Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość en.c89
CO do linku to jak klikne na neigo to sie ładuje wszytsko, ale czy dalej wszytsko jest OK nie wiem, bo nie mam loginu i hasła ( co to wogole za str?:>) A mam pytanie odnoścnie chocolate story - długo się trzyma zapach? Bardzo mi się podobają, ale boje się, że nie są zbyt trwałe. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie jeśli masz swoja grupę konsultantów możesz sprawdzić \"drzewko\" czyli aktywność grupy, kto nie zapłącił faktury itd itd no i ile masz zebranych ep i zarabionych pieniążków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co sadzicie o podkładzie Subtelny dotyk?? Ładnie pachnie zel pod prysznic mango i papaja?? Chce złozyc jutro pierwsze zamowienie, jeszcze na sierpien. Lepiej jest zamowienie wysłac poczta czy zamowic przez internet?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
oczywiście że przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
U mnie na wrzesień narazie żadnego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
U mnie też nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Ja dopiero zaczynam...zostalam konsultantka zeby zamawiac dla siebie...Tez sie czaje na zapach chocolate story i mleczko do ciala nawilzajaco-liftingujace.Moze ktoras z Was juz je miala?Prosze o opinie.A co do zapachu to ktos mi napisal ze trwaly nie jest ale za to sliczny...wiec i tak sie moim zdaniem oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Moze ktos wie jaka jest linia dla mezczyzn?Moj chlopak chcial cos wyprobowac a ja kompletnie nie wiem co mu polecic.Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Ja kupiłam chłopakowi pianke do golenia,ale raczej mu nie pasuje :/ a jesli chodzi o perfumki STORY to nie sa wybitnie trwale,ale takie normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linia dla mężczyzn jestok. Mój maż uzywa pianki i mu odpowiada. Kolega z brał wode toaletowa i tez zadowolony. Zapach serii bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Kupiłam tak na wypróbowanie krem przeciw odciskom i odgniotom...jestem z niego zadowolona...planuje teraz zakup wody chocolate story i balsamu nawilzajaco liftingujacego...miała go któraś z was?Prosze o opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A róźnie są. Ja już dostałam koło godziny 12 paczkę. Ale czasami koło 16 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Chyba jeżdzą do 18,ale u mnie przeważnie paczka jest około 14. To napewno zależy od miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Ja dostałam o 19,kiedy dzwoniłam do firmy kurierskiej dowiedziałam się że jeżdżą nawet do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
u mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Donna Felice faktycznie jest cudna, ale O`FEERIQUE SENSUELLE okropna jak dla mnie, podobnie jak Alizes, Sleza Yurate, Znak Subtelnosci,Ramyata. Większość w ogóle jest nie ładna.. przynajmniej nie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Niewiem czy to ktores z Was tak sprzedaja, ale jak sie oplaca sprzedawac ksometyki na allegro za ponad polowe nizsza cene? np.: perfumki fruit stroy i chocolate story za 18,40zl ; mineralne cienie za 10zl, krem na rostepy za 20zl, krem idealny biust za 33zl ? itd. itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
albo wyszczuplajacy zel z neo za 24 zl?? przeciez on kosztuje ponad 45zl!!!! czy to jakies podroby czy jak ?? czy ktos ma takie mega rabaty ze kupuje kosmetyki za 10zl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
kosmetyki z avonu tez sprzedaja po duzo nizszych cenach przypuszczam ze chca zwiekszyc sprzedarz i miec wiekszy opust nie wiem nie sadze ze to podróbki kto miałby podrabiac faberlic, którego mało kto zna podrabiaja z reguły dobre marki typu dior czy lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
ja spotkalam sie z tym,ze napisal do mnie pewnien allegrowicz i zapytal skad mam do sprzedazy kosmetyki faberlic a dokladnie zel intyminy,bo kupil poprzednio i chyba jest podrobka, bo ma perfumowany zapach i dziwny kolor..pozatym nie byl zachwycony dzialaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spzedają bo być może faktycznie chcą zwiększyć sprzedaż, a wiadomo jak więcej sprzedadzą to i przesyłka gratis i wiele innych promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koravunia
Co myslicie o zapachu chocolate story nie jest zbyt słodki? Chciałabym go zamówić a nie wiem w sumie ja pachnie...ale słodko brzmi jego nawza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
ostatnio ciagle ktos o to pyta,wiec wystarczy przeczytac poprzednia 1 lub 2 strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×