Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

zastanawiam się czy ktoś z centrali FL wie o tym forum i zagląda tu czasem? ciekawe czy w jakikolwiek sposób wzięli by pod uwagę to co tu piszemy?? i jak by się ustosunkowali do tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka20
Jakieś konkrety w namawianiu klientów do kupna tych kosmetyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cp chodzi z tą wyprzedażą? Oni często tak? W zamówieniu te produkty są, ale nie ma do nich opisów...widzę że kilka rzeczy zaraz będzie przeterminowane, a co z resztą? Jakieś uszkodzone opakowania, czy to będą pełnowartościowe produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie z firmy czytaja to forum , mam nadzieje ze bedzie z Ich strony odzew . Od bardzo dawna robie conajmniej dwa razy na miesiąc zamowienia ale niestety w sierpniu juz bedzie tylko jedno , miedzy innymi przez ceny w katalogach .... Szanowne Panie z biura Faberlic co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stkrotka produkty sa pelnowartosciowe , są to koncowki serii ktore zostaly wycofane z katalogow , co do daty waznosci radze sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie poinformowano mnie że farby z serii KRASA będą dopiero we wrześniu , no to już poprostu jest skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
21.07.2008] 16:09 kaczka89 Dokładnie!!! Od kiedy w moim mieście jest rossmann, nie widze sensu zamawiać czegokolwiek z faberlica. Np. teraz w promocji żel pod prysznic FA 250 ml za 4.59 zł czy cos takiego, odżywka elseve za 8.99 czy szampon elseve 400 ml za 10.99 , to są bardzo dobre kosmetyki i wiesz, że płacąc te 11 zł kupujesz wydajny, markowy , naprawdę dobry produkt, a nie Bóg wie co z cyrylicą, nie każdy uwierzy konsultantce na słowo, że te kosmetyki są dobre. Już kiedys pisałam w temacie braku próbek w FL i dziki tłum na tym forum zaczął się mnie czepiać i bronić FL, myslę że teraz nikt nie będzie już chciał swoja ciężką pracą dorabiać tej firmy bo naprawdę nie opłaca się. Nigdy nie byłam konsultantką AVON ale zaczynam się nad tym powaznie zastanawiać, nie wiem tylko gdzie się zgłosic , musze poszukać w internecie... nie chce cie namawiac ani sie wcibiać, ale jesli chcesz zostac konsultantka avonu to musisz wejśc na ich strone i wypełnic formularz, wtedy oni ci kogos podesla, kto mieszka zapewne najbliżej ciebie, podpisujesz umowe, i juz mozesz działac, ja tak zrobiłam 4 latat temu, tytlko że wtedy jeszcze nie miałam ukonczonych 18 lat, i zapisałam mojego ojca, który do dzis w sumie jest konsultantem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
nie wiem jak Wam ,ale ta wyprzedaż wcale mi się nie podoba.. wolałabym aby to wszystko było normalnie w tych cenach i to z upustem 27%, powinno być w katalogu, bo towar wezmę, a później będę sprzedawać??? Mnie osobiście denerwuje takie coś, że nigdy nie wiem co będzie z upustem , a co nie, bo to niekiedy jest niejednoznacznie napisane, a jestem już pół roku w faberlic. Można by było zmienić tak, aby wszystko było z upustem, bo tak to się miesza...To by uprościło sprawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
no jeszcze raz wrócę do tej wyprzedaży- mleczko do ciała za 9 Zł, o zgrozo, ja to mleczko kupowałam z katalogu po 9. 90, do tego upust... no nie rozumiem tego nabierania w butelkę... Jeszcze raz powiem, że to wszystko mogłoby być w katalogu i to z upustem, wtedy klientek by było więcej, a tak w sierpniowym katalogu to produktów mało i ceny -horror!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRAGQ
Mialam kiedys zel pod prysznic i powiem jedno slowo KOSZMANY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesadyyy, te z serii SPA szczególnie biała herbata, magnolia , orchidea i jabłko z cynamonem cieszyły się u mnie ogromną popularnością, sama równiez byłam z nich bardzo zadowolona ponieważ nie wysuszały skóry tak jak te z avonu z serii senses, bardzo źle że faberlic je wycofał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Też byłam zadowolona z żeli pod prysznic, tak jak moje klientki. Ciekawe jakie będą te z sierpniowego katalogu, kompozycja owocowa jest dość interesująca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Jak wasze zamówienia na sierpień? Moje naprawdę mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Mi powoli też przestaje się chcieć, jak zamówienia spadną całkiem to rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.roszyk
