Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość ja sie chce zapisać do amway
betterware ale pitolisz głupoty w betterware czeka sie na paczkje tygodniami (placisz za jej dostawe ponad 10zł!!!!!!!)katalog kosztuje 2 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i czekasz tygodniami, jeśli zamawiasz w Betterware Anglia. Betterware Poland deklaruje dostarczenie paczki w ciągu 5 dni roboczych. Ja zawsze otrzymuję ją już po 3. Co do katalogów... Fakt, kosztują 2 złote, ale jeśli masz operatywnego sponsora, może Ci załatwić je taniej. Ja swoim Przedstawicielom załatwiam katalogi po 80 gr za sztukę, co nie jest wielkim wydatkiem, zważywszy na to, jak duże składają zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulka33
hej dziewczyny mam pytanko chcialabym zamowic kosmetyki z tejze firy i zastanawiam sie czy ta firma ma filje w jeleniej gorze bo ja obecnie pochodze z jeleniej gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaaaa
Własnie zostalo otwarte centrum serwisowe Faberlic w Warszawie. Mozna tam skladać zamówienia, kupować na miejscu, płacić za zamówienie.Koszty wysyłki również się zmieniają. Jeśli ktoś chce się zapisać jako konsultantka zapraszam: avesta22@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha00
a gdzie można obejrzec katalog on -line faberlica bo ja nie moge znalesc rzadnej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
A może ktoś jest z Was chętny na perfumy,kosmetyki itp z FM GROUP? Moje gg 8861243. Anna.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka 19
Kosmetyki Faberlic są niesamowite. Jestem konsultantką i mogę z pełnym spokojem zaoferować te kosmetyki. Jeśli jest ktoś chętny podjęcia współpracy lub chce ktoś złożyć zamówienie to służę ;) Pozdrawiam Proszę pisać na e-mail 88anetka88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do zaproponowania cos nowego, ciekawego. NWA-Polska 17 czerwca- nareszcie zaczynamy!!!!! NETWORK WORLD ALLIANCE (NWA) Rewolucja w MLM Jedyna firma na świecie skupiająca kilkanaście znanych firm w branży MLM, które do tej pory działały oddzielnie Założyciel: Helmut Spiker, 20 lat doświadczenia w branży MLM Rozpoczęcie działalności: 1 maja 2010 Obszar działania: 19 krajów w Europie, 40 krajów do końca 2010 Kapitał założycielski: 250 mln euro Zatrudnienie: 1100 osób Główne branże: Kosmetyki naturalne min na bazie alg, aloesu, nanosrebra, Suplementy min. miąższ aloesowy, spirulina, sok z jagody Acai Biżuteria Jeansy na licencji firmy Levi,s Wysokogatunkowa kawa naturalna, ekspresy do kawy Filtry do wody Wycieczki zagraniczne w atrakcyjnych cenach Wysokiej jakości karma i gadżety dla zwierząt i wiele innych atrakcji Korzyści: Rejestracja do firmy przez Internet, bez opłat Koszt pakietu aktywacyjnego wynosi tylko 20zł Obrót osobisty: 0 zł Atrakcyjny Plan Marketingowy Program samochodowy: już od obrotu z grupą 10 000 zł możemy dostać Opla Corsę lub VW Polo Zapisując się do NWA unikamy: Wpisywania się do coraz to nowych marketingów Roznoszenia towaru ; sprawny system dostarczania produktów do odbiorcy Zamawiania kilku paczek z różnych firm Skomplikowanej i czasochłonnej obsługi klientów i dystrybutorów Oszczędzamy: czas, pieniądze i energię! Więcej informacji znajdziemy na str Ilona Jeśli macie więcej pytań to prosze pisać, chętnie pomogę. GG 8791381 www.nwa-polska.pl Zapraszam do współpracy. MOJE ID gb-ab96538e Ilona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby z Warszawy i okolic zapraszam na pokaz makijażu który odbędzie się w sobotę 19.02.2011 o godz. 13.00 w siedzibie firmy Oriflame przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie - osoby chętne do wzięcia udziału w pokazie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy guldzia@wp.pl www.my.oriflame.pl/eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich :) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon:) Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem:) Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki:) TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt:) Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich :) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon:) Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem:) Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki:) TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt:) Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabyś zamówić produkty z aktualnego katalogu ??? Szukasz dodatkowego zajęcia, dodatkowej pracy, dodatkowego dochodu ??? ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ / PRZEDSTAWICIELEM W FIRMIE BETTERWARE I ZARABIAJ ! WPISOWE W MAJU TYLKO 1zł + REWELACYJNE PREZENTY ! Płyn do czyszczenia lodówki za 10gr, Płyn do prasowania z krochmalem + siatka do prasowania za 1 złotych Produkty Betterware cieszą się dużym zainteresowaniem, szybko się sprzedają, są w atrakcyjnych cenach, te produkty zaskakują klientów swoją pomysłowością, innowacyjnością. Poznaj możliwości w Betterware: 1. Zostań Stałym klientem oszczędzaj na własnych zakupach. Kupuj dla siebie wszystkie produkty z katalogu TANIEJ AŻ o 30% 2. Zostań przedstawicielem i zarabiaj pieniądze TO TAKIE PROSTE ! Sprzedawaj produkty wśród znajomych, wśród rodziny itp. Zarabiasz 30 % na marży. Możesz również otrzymywać dodatkowe premie aż do 15%. Praca w Betterware jest prosta, przyjemna i co najważniejsze daje duże KORZYŚCI ZOBACZ JAKIE: 1. Nie masz narzuconych terminów, w których musisz zamawiać towar. Zamawiasz kiedy chcesz i na jaką kwotę chcesz. 2. Im więcej czasu poświęcisz, tym więcej zarobisz. 3. Dostawa zamówionego towaru w ciągu maks 5 dni prosto do Twojego domu. 4. Otrzymujesz odroczony terminn płatności aż do 14 dni. 5. Atrakcyjne programy motywacyjne z prezentami, które dają dodatkowe korzyści materialne oraz program „Łatwy Start wraz z prezentami przez 3 m-ce. 6. Rozpoczynając pracę inwestujesz jedynie w opłatę - wpisowe a potem już tylko zarabiasz! Koniecznie zobacz Naszą ofertę ! Te produkty są do Twojego Domu ! Jeśli zainteresowała Cię moja oferta i chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się ze mną proszę. Kontakt do mnie: Paulina Ponikowska Staniec betterware1@vp.pl tel. 698 161 373 Ofertę kieruję do wszystkich, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie czy miejsce zamieszkania. Nie zastanawiaj się, dołącz do Betterware bo nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARMOWE MATERIAŁY DLA AKTYWNYCH!!! Zostań Ambasadorem Marki PAESE ! Kupuj dla siebie taniej 35-50% lub zarabiaj oferując nasze kosmetyki swoim klientom ! Nie musisz inwestować ani złotówki, by zostać Ambasadorem Paese Kupujesz kiedy chcesz, nie ma przymusu robienia zamówień co miesiąc , nie ma także minimalnej kwoty! Kupujesz produkty bezpośrednio od producenta, za ceną, jaką są warte, nie płacisz sztucznie pompowanej ceny długą dystrybucją detaliczną. Możesz również zarabiać, pokazując katalog Paese, proponując kosmetyki Twoim znajomym, rodzinie, współpracownikom. Jeśli wspólnie z nami chcesz zacząć budować swój własny biznes mamy dla Ciebie propozycję współpracy oparta na czystych i jasnych zasadach. Zbudowanie grupy biznesu to nic innego jak zaproszenie do klubu innych osób, aby zajmowały się dokładnie tym samym co Ty! Kogo zaprosisz do swojego biznesu, zależy wyłącznie od Ciebie. Zarabiaj od 5-20% od sprzedaży całej Twojej Grupy Biznesu, dodatkowo bonusy 250,500 i 750zł. weekendy w spa i tygodniowe wycieczki. Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się ze mną: Niezależny Dyrektor Marki Paese Paulina Ponikowska Staniec, tel. 698 161 373, paese.kosmetyki@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę w tym wątku bo jest o kosmetykach Faberlica. Jakiśczas temu spróbowałam ich i okazało sie, że są rewelacyjne. Wszystko na bazie tlenu, niealergiczne. Ceny też niewysokie. I wpisałam się jako konsultantka 2 tyg, temu. Koleżanki są zadowolone, że jest nowa firma i z miła chęciązamówiły produkty. Już nawet udało mi się wpisać 3 konsultantki. Dobrze to idzie. Jak ktoś chce coś więcej wiedzieć na ten temat to zapraszam. Mój mail: kartob.76@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartob76
