jak wytrzymam :P ) niech ci którzy nie mieli cos sie dowiedzą, pozatym pamietaj ze ztarotem nie ma żartów a ty isę juz obrażasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia ma kursy skonczone za granica zalozyla tez szkole wrozb ktora istniala 4 lata do dzisiaj wrozy ale malo bo jest chorowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta2222
wrozko jak znajdziesz czas to niezapomnij o mnie. wpisalam sie o godzinie 23:31. Bylabym bardzo wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
DZIEKUJE!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy bacznie
Wrózko , a gdzie mozna poczytac o sposobach wróżenia ?? , do tego jest chyba tylko potrzebna umiejetnośc czytania z kart ? prosze o zródła i literature :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wrozeniem to ogolnie dziwna sprawa sama kiedys sie z tego smialam...ale raz bylam u wrozki takiej poleconej:)i obiecalam sobie ze ostatni raz:)duzo wiedziala ale o tym juz pisalam,prosze Pani Wrozko o odpowiedz na moje pytanie ,z czystej babskiej ciekawosci co Pani widzi w kartach??nie wiem czy sie po raz kolejny przypominac:)moze jednak :czy znajde swoja druga polowke??jestem kobieta data urodzenia17.04.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeta2222 moge prosić o wrozbe ja:10.03.1984 on. 10.10.1980 dotyczy pytań 1) czy moj chlopak ma zamiar mi sie oswiadczyc i kiedy? 2) czy ktos bedzie chcial namieszac w naszym zwiazku? 3) kiedy znajde jakos prace i w jakim zawodzie 1. widze ze pani partner jeszcze chce pouzywac zycia zareczyn nie widze w ciagu 2 lat 2. oj bedzie duzo kobiet sie kolo niego krecilo ale on pania kocha, prosze zaufac 3. widze wyjazd w wakacje za granice i prace sezonowa duze pieniadze tam kogos pani pozna , przyjacilela na dlugie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
Z WARSZAWY a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
wróżko,kiedy można liczyć na kolejne wróżby...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko moje ostanie pytanie czy ta osoba ktora pojawi sie za pol roku to ktos znany mi wczesniej czy zupelnie obca nowa osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zachodniopomorskie...hehe...fajnie spotkac kogos urodzonego tego samego dnia...czym sie zajmujesz...umialabys opisac swoj charakter, jestem ciekawa jaka moze byc osoba urodzona tego samego dnia, bo w koncu horoskopy mamy te same:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta2222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfeta2222
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcja22
NA co dzien studiuje psychologie.Jestem osoba kontaktowa, towarzyską, nie lubie byc sama, mam dobre serce,jestem pomocna, jestem wrazliwa.A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie uda...
a ja sie wpisalam i o 23,29 i o 23,30 i sie nie zalapalam :/ jakby co to ponawiam pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna mojego chłopaka🌻 ja miałam w klasie dziewczynę urodzoną tego samego dnia co ja :P nei muszę mówić, że mnie to wkurzało, bo w końcu to MOJA data ;) nie przyjaźniłyśmy się jakoś tak specjalnie- normalne stosunki koleżeńsko- klasowe i byłyśmy zupełnie różne :) może gdybyśmy poznały się \'bliżej\' wyszłyby jakieś podobieństwa, ale tak, to zupełnie inne charaktery :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×