Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość denda

Za jaką potrawę wasi mężczyźni oddaliby pilot od telewizora?

Polecane posty

Gość denda

Mój mężczyzna jak mu zaserwuję gołąbki pierogi królika pieczonego i uwielbia sosy dla Niego sos to jak bita śmietana dla lodów Dam przepis na mojego królika: kawałek surowego królika( udko czy comber)Ważne obrać z błony nacieram pieprzem ziołowym, papryką słodką, majerankiem i wkładam do brytfanki, dodaje pokrajaną marchewkę w plastry i pora troche natki pietruszki polewam delikatnie olejemi kilka kropli octu 6% i zostawiam na noc. Następnie na drugi dzień rozgrzewam brytfankę dodaje troche smalcu i pół kostki rosołowej, przysmażam i dodaję łyżkę mąki obracam na drugą stronę. Następnie dolewam pół szklanki wody i dusze na małym ogniuok godZinki Palce lizać! Sos doskonały do kasz czy ziemniaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc tak...
mój oddaje z własnej woli nie muszę go przekupywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denda
Kobitki kochana to taka przenośnia chodzi o to co uwielbia jeść POPROSTU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystko, co ugotuje i za kazda chwile razem, ale to nie ma naczenia, bo w ogole nie ogladamy telewizora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokiety ruskie
czyli nadzienie jak do pierogow ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEROGI RUSKIE.... PROBLEM W TYM ZE JA ICH NIE UMIEM ROBIC, TYLKO JEGO MAMUNIA ROBI TAK ZE MU SMAKUJĄ :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest w stanie góry prznosic jak na stole bedzie gulasz szegedyński lub paprykarz czirke :-) (przepisy z kuchni Makłowicza) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia1010
Moj uwielbia pierogi z mięsmi podsmażaną cebulką ,spagetti i nalesniczki z twarogiem -takie cieniutkie i b.słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kurczaka, w kazdej postaci! a za pieczonego krolika to ja bum oddalila:P nigdy tego nie jadlam ale i tak wiem ze jest pyszny gdzie mozna coś takiego zrobic, albo kupic do przyządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×