Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość amarylisss
Próba: 16,35. ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze z malym pytankiem:) a mianowicie o glowne cechy charakteru tego chlopaka oraz o to jak mam sie mniej wiecej zachowywac itd..zeby sie mną jeszcze bardziej zafrapowal,probowal nawiazac kontakt bylabym wdzieczna za odp. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obojetna w spokoju
:-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje ponownie:( droga wrózko czy zechciałabys mi powrózć..byłabym Ci bardzo wdzięczna..Ostatnio jest mi smutno i źle..i potrzebuje porady.. Czy Ja i Zbyszek jeszcze zblizymy sie do siebie?? co On do mnie czuje??? Z góry dziekuję...Agnieszka Ponawiam Swoją prosbę.. ja ur.8.5.78 On 29.9.64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam z pracy :( cały zarząd sie zjechał, przybyli nowi prezesi, kilka dni temu mmój maż stacił pracę :( a czy ja starcę teraz swoją? Wróżko, napisałaś mi ze w ciagu 3 lat będe kilkakrotnie zmieniać pracę? a mozesz mi powiedzieć co z moja pracą w ciagu 3-5 miesięcy? proszę :( (29.09.1980)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapetyyyyyyyyyyy
dlaczego wy sie tak ludzicie??? nie latwo zyc kazdemu ale takie durnoty pytac i co niby wszystko chcecie wiedziec i wrozka wie??????????????????? troche sie zastanowcie bo niektore z was to biora to strasznie powaznie!!!! A CZY JEST CHOC JEDNA OSOBA CO JEJ SEI COS SPRAWDZILO CZY WSZYSTKIE WROZBY SA ODLEGLE W CZASIE ?????? P:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę probować aż do skutku
Bardzo mi na tym zależy. 1 Ogólnie co z moim życiem miłosnym? 2 Co z praca? Czy będzie? Bardzo, bardzo Cię proszę!!!!! 10.10 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do trzech razy sztuka... dzis musi sie udac obiecałam kumpeli :) bo tu nawet nie o mnie chodzi najbardziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadro
Wrozko!Kiedy moge spodziewac sie odpowiedzi?? Moja data i pytania 29.09.1981 r. czy krok o ktorym mysle - zmiana pracy- to wlasciwa decyzja? czy K bedzie jedynym mezczyzna w moim zyciu? Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie123
no to zadam pytanie jeszcze raz,może tym razem dostanę odpowiedź Czy ten którego spotkałam będzie znajomością na dłuższy czas? moja data urodzenia 23.01.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybym zrobiła tak ze 100 wpisów? moze to pomoze i wrózka sie nade mna zlituje?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie123
Będę o 23:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekamy do 23 próbuje ponownie droga wrózko czy zechciałabys mi powrózć..byłabym Ci bardzo wdzięczna..Ostatnio jest mi smutno i źle..i potrzebuje porady.. Czy Ja i Zbyszek jeszcze zblizymy sie do siebie?? co On do mnie czuje??? Z góry dziekuję...Agnieszka Ponawiam Swoją prosbę.. ja ur.8.5.78 On 29.9.64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
a czy mozna sie dowiedziec jak to jest ze po dacie wrozka odgaduje te przepowiednie? jesli na przyklad sa dwie osoby tej samej daty? na czym to polega? bardzo prosze o odpowiedz, a moze ktos z tego topiku mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie123
Niech wygra lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój zegar jest przestawiony o pare sekund ale z taka konkurencja ciezko wygrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
urke napisz, przeczytaj wrozka powiedziala, ze ci powrozy, poszukaj powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
a mnie nikt nie odpowie na to, co powyzej pytalam, to nie wymaga rozkladu kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×