Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny!!! Wiecie może czy duzy jest ten kuferek??? Bardzo bym prosiła o odpowiedz bo nie wiem czy sie opłaca :D Z góry ślicznie dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie odnoście toniku do demakijażu: czy on dobrze zmywa makijaż ?? Zastanawiam się czy go kupic czy może lepiej jakieś mleczko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_84
dziewczyny czy wiecie moze jaki sklad ma maseczka A8 i kremy na dzien i na noc A4 i A7 bo jak ich uzywal to oczy mnie strasznie szczypia i lzawia ( jestem na szczescie pod koniec opakowania) wiecie moze co w skladzie moze podrazniac czy uczulac ? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie są korzysci dla konsultantek z tej firmy, podobne co w avonie czy lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kremy z serii A... przeważnie uczulaja, ja ich wcale nie polecam moim kilentkom, poniewaz słyszałam dużo opinii negatywnych na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzyści masz takie, ze masz 27 procent od zamówienia, a to jest ta najnizsza pólka, od zamówienia zalezy czy nie wyższe. zamawiasz kiedy chcesz, za przesyłke masz jeśli nie przekroczysz danej kwoty 7 zł opłaty, darmowe wpisowe, jesli chcesz wiecej informacji pisz na gg 910429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nei jest sprawa podrażnenia, nie wklepujcie kremów zbyt blisko okolic oczu, policzki, nos, broda, czoło ale jak najdalaej od oczu wtedy będzie ok a pod oczy dobry kremik (np. LU5) (gg 2653390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez polecam kremik LU 5, super!!!!!! Ostatnio wypróbowałam sobie również Maseczkę peel-off Q8, taż bardzo fajnie działa, cera jest po niej gładziudka i swieżo wygląda, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
natalcia04 właśnie sobie zamówiłam maseczką peel off, jestem ciekawa efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kirikum ja jestem z tej maseczki bardzo zadowolona, według mnie super oczyszcza cere, a należę do wybrednych osób, ale ten produkt jest według mnie jak najbardziej ok i co wazne nie podrażnia cery, z czym też mam czesto problemy przy stosowaniu róznego rodzaju maseczek. A dla kalinka kalinka mam taka wiadomośc, ze to jest własnie ta seria z której wybralas kremik która lubi uczulać, ale tobie może akurat sie fajnie dopasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
zdecydowałam się na kupno tej maseczki peel off własnie dzięki Twojemu komentarzowi:P jak przyjdzie paczka to pierwsze co zrobie będzie wysmarowanie całej facjaty tą maseczką:P o efektach poinformuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam teraz tego zapachu Donna Felice i przyznam, że zapach jest bardzo fajny, taki pomarańczowy, musujący i energetyczny. Trzyma się nawet długo, ale trzeba dość obficie skropić nim szyję. Zapach nie jest męczący, naprawdę godny polecenia, taki orzeźwiający, w sam raz na nadchodzące wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalog czerwcowy jest juz dostępny na stronie faberlic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalog czerwcowy jest juz dostępny na stronie faberlic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalog czerwcowy jest juz dostępny na stronie faberlic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie laski!!!!! Jaką pomadkę byście poleciły moim klijentką bo jestem od niedawna konsultantką i nie mam zielonego pojęcia :) z góry ślicznie dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie powieliło :? Jeśli chodzi o szminki to miałam tylko tą you nova. Jest bardzo fajna, ładnie nawilża usta, ale kolory są zupełnie inne niż w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chyba różowy koral , a moja mama rozkoszną czerwień. Ta pierwsza jest bardzo ładna, ta druga to wściekła czerwień. Na ustach utrzymuje się dosyć długo pod warunkiem , że nic nie jemy i nie pijemy. A tak w ogóle to w katalogu są źle oznakowane tzn. te z kropeczką dają efekt wilgotnych ust ,a te z gwiazdą są perłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pomadek to polecam tę nawilżającą z serii Gold. Wspaniale nawilża, jest transparentna, a kolor \"Iskrzący poncz\" jest po prostu piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletina
Od miesiąca jestem w Faberlic i powiem wam, że nie mam dużo osób chętnych na te kosmetyki.Wszyscy pytają się co to jest za firma i jakie są kosmetyki.Zapisała mnie dziewczyna którą nie widziłam na oczy bo mieszka daleko.O faberlicu przeczytałam na necie.Jestem z Kutna w woj. łódzkim.Najlepiej sprzedają się u nas kosmetyki z Avon mimo,że są droższe.Dla mnie to jest głupota.Dlaczego w moich stronach jest tak mało osób znających te ksmetyki.ostatnio zamówiłam za ok.300zł czyli nie jest tak źle zle to przeważnie rodzina i koleżanki najbliższe wzięły.Czy są na forum osoby które też tak zaczynały.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
Mam pytanie do osób mających grupy konsultantów: czy jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że któryś z konsultantów nie zapłaciłby za zamówienie to czy obciążają tym "szefa" grupy? czy każdy odpowiada za siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Kazdy odpowaida za siebie oczywiscie! Ja mam problem z zamówiniami, bo zamawai u mnie tylko siostra cioteczna, a inni ludzie nie bardzo. Mam kontakt w pracy z osobami 35+ a takie osoby, przynajmniej w moim srodowisku, maja już pewne preferencje kosmetyczne i nie chca zmieniac. Szczególnie zniecheca ich rosyjska szata graficzna produktów, a to dlatego ze jestem z Białegostoku a ty Rosja to symbol złych marek i nie da sie wytłumaczyc, ze te kosmetyki nie sa spokrewnione z rosja w duzym stopniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
ja także wyczytałam o faberlicu na necie, a na decyzję o przystąpieniu wpłynęło to, że jak narzie jest mały przesyt konsultantów na rynku, Ja to biorę na plus, mogę wykazać się umiejętnościami krasomówczymi itp.To jest tak na początku luzie są niezbyt chetni do kupowania kosmetyków z rosyjskimi bazgrołami na opakowaniach ale jak ich sie, ju ż przekona to kupuja dalej i czasami więcej:) trzreba po prostu da dać sobie czas i nie siedziec na założonymi rękoma , tylko tzreba działać:) trochę trudno bo ja tez jestem na tym samym etapie co Wioletina ale ja wierze , że mi sie uda ładna kasę na tym zbić trzeba sie tylko troszkę napracować.. zresztą ja juz mam swój plan..dziki i szalony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Zapewne masz rację, że tzreba działać, chodzić i opowiadać. No a ja nie bardzo mam ochote to robić. Po prostu zostałam konsultantką, aby móc sobie zamawiać kosmetyki. Mam prace i katalogi rozdaję znajomym, ale nie mam czasu ani specjalnie ochoty na namawianie kogokolwiek do zakupów. Jak ktoś zamówi, to dobrze, jak nie to żaden problem. Dla mnie te kosmetyki bardzo odpowiadają, szczególnie kremy. Mist do twarzy, kremy typu NP, czy seria pod oczy F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
Ulvena ale i tak masz kaske na komsetyki, starcza z tego co zamawiasz. Każdy ma swoją metodę i zależy to od tego czego oczekuje i co chce osiagnąc sprzedając kosmetyki. Ja chce troszkę wiecej pieniedzy zarobic niz na same kosmetyki dlatego musze sie bardziej postarac:) każdy robi to co lubi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×