Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Jeszcze nigdy nikogo tak nie dreczylam:Pale Wrozko czemu mnie olewasz?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko....ja takze przypominam sie...prosze Cie bardzo...:) ja - 8 październik 1984 ( nie jestem alicja22 - mimo tej samej daty urodzin :) ) on - 31 marca 1985 pytania o MIŁOŚĆ czyli: Czy są szanse na ten swiązek? Co mnie/ nas czeka? Co widzą karty - łącząc mnie i Jego? Co przyniesie przyszlosc tej znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talia sklada sie z 78 kart 22 karty wielkie arkana 56 kart male arkana karty wielkich arakanow sa najwazniejsze bo odzwierciedlaja duchowa podroz calej ludzkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeciekawiona...
Byłam przed smerteta22 a nie dostałam odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytam moze
Wróżko odpowiesz dzis jeszce komuś z godz 23:30 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy bacznie
Wróżko a jest jakis skrypt dla wróżek ? :), takich marketowych to zapewne jest mnóstwo ... , ale sa jakies zródła które mogłabyś polecic tak zebym mógł sobie poczytac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koloratki - mimo wszytsko to chyba takie ciekawe przezycie, znac kogos...kto jest niby jak blizniak:P Alicja22: ja zajmuje sie dekoratorstwem wnetrz, wynika to chyba z wrazliwosci, bo tak - jetsem osoba uczuciowa i wrazliwa, tez nie lubie byc samaw domu i w ogole...musze miec kogoos do opiekowania sie mna:P ale z tym roznie bywa, jak to w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozko prosze juz tak sie nakrecilam ze mi Pani powrozy:)Nie wiem czy sie przpominac po raz kolejny??ale trzeba byc upartym ,moze sie uda:)kobieta 17.04.1983 czy trafie na swoja druga polowe .W ciagu pol godziny zadalam to pytanie jakies 50 razy zaczynam czuc sie idiotycznie:Pprosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
jest jeszcze dzisiaj jakaś szansa na wróżbę? bo wczoraj mi się nie udało i dzisiaj też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis też spróbuję
ja chyba tez mam czapkę niewidkę... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pomogę
wrózko powróżysz dzis jeszcze komuś z 23:30 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keith Caputo Wrozko prosze juz tak sie nakrecilam ze mi Pani powrozyNie wiem czy sie przpominac po raz kolejny??ale trzeba byc upartym ,moze sie udakobieta 17.04.1983 czy trafie na swoja druga polowe .W ciagu pol godziny zadalam to pytanie jakies 50 razy zaczynam czuc sie idiotycznieprosze o odpowiedz tak jest pani uparta i to naprawde:) pani charakter, trudny orzech do zgryzienia trafi pani ale prosze powstrzymac swoja rzady:) mezczyzni sie wystrasza ciekawe ale widze mezczyzne tez upartego klotnie, fochy az w koncu panstwo pogodza sie nad ranem u niego w mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady night
To ja też powalczę hihhihihihi może się uda.....:) 29.05.1969r Co z moim związkiem? (On 25.04.1968r.) Co z pracą? Co ze zdrowiem? Czy skończą się kłopoty finansowe? Czy dojdzie do skutku jego wyjazd zagraniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis też spróbuję
moze i ja o sobie przypomę i poudaję uparciucha... choć niestety to nie jest cechją mojego charakteru 25.08.1980 Może jednak uda mi sie założyc rodzinę, pokochać i być kochaną? Jeśli tak to kiedy przestanę być sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie uda...
a moze wrozka ma jeszcze sily na pare kolejnych wrozb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeciekawiona...
a czy ja moge liczyć na wróżbe? jestem bardzo ciekawa, zmieściłam się w czasie :) Moja data - 24.09.1982 jego 22.08.1978 czy on coś do mnie czuje?czy będzie między nami miłośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):)mam tysiac pytan do pani odpowiedzi ale...nie bede ich zadawac bo inni tez czekaja:)dziekuje chociaz podobno sie nie dziekuje a z tym charakterem to ja juz sama nie wytrzymuje ha ha ha takie to juz sa Barany jeszcze raz dzieki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mi glupio, ale przypominam sie. Aaa..i przepraszam Cie Wrozko Agawo za marudzenie... ja - 8 październik 1984 ( nie jestem alicja22 - mimo tej samej daty urodzin ) on - 31 marca 1985 pytania o MIŁOŚĆ czyli: Czy są szanse na ten swiązek? Co mnie/ nas czeka? Co widzą karty - łącząc mnie i Jego? Co przyniesie przyszlosc tej znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady night To ja też powalczę hihhihihihi może się uda..... 29.05.1969r Co z moim związkiem? (On 25.04.1968r.) Co z pracą? Co ze zdrowiem? Czy skończą się kłopoty finansowe? Czy dojdzie do skutku jego wyjazd zagraniczny? on wyjedzie a pani dolaczy do niego niespodziewanie przysporzy pani partnerowi problemow, ochota na flirty, romanse, nie warto dostaniesz propozycje pracy od znajomego ale mu nie ufaj, on /ona moze pania wciagnac w tarapaty kloptoy finansowe znikna na przelonie 2008/2009 roku uwzaj na nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi sie uda...
w sumie to chyba z piec osob jeszcze by zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×