Muszę podać innego maila bo tamten jest nieaktualny:kontakt@faberlicosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartob76
kontakt@faberlicosmetics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia265
Zostań Konsultantką/em Oriflame !!! Dołączając do Klubu Oriflame zyskasz: konsultanci Oriflame kupują naturalne szwedzkie kosmetyki bez 30% marży, kupuj dla siebie taniej lub zarabiaj oferując nasze kosmetyki swoim klientom Nie ma określonej kwoty na zamówienia oraz obowiązku składania zamówień co miesiąc, masz dostęp do promocji które wynoszą nawet do 80% taniej Korzystasz z profesjonalnych darmowych szkoleń kosmetycznych i marketingowych Jako nowy konsultant bierzesz udział w programie WITAMY i zdobywasz świetne nagrody zawsze można zrezygnować, bez żadnych konsekwencji ! Tylko u Mnie wpisowe zawsze 1zł.i w prezencie zestaw kosmetyków o wartości 50zł. Sprzedaż kosmetyków to nie jedyny sposób zarabiania pieniędzy w Oriflame Zostań sponsorem, buduj własną strukturę (umowa-zlecenie): Zapraszając znajomych do współpracy będziesz otrzymywać premie od 3 21 % masz elastyczny czas pracy to Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować otrzymujesz nagrody pieniężne i rzeczowe bierzesz udział w balach i konferencjach Oriflame NIC NIE TRACISZ, TYLKO ZYSKASZ! Więc dołącz do Oriflame już dziś i zdobądź wspaniałe prezenty. KONTAKT: bonia265@wp.pl gg:5387793 http://www.orib.mojeoriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia2005
zapraszam do mojej grupy ktora zajmuje sie sprzedaza rzeczy potrzebnych do domu BEETERWALE - SUPER PLAN MARKETINGOWY POZWALA SIE ROZWIJAC I PRACOWAC NA WLASNE DOBRE PIENIADZE . NA POCZATEK POMOGE -WYJASNIE I DAM KATALOG pitunia2005@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia2005
witam zapisalam sie do faberlic ale nie wiem ile wynosi przesylka ? a moze jest jakas konsultantka i by mi przyslala 1 katalog na listopad 2011 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettysia
Jestem konsultantką firmy FABERLIC od wielu lat, firma prężnie się rozwija i ma obecnie wspaniałą ofertę na wszelkie kosmetyki i produkty pozakosmetyczne, polecam każdemu, rewelacyjna jakość , niskie ceny, dużo rabatów, ciągłe promocje, ciekawe kosmetyki z super aktywnymi składnikami , które naprawdę działają!Zapraszam wszystkich chętnych do zakupów i po wszelkie informacje do mnie, katalogi moge przesłać najszybciej droga mailową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARUNKI WSPÓŁPRACY ALKEMIKA plan marketingowy Kosmetyki to wspaniały dodatek podkreślający naturalną urodę. Produkty Alkemika Paese tworzymy z pasją, dbając o odpowiedni dobór składników i kolorów. Nasza oferta jest pełna nowości i najmodnieszych trendów w kosmetyce. Kosmetyki Alkemika Paese jakością i estetyką niczym nie odbiegają od wiodących marek. Do produkcji wykorzystujemy bogactwo naturalnych składników oraz najnowsze odkrycia naukowe i zaawansowane technologie WSTĄP DO KLUBU ALKEMIKA I KUPUJ ULUBIONE PRODUKTY BEZPOŚRENIO OD PRODUCENTA ! Korzyści z wstąpienia do Klubu Alkemika: 1. rejestracja bez opłaty wstępnej, 2. rabat podstawowy 25% już od 1 złotych, możliwość uzyskania rabatu 35% Po podpisaniu umowy nowy ambasador otrzymuje podstawowy rabat w wysokości 25% liczony od cen katalogowych. Gdy suma jego zakupów w Alkemice będzie większa niż 600 PLN (liczona wg cen katalogowych, narastająco) rabat zwiększy się do poziomu 30% Gdy suma jego zakupów w Alkemice będzie większa niż 1000 PLN (liczona wg cen katalogowych, narastająco) rabat zwiększy się do poziomu 35% 3. skorzystaj z programu lojalnościowego dla nowych ambasadorów - gratisy do zamówień Jeśli nowy Ambasador złoży zamówienie w pierwszym miesiącu (kalendarzowym) swojej