Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Napisz do mnie na GG 8791381 albo na meila ilonalan@o2.pl to pogadamy, bo to forum dotyczy faberlica i nie będziemy tu mieszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Mój mail mileta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Mój mail mileta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses007
ej dziewczyny mam dylemat bo chce zainwestować w puder jakiś dobry i zatanawiam się między władnie faberlic prasowany Mineralny puder kompaktowy "Crystalic" tak się to naztwa a myśle tez o oriflamie tym sypkim pudrze miękkim i no nie wiem co robiś hmm bo zalezy mi na tymżeby mnie zmatowił i nie uzyskać efektu maski oraz kupic ten lepszy oczewiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Prosiłabym o napisanie na mój e-mail konsultantki z avonu najważniejszych informacji ;) szczególnie ile % jest rabatu dla konsultantek, czy trzeba miesiac w miesiac zamawiać, czy jest wpisowe i jaki jest pułap zamówienia na miesiąc bo słyszałam że spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napiszę żeby już wszyscy wiedzieli :) Za zamówienie do 150 zł jest 15 % za zamówienie ponad 150 zł 25 % no i to stopniowo wzrasta chyba od 500 jest 30 %, 20 % rabatu przysługuje na produkty nie kosmetyczne czyli wszystkie gadżety ( w faberlicu nic na tym nie zarabiamy) Przesyłka za zamówienie do 150 zł wynosi 10 zł od 150 zł jest gratis ( a w faberlicu od 250). Nie trzeba zamawiać co miesiąc i nie ma żadnych pułapów zamówienia. Owszem na początek jest program Twój Pewny Start i tylko od Ciebie zależy czy z niego skorzystasz , pierwsze zamówienie musi być na 150 kolejny na 200 potem 250 itd. tak do 6 poziomu jesli osiągnie się ten próg dostajesz ciekawe kosmetyki. Ponadto w avonie są różne ciekawe szkolenia ( niedługo idę na szkolenie z makijażu), można kupić produkty - nowości których jeszcze nie było w katalogu po promocyjnej cenie , próbki sa dosłownie prawie wszystkich kosmetyków w porównaniu z faberlic to niebo a ziemia. Faberlic to na razie prymitywna sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Faberlic nie jest taki zły, bo widzę że powiała strasznie pesymizmem, tylko przez ostatnie 3 miesiące powiało tu wygórowanymi cenami, no i były farby to było coś!!!!!!!! Mam nadzieję, że FIRMA stuknie się delikatnie mówiąc w czoło i zmieni wkrótce swoje nastawienie!!!!!!! A tak w ogóle to perfumy są tu śliczne, tylko ceny poszły w górę!!!!!! No i chyba przesadzają, bo za długopis z logo- 2,50 to już przesada, konsultantki to powinny dostać za darmo!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Szczerze to znam Faberlica dopiero od sierpniowego katalogu i wcale nie jestem zniechęcona jak Wy.Ceny nie wydają mi się wygórowane,są normalne,jak w Oriflame lub Avonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
Zgadzam się, ale ceny były o wiele niższe, co przyciągało do Faberlic, a teraz...poza tym Avon czy oriflame mają o wiele więcej produktów no i są firmami znanymi, sprawdzonymi, jest tam wiele próbek, no cóż w faberlic próbek jak na lekarstwo...kremy drożyzna...firma nieznana, nie ma co do niej już teraz przyciągnąć klienta....każdy woli sprawdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Dokładnie, jak znało się faberlica wczesniej to ma się takie podejście jak my, a jak dopiero się weszło do niego to podobne do avon czy orfilame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
właśnie, dlatego tracimy klientki, bo tu teraz nic nas nie wyróżnia od avon czy oriflame, no i mniej produktów, mniej znane, to każdy woli kupić coś sprawdzonego co miał już ktoś... A tak w ogóle to właśnie wczoraj myłam się nowym żelem pod prysznic, pomarańczowym,no i niestety nie wart tej ceny, szkoda, żel przeciętny, ale za drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
No właśnie.. Zawsze miałam duże rabaty na wskutek zamówienia bo była duża kwota, a teraz muszę dopłacić 35zł do faktury choć niewiele dla siebie zamówiłam. dam im szanse do końca roku..jeśli nic się nie zmieni to nie będę zamawiać a póki co będę zamawiac jeśli będę miała zamówienia które pokryją mi chociaż koszt wysyłki ale na katalogi nie ma sensu czekać i zamawiać pakietami bo więcej płace za katalogi niż mam z zamowienia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Widziałyście, że jest dopiero połowa miesiąca a już nie ma dostępnych większości próbek ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja nie widzę czy faktycznie w katalogu październikowym niema serii RA?? Moze znowu powróci w nowym opakowaniu i w wyższych cenach. A tak dobrze szła sprzedaż tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Porzebuję pomocy w sprawie Grupy ! Chcę wprowadzić do klubu koleżankę. Nie wiem jak to zrobić :( Skąd wziąśc dokumenty, żeby wiedzieli, żę ja ją wprowadzam? Cyz mając tylko ją utoworzę