Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Pauullaa
Witam jestem konsultantka Faberlic okolice Limanowej zapraszam serdecznie :-) 505 895 827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauullaa
Jesli ktoras z Pan chciala by zostac konsultantka Faberlic zapraszam :-) 505895827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem konsultantką tej firmy od 2012 roku i jestem zachwycona jakościa tych produktów. Moja skóra jest odzywiona, dotleniona promienna. Warte uwagi: Biotlen (balsam tlenowy- 20% tlenu, doskonała baza pod makijaż lub serum pod krem na noc, aktywuje składniki zawarte w kremach, niweluje suchość, łagodzi zaczerwienia zwęża pory. Ma zastosowanie przy ukąszeniach, poparzeniach. Nie ma takiego drugiego produktu na rynku! cena katalogowa bagatela 24,90/przy tym jak sie zapiszesz do firmy 18,40. Wszystkie kosmetyki są na bazie tlenu. Dodtakow polecam wybielacz w pisaku, na wszelkie plamy w tym wino, borówki! Na prawdę działa! Proszek do prania biel i mkolor rewelacja! Dajesz tylko małą miarkę, pięknie pachnie. Pasty do zębów Szampony Etnobotanica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda cała ta idea z otrzymywaniem prezentów za poprzednie zamówienia. W katalogu nr4 złożyłam zamówienie powyżej kwoty minimalnej i pisze że przy kolejnym zamówieniu z katalogu nr5 otrzymam prezent, tak więc jestem ciekawa czy gdy otrzymam zamówienie będzie znajdować się w nim ten prezent czy w trakcie składania zamówienia trzeba wprowadzić kody tych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką- napisz do mnie: grazynaczech6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moze ktoś mi pomoże chciałam zamówic sobie te kosmetyki , ale nie mogę opłacić tegoza mówienia nie wiem co robie nie tak? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywsiście że pomogę- napisz do mnie ;grazynaczech6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam problem. Zrobiłam zamówienie na ponad 300zł, pieniądze z konta mi zeszły a na stronie się nie pojawiły i nie mogę opłacić zamówienia. Po wpisaniu karty wyskoczył błąd, a pieniądze z konta bankowego zniknęły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam czegoś takiego, musisz dzwonic do banku gdzie przepadły pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy. Przez kilka lat Faberlic bardzo się rozwinął. Mamy ponad 1100 produktów. Kosmetyki naturalne, tlenowe. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zniżka 20% na produkty oraz prezenty kosmetyczne i mozliwosc rozwoju to tylko niektóre korzyści. sylwiaprace5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim! Zapraszam serdecznie do naszego PUNKTU ODBIORU na Dolnym Śląsku w Świebodzicach. Przy zamówieniu do punktu, płacicie tylko 1% od kwoty zamówienia (wychodzi to parę złotych lub nawet grosze). Już nie musicie wydawać 15 zł na kuriera. Zapraszam do współpracy wszystkie chętne osoby! Nasz adres: Strzegomska 24 58-160 Świebodzice tel. 531496718 victoria.kedra@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam. ➡ rejestrując się z poniższego linka masz dostęp do sklepu Faberlic (tak samo jak rejestrujesz się na Allegro czy Olx) ➡ przy zamówieniu na kwotę powyżej 76 zł masz 20% zniżki od cen z katalogu (rabat może się zwiększyć do 26% przy większych zamówieniach) ➡ nie musisz zamawiać systematycznie - to Ty decydujesz kiedy robić zakupy ➡ bierzesz udział w programie na start dla nowych konsultantów ➡ za każde zamówienie firma oddaje Ci tzw.punkty lojalnościowe, które możesz wymienić na produkty z katalogu. Po dokonaniu rejestracji pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
➡ rejestrując się z poniższego linka masz dostęp do sklepu Faberlic (tak samo jak rejestrujesz się na Allegro czy Olx) ➡ przy zamówieniu na kwotę powyżej 76 zł masz 20% zniżki od cen z katalogu (rabat może się zwiększyć do 26% przy większych zamówieniach) ➡ nie musisz zamawiać systematycznie - to Ty decydujesz kiedy robić zakupy ➡ bierzesz udział w programie na start dla nowych konsultantów ➡ za każde zamówienie firma oddaje Ci tzw.punkty lojalnościowe, które możesz wymienić na produkty z katalogu https://faberlic.com/register?sponsor=1000599908928〈=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiony link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwiaprace5@wp.pl Zapraszam po link do rejestracji oraz bezpłatny katalog papierowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Rączkowiak
Zapraszam do Świata Faberlic .Kujawsko--pomorskie ale nie koniecznie.NAPISZ na ilonek84@wp.pl powiem co możesz zyskać zamawiajac dla siebie lub ile korzyści niesie za sobą zostanie konsultantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do grupy Faberlic - Monika Karpieś - Szarwas. Dużo testów, opini, rad. Polecam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz dołączyć do grupy Faberlic - napisz do mnie: na Facebook- faberliczachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam chętnie wyjaśnię na czym polega faberlic sama korzystam z produktów i są naprawdę meega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faberlic zachodniopomorskie - napisz do mnie na Facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojak
Hej, Zapytanie do tych, którzy już działają dłużej w tym Faberlic (Dyrektorzy). Na jakiej zasadzie jest współpraca (należy zakładać działalność gospodarczą?) Jak wygląda "wprowadzanie " nowej osoby do swojej grupy? Jak wygląda kwestia rozliczeń za sprzedaż grupy? Czy to się opłaca? O jakich pieniądzach jest mowa? Bo na stronie ogromne możliwości a jak jest w realiach? Podzielcie się uwagami (prawdziwymi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Raczkowiak
Zojak zapraszam do kontaktu.783658701 odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Rączkowiak
Powiem szczerze że sądząc po ilości postów i ogłoszeń z produktami Faberlic to szykuje się ostra konkurencja dla wiodących firm na rynku.Wystarczy wpisac hasło w wyszukiarkę i jest masa produktów masa pozytywnych opinii...Ja Polecam i zapraszam ...pomogę jak mogę...nr. wyżej w kom .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Raczkowiak
Jasne sporo na temat...chyba butów...na fb mozecie znaleźć moja strone Faberlic i Ty Ilona Raczkowiak tam jest sporo info zdjęć z testow oraz aktualne katalogi a na pytania moge odpowiedziec na priv.Lub tel.783658701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Raczkowiak
Zarejestruj się bezpłatnie do Faberlic: Link wysle na priv... zrób zakupy za 104.90 z katalogu 12, a otrzymasz 20% rabatu do zamówienia ... oraz zestaw chemii ...krem do powierzni metalowych plyn do szyb ampulki odkanieniajace czajniki chusteczki do wyrobow skorzanych orac sciereczke do szyb wraz z zamówieniem z katalogu 13 ZAPRASZAM!!!783658701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Rączkowiak
Dla nedowiarków...zapraszam na stronę fb...Faberlic i Ty- Ilona Rączkowiak mam tam zdjęcia testy i opinie o produktach...zobaczycie przekonacie się...warto samemu spróbować naprawdę to się sprawdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammerka
Zaczęłam swoją przygode w katalogu 12 a teraz czekam na prezenty w 13 :) jestem bardzo zadowolona Zapraszam na grupe https://www.facebook.com/groups/285386252062187/ Chętnie na priv opowiem o szczegółach i pomoge uzyskac osobista znizke i pamiętaj prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×