Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość sema83
Ja składam zamówienie jutro, więc jeśli ktoś chciałby coś to również zapraszam:) gg 3363208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka...
Napiszcie mi opinie o kremie NP-2. Mam sucha skóre ze skłonnościa do mieszanej, myslicie, że bedzie dobry?Mam 26 lat. I jesli można to co posyłacie za materiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Słodka cytrynko! Polecam ci serię FM. Kosmetyki sa przeznaczone skórze 13-19 lat, ale wiek skóry nei zawsze idzie bardzo dokładnie w parze z wiekiem z metryki. Mozesz spróbowac tez serii B. A pomadka nawilzajaca GR 1006, a jesli chciałąbys bardziej widoczny kolor, to GR 1003. Poza tym jestem z Białegostoku, wiec moge ci osobiscie pomóc dobrac kosmetyki. Pisza na maila albo gg (1066080)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Lenka - krem FM2 jest dość dobry. Taki lekki do cery suchej idealny, do normalnej może byc, do tłustej i mieszanej za ciezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forevergirl
wczoraj dostalam palete z kolorami nowych farb wszytsko ok kolory ladne ale czemu ona jest po rosyjsku:( za te pieniadze jakie kosztuje mogliby zrobic ją po polsku ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeline
Jak długo czekacie na zamówione rzeczy? Przed 15 kwietnia wysłałam zamówienie wraz z deklaracją członka. I ciul... do tej pory nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deklarację wysyłasz faxem zamówienie możesz skłądać po ok 3 godz. potem jeszcze wysłasz poleconym to co wysłałas faxem i ok do 3 dni paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeline
faxem? Ja wysłałam wszystko pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dlatego to tak długo trwa a jak wysyłasz deklarację i ksero dowodu faxem to po ok 3 godz. jesteś \"aktywna\" ja tak zapisuję moje dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeline
hm.. nie wiedziałam :) Czyli pewnie jeszcze poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
ja wysyłałam wszystko e-mailem (skany) i nast dnia juz miałam paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Promocje na maj 2007 1-7.05.2007 przy zakupie na 125 zł w cenach katalogowych RS3 (odżywka do ciała ) - 0,99zł, za kolejne 125 zł RS1 Płyn do kąpieli - 0,99 zł. Nie ma wielokrotności! Dodatkowo przy zamówieniu za min. 400 zł mozliwość zakupu Kuferka konsultanta (324) za jedyne 25 zł. Cena regularna 99zł. Ceny produktów promocyjnych nie podlegaja dodatkowym rabatom, ani naliczeniu EP. 8-31.05.2007 przy zakupie za min. 125 zł - produkt do pielegnacji włosów. Promocje na dzień matki 8-25.05.2007 Zestaw I: Przy zakupie NEO1, NEO2, NEO3 opaska do włosów za 0,99 zł (cena regularna opaski 12,00zł) Zestaw II: Przy zakupie wody perfumowanej Donna Felice otrzymasz żel pod prysznic i dezodorant antyperspirant z tej samej serii. Cena zestawu 50,00 zł. Cena zestawu podlega rabatowi! Zestaw III Niepowtarzalna okazja Woda perfumowana YOU NOVA za jedyne 28,90 zł. Oferta limitowana. Przy zakupie dowolego damskiego zapachu Faberlic otrzymasz eleganckie pudełko na prezenty! Przy zakupie dwóch dowolnych produktów z serii słonecznej SUN, okulary słoneczne otrzymasz za jedyne 2 zł. Cena regularna 27 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
witam ponownie dawno tutaj nie zaglądałam a tu proszę jak ładnie się wątek rozwija:) czy ja też mogę poprosić o materiały? bardzo ładnie proszę , trzeba w końcu się dokształcać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
kirikum - wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
sema bardzo Tobie dziękuje :* dziewczyny zamawiałyście może tą paletę farb z 18 kolorami? ktoś może używał farb krasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Zaponiałam dodać, ze jeśli spełnicie warunek zeby dostac ten kuferk, musicie to wpisać w uwagach ponieważ nie otzrymuje sie go automatycznie. Chodzi mi o tą promocję majową: przy zamówieniu za min. 400 zł mozliwość zakupu Kuferka konsultanta (324) za jedyne 25 zł. Cena regularna 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forevergirl
palete zamowilam ale na farby to chyba trzeba jeszcze kilka dni poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
faktycznie uświadomiłam sobie , że nikt nie miał chyba nawet możliwosci używania farb krasa:P ostatnio jestem rozkojarzona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sema83
mam pytanie do dziewczyn, które tworzą własne grupy: dużo już macie osób zwerbowanych? ja się właśnie przymnierzam do tego i nie wiem czy dużo czasu poświęcacie swojej grupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dopiero 2 osoby musze przyznac ze nie jest latwo ,staram sie im pomagac ale tez nie mam na to zbyt wiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
niestety jeszcze ani jednej, skupiam się jak na na razie na sprzedaży ale po maturach ruszam z pełną parą jeśli chodzi o werbowanie..zobaczymy jak w praktyce mi to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już aktywnych 10 dziewczyn i 2 które się zastanawiają, to nie wymaga dużo czasu żeby się nimi zająć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał FL
ja mam 57 osob :) ale latwo nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niva1
57? wow a jak dlugo sam jestem w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirikum
pytanie kieruje do osób mających grupę... jak werbujecie nowych konsultantów czyżby jednak internet dzwignią handlu? czy może podchodzicie do ludzi na ulicy i prezentujecie firmę? jeśli to nie jest oczywiście jakaś tajemnica wagi państwowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw rozpytałam wśród koleżanek (ale nie tych co by mi klientele \"zwinęły\") a cała reszta to internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Jestem z Wielkopolski, od miesiaca jestem konsultantką Faberlic, dzięki koleżance poznanej na kafeterii. Jeśli ktoś miałby ochotę złożyć zamówienie zapraszam na gg 10901719.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×