Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Ja osobiście nie wciągnęłam jeszcze nikogo. W sumie dopiero przedwczoraj wysłałam pierwsze zamówienie... Ale rozmawiałam z dziewczyna która ma pod sobą już 18 osób od grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Ja też nie wciągam nikogo. Nawet za bardzo nie prowadze sprzedazy kosmetyków, kupuje tylko dla siebie, na własny użytek. U mnie w pracy lataja kobietki z innymi katalogami innych firm sprzedaży beposredniej, ale ja tego nie robie. Jakoś nie moge się zdobyć na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach Tendre dostałam raz chyba w ramach zamówienia na określoną kwotę. To była ta wersja w tym kieszonkowym opakowaniu. Spodziewałam się, że będzie ładny, ale nie spodobał mi się wcale, mimo że lubię świeże, cytrusowe zapachy. Zapach faktycznie cytrusowo-herbaciany, ale miał jakąś niemiłą gumową naleciałość i to mi się strasznie w nim nie spodobało. Oddałam siostrze, jej się podoba. To moje subiektywne odczucie, ale skoro pytasz to jestem szczera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterianka18 : Dzieki bardzo za rade właśnie sie obawiałam że cos w nim bedzie nie tak... masz taki sam gust co do perfumów ;) dlatego dostosuje sie do twojej rady i sobie go odpuszcze ;)moze poleciłabyś mi jakiś inny:) wypróbowałas juz coś innego?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam już Angelicę, Ramyatę, wiem jak pachnie Poetica i to tyle. Z tych wszystkich zapachów najbardziej przypadła mi do gustu Angelica, choć jest kwiatowa, ale ma w sobie takie świeże, soczyste, roślinne tło i bardzo mi się to w niej podoba. Ramyata, choć ładna, jest zapachem słodkim, korzennym i ciężkim. Jeśli lubisz świeże, lekkie zapachy to raczej odradzam. Poetica całkiem ładna, świeża i cierpka, wyrazista i może się podobać, ale tylko wtedy, gdy lubisz inwazyjne natarcie fiołków i posiłki nadlatujące od strony bzu :) Co do wody Tendre to powiem Ci, że zastanawiam się nad datą przydatności egzempalarza, który mi przysłano. Nidzie nie widziałam na opakowaniu takowej, być może więc te gumowe akordy (brzmi szalenie elegancko, nieprawdaż? ;) ) mogą być zależne od tego, ile przeleżał on w magazynach. Teraz zamówiłam Alizes, jutro powinna być, napiszę wtedy co o niej myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Mam nowe kosmetyki. Wypróbowuje mist do twarzy w spreju. Jest przewpaniały. Pod względem tege, że pryskam sobie taka mgiełkę kremu na twarz tak się fajnie wchłania. Nie wiem jak działa na dłuzszą mete, ale na razie bardzo mi się podoba. Prócz tego mam krem do biustu u dekoltu, który jest cudowny ze wzgledu na zapach na razie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle czekam na moje zamówienie!!!!!!! myślałam ze dzis już będzie :( ale cóż musze cierpliwie czekac :) To moje pierwsze zamówienie juz nie mogę sie doczekac !!!!! Kafaterianka18 : dzieki moż na coś sie skuszę :) chociaz nie wiem czy nie zamówic sobie wszystkich możliwych próbek ;) O ile jeszcze bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - kiedy złożyłaś zamówienie? Pamiętam, że na pierwsze zamówienie czekałam chyba ponad tydzień. Wysłałam im formularz zgłoszeniowy, skan dowodu, etc. - wtedy chyba te strajki poczty były, priorytet szedł tydzień czasu. Wysłałam we wtorek, w poniedziałek do nich doszło, dostałam telefon, że niedługo powinno przyjść zamówienie. Chyba w 2 dni później przyszła paczka. Teraz przeważnie czekam na realizację zamówienia 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was miała któryś żel pod prysznic bo chcę sobie zamówić ale nie wiem który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Ja mam orchidee. Spa20. Piekny zapach i bardzo przyjemny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulvena powiedz mi jak jest z wydajnością tego żelu . Jak on się pieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki nałogowo kupują ten żel SPA27 o zapachu jagód, taki leśny. Wynika z tego, że chyba jest dobry. Ma bardzo ładny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Pieni sie swietnie i jest wydajny bardzo. Mam go 2 m c. Do tego polecam te smakowite zapachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulvena
Z żeli pod prysznic polecam serię spa. Mam ten SPA20 i musze przyznać ze jest bardzo wydajny. Fajnie pachnie i dobrze sie pieni. Jest też zle, którego już nie próbowałam, ale podobno dobry i lekko kremowy - RS1. No i Smakowe - desery ;) takei pachnace jak ciasto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
witam mam takie pytanko co sądzicie o serii faberlica NEO. Proszę piszcie bo nie wiem co polecać klientom?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Mogę ci posłac na meila prezentację NEO, bardzo fajna, dowiesz się tam jak stosować te kremy, do jakiej cery i od jakiego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski! mam już moje pierwsze zamówienie!! :) jestem zadowolona!! mam pytania bardzo prosze o odpowiedzi!! ;) 1.Co mam zrobić jeżeli komuś nie spodoba sie jakaś rzecz i bedzie chciała to oddac? 2.Wiecie coś o seri BODY (R11-R15) ? Nie jestem zadowolona z tuszu wdłużajacego do rzęs GM1401 szczoteczka beznadziejna, słabo sie nakłada i wogóle jest beznadziejny!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stokrotka, jak cos ci sie nie podoba robisz zwrot tego produktu, ale musisz sama zalacic za przesyłke pocztowa. A dla agusha mam taka informacje, ze mam kremik NEO 8 i jestem z niego zadowolona, ale uzywam go tylko wieczorem, bo ma bardzo rzadka konsystencję i szybko sie zuzywa. Podobno super są te rzeczy do mikrodermabrazji, ale sama jeszcze sie na to nie skusiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całą serię BODY i jest świetna!!! To oczywiście moje zdanie. Dziewczyny a czy któraś nei ma na zbyciu2 lub 3 szt. wody KAORI??? Chętnie odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
hey fabe moze masz jakieś materiały na temat faberlica ta prezentacja jest naparwde super wielkie dzięki!!! a ty dlugo jesteś we faberlicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć ja mam : R11-- i jestem z niego zadowolona KN3--- jest super Fabe czy ja też mogę prosić o przesłanie mi prezentacji serii NEO Zamówiłam sobie tusz wydłużający GM1101 i teraz jestem ciekawa czy nie będę żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
aguska ja jestem w Faberlicu niedługo bo od grudnia. Natsan prezentacja posłana:) Pozdrawiam i zapraszam chętnych do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
Mnie tusz wydłużający raczej nie odpowiada ale pogrubiający jest super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabe
czarnamonia proszę bardzo, poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×