Hejka dziewczyny, Zauważyłyście może błąd w cenach i tzw promocjach SPA dla nóg i rąk ? Ceny promocyje są takie same a nawet wyższe niż te regularne !! Lód w sprayu ma tylko 10 groszy niższą cenę w promocji. Skandal !! Co mowić klientkom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Nieraz się z tym spotkałam, że cena przekreslona była niższa :/ mają niestety pewne niedociągnięcia od zawsze w katalogach :/ błedy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Widzę fajne forum może postać przy chęci innych :) Ja już się zalogowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Nareszcie pojawiło się więcej próbek perfum do kupienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Pojawiły, ale ciekawe na jak długo. W asortymencie pewnie po 30 szt. mają, więc mało kto zdąży zamówić:( Wkurzyło mnie, że w nd ledwo był trzeci a już mineralne pudrowe cienie, moje dwa kolory są NIEDOSTĘPNE :/ Nie wspomne o blyszczykach, których to już wogóle nie ma. PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
No tak, te braki sa wkurzajace. Ja sama jestem ciekawa czy w ogole dostane jeszcze te probki,bo nieraz zamawialam, nie dostalam a odpowiedz byla taka iz nie ma ich juz na stanie magazynu, tylko jeszcze nie wykreslili z formularza :/ Na szczescie jeszcze udalo mi sie zamowic wszystko, zobaczymy czy nie bedzie brakow w zamowieniu. Za to promocje tygodniowe nie zadowalaja, same wyprzedaze po seriach poprzednich, ktorych juz nie bedzie, zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Ja póki co nie zamawiam, przymierzam się ok.10 sierpnia, no ale... jak narazie mam zlecenie na 2 kremy :| eh. Na probki już pewnie się nie zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja otrzymałam próbki 7 zapachów o które prosiłam. nie było problemu i to jeszcze moje [pierwsze zamówienie po zostaniu konsultantką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawde jest taki prblem z tymi kosmetykami? maja takie braki? I mam pytanie czy te kosmetyki zawsze były takie drogie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Braków aż takich nie ma jak się zdaje, poprostu czasem akurat to co chce się zamówić to akurat tego kosmetyku brakuje :( lub czasem juz 1-3 miesiąca brakuje kosmetyku mimo,że zamawia się od 1-3 dni.. A jeśli chodzi o ceny, to faktycznie nigdy nie były tak wysokie. Stąd teraz brak zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
mam nadzieję, że wrześniowy katalog przyniesie dużo dobrego i spadek cenowy.... bo nie wiem....może FABERLIC eksperymentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Tez mama taka nadzieje.. dostalam paczke, ktora zamowilam wczoraj ;) wszystko bylo i probki rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Wrześniowy katalog to porażka, te ceny wzieli chyba z kosmosu! Na sierpień nie mam żadnego zamówienia, bo ludzi powaliły ceny, katalogu na wrzesień nawet nie będe im dawać, sama też z pewnościa nic nie zamówie. Firma strzela sobie samobuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en.c89
Eh... Co do wrześniowego katalogu : daje 3 plusy + ciekawe to potrójne cienie ( ale cena masakra:/ ) + kolejne żele pod prysznic ( uwielbiam ! ) + balsam na noc, który używa moja mama po bardzo niskiejj cenie (14zl chyba) a minusów wiele : perfumy coraz droższe:/ dużo kosmetyków wycofanych : od perlowych cieni, collection russe tak zmniejszona, a co z neoskin? juz 2 katalog moja mama poluje na to przeciw pajączkom i kuperozie i co?;/ z 8elementów żadnych rewelacji... szampony drogie:/ A na tygodniowe promocje znowu dadzą jakiś syf ... Faberlic traci klientów...i konsultantki:D Zróbmy strajk ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×