grupę? Jak to wogóle działa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najpierw musisz zakupić deklarację członka. Jak ją edziesz miała to spisujesz z dziewczyną umowę i odsyłasz do firmy oryginał deklaracji wraz z kserem jej dowodu. No i juz masz grupę:) Dziewczynę bedziesz widziała w swojej strukturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Faktycznie w październiku nie ma serii antycellulitowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie odnośnie przesyłki... Zamawiałam w środę ok. godziny 12, wszystko ok, dostałam potwierdzenie od faberlica, potem od ups i myślałam że może przesyłka będzie już w czwartek, a już na pewno w piątek...no ale nie było. Sprawdzałam na stronie ups zgodnie z numerem monitorowania który mi podali i wcześniej miałam że przesyłka jest w drodze, a potem wieczorem tak koło 20 sprawdzałam i wyskoczyło mi że jest WYJĄTEK a poniżej mam coś takiego: ODBIORCA NIE MÓGŁ PODPISAĆ PIERWSZEJ PRÓBY DORĘCZENIA. ZOSTANIE PODJĘTA DRUGA PRÓBA DORĘCZENIA. / PACZKA ZOSTANIE DORĘCZONA NAST. DNIA ROBOCZEGO — BEZ GWARANCJI W SOBOTĘ. Czyli czekam jeszcze w poniedziałek, a jak nie to się do nich jakoś zgłoszę...tylko zastanawia mnie o co chodziło z tym podpisaniem i próbą dostarczenia...przecież byłam w domu i trudno byłoby coś podpisać skoro nikt do mnie z tą paczką nie dotarł. Spotkałyście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Może poprostu cicho pukał kurier, albo słuchałaś muzyki lub tv i poprostu nie słyszałaś? Może na sekundkę wyszłaś w danym momencie, bo to właśnie znaczy,że przesyłka była dostarczana ale nikt jej nie odebrał co równa się z tym, że nie było nikogo w domu?! Ja na październik mam zamówienie na 2 pomadki Aquamarin.Ciekawe co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie że nie, byłam w domu i raczej nie wychodziłam, poza tym była też moja mama i też wiedziała że czekam na paczkę. Tak się złożyło że miałam urlop i cały czas czuwałam ;) A muzyki nigdy nie słucham głośno ;) Z wcześniejszymi paczkami nie było problemu, pewnie to dlatego że teraz tak czekałam i byłam pewna że szybko przyjdzie. Na stronie ups pisze że dzisiaj jest kolejna zaplanowana data dostarczenia, więc zobaczymy. Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurierowi nie chciało się do ciebie przyjechać. wygodniej mu było napisać że nie było i to wszystko. Dowiaduj się w biurze ups.jeżeli czytasz w mintoringu że powinna być a nie ma. dzwonisz na centarlę i proszisz o numer do odzizłau w miescie w jakim mieszkasz i mówisz że przesyka byc powinna ale nie ma . no ja mam szmpon, i balsam krasa i jeden błyszczyk i tyle narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Tak jak napisałam wyżej, balsam zamówiłam i jestem z niego bardzo zadowolona, jest podobny do tego na bazie proteiny pszenicy co był wcześniej, włosy są gładkie, super aksamitne i się ekstra układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Ja mam maske z KRASA i na początku byłam bardzo zadowolona, teraz uzywam innych produktów, bo moje włosy po tej masce sa oklapłe:( Spray do układania wlosów(nowość z września) jest rewelacyjny, wlosy mam o połwoe gęściejsze i ułożone jak mi sie podoba. Czytałam wcześniej, że nie zbyt spodobał się żel ten pomarańcza z czyms tam, wg mnie strasznie smierdzi i jest bez sensu, jablko bylo 100 razy lepsze i jak się nim umyłam wieczorem, to rano jeszcze pachnialam. Jak zapisywałam się do FL byl w sprzedaży żel pod prysznic o zapachu bambusa, żaluję, że nie zdąrzyłam go kupić:( Pisalam też do Fl w sprawie serum przeciw kuperozie, napisali, że nie są w stanie zagwarantować, że powroci do katalogu, a moja mama chciala kupić. Polecacie? A dodając o dziwo mam już zamówienie na paździenrik za ponad 100zl :O, a katalogi rozdałam z 4 dni temu ;-) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi też mi coś
do kiedy kobietki obowiązuje katalog wrześniowy ? do końca miesiąca ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi też mi coś
andzia74 dziękuję za odpowiedź :) czy miała może któraś z was kobietki miała pomadkę Pocałunek Deszczu ?:> bo kusi mnie ona:> i chciałabym poznać opinie na jej temat :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi się dobic do 250zl z zamowienie wrzesniowym jeszcze czekam na zamowienie od jednej klientki i skladam . Musze pochwalic serie Collectio Russo i peeling do ciala , jeden z lepszych jakich mialam , fajnie sie pieni ladnie pachnie i bardzo wydajny , niestety juz o0d dluzszego czasu go nie ma :( Niestety zalamuje mnie fakt wycofywania kosmetykow , katalogi coraz ubozsze a ich cena 2,50 . Pytam co jest przyczyną takiej polityki firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniab7
od lipca nic nie zamawiam... po prostu tragedia... czekam na farby a kolejny katalog ich nie zawiera :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×