współpracy z Alkemiką na kwotę minimum 200PLN (wg cen katalogowych), a następnie w kolejnych dwóch miesiącach również złoży zamówienia na 200 PLN(każde) to otrzyma prezenty od firmy. Za założenie pierwszego zamówienia (200PLN) prezent w postaci kryjącego fluidu o przedłużonej trwałości. Prezent zostanie dołączony do kolejnego zamówienia i zafakturowany w cenie 1 grosz. Za złożenie drugiego zamówienia (w drugim miesiącu współpracy) prezent - puder Słońce Egiptu Za złożenie trzeciego zamówienia (w trzecim miesiącu współpracy) prezent - nowa woda toaletowa 4. bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres przy zamówieniu powyżej 200 złotych w ciągu 72 godzin 5. możliwość zamówiena startera dla nowych Ambasadorów mamy do zaoferowania Starter: 6 pełnowartościowych kosmetyków - fluid, cień, pomadka, lakier, błyszczyk, tusz + katalog za jedyne 35 złotych. W przypadku zamówienia tylko startera będzie doliczony koszt przesyłki 13 złotych. W sumie do zapłaty 48 złotych. 6. brak limitów zamówień i comiesięcznego ich składania 7. możliwość budowania własnej struktury sprzedaży możesz również zbudować własną grupę sprzedaży. MOŻESZ ALE NIE MUSISZ. To nic innego jak zaproszenie do Klubu innych osób, aby zajmowały się dokładnie tym samym co Ty. Kogo zaprosisz pod swoje skrzydła, zależy wyłącznie od Ciebie 8. możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie 9. możliwość wystawiania kosmetyków Alkemika na allegro, tworzenia własnych sklepików internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciaa131
Witam. Jestem z Wałbrzycha. Chciałabym zostać konsultantką firmy Faberlic. Proszę o kontakt jakąś konsultantkę na nr gg 2386861, ponieważ nie mogę znaleźć żadnej konkretnej strony gdzie mogłabym poczytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciaa131
Witam. Jestem z Wałbrzycha. Chciałabym zostać konsultantką firmy Faberlic. Proszę o kontakt jakąś konsultantkę na nr gg 2386861, ponieważ nie mogę znaleźć żadnej konkretnej strony gdzie mogłabym poczytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.KL
Wszystkie firmy kosmetyczne są dobre, czy to AVON, ORIFLAE, FABERLIC...., wszystko zależy od Konsultanta/ki jak zareklamuje produkt oraz od tego, co oczekuje Klient. Każda firma będzie miała swoich zwolenników, przeciwników, konkurencję. Ja byłam koordynatorem, konsultantką tych firm i nie narzekałam, ale od pewnego czasu jestem Liderem polskiej firmy kosmetycznej, która od października tego roku wprowadziła system MLM. Kosmetyki są w przystępnej cenie a dobre jakościowo, brak wpisowego, rabat to 30% od cen katalogowych niezależnie od zamówienia (zamówienie do 200zł CK obciążone jest opłata za przesyłkę 16zł). Dodatkowo można uzyskać prowizję od 5%-17% oraz jednorazowe premie za odłączenie grupy liderskiej. CZYŻ NIE WARTO INWESTOWAĆ W POLSKĄ FIRMĘ??? Osoby zainteresowane zapraszam na gg:2809180, TEL:726412584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunia2005
do naciaa131 zapraszam do mnie -jestem konsultantka FABERLIC 505414882

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia265
Dołączając do Klubu Oriflame zyskasz: konsultanci Oriflame kupują naturalne szwedzkie kosmetyki bez 30% marży, kupuj dla siebie taniej lub zarabiaj oferując nasze kosmetyki swoim klientom Nie ma określonej kwoty na zamówienia oraz obowiązku składania zamówień co miesiąc, masz dostęp do promocji które wynoszą nawet do 80% taniej Korzystasz z profesjonalnych darmowych szkoleń kosmetycznych i marketingowych Jako nowy konsultant bierzesz udział w programie WITAMY i zdobywasz świetne nagrody zawsze można zrezygnować, bez żadnych konsekwencji ! Tylko u Mnie wpisowe zawsze 1zł.i w prezencie zestaw kosmetyków o wartości 50zł. Sprzedaż kosmetyków to nie jedyny sposób zarabiania pieniędzy w Oriflame Zostań Liderem, buduj własną strukturę (umowa-zlecenie): Zapraszając znajomych do współpracy będziesz otrzymywać premie od 3 - 21 % masz elastyczny czas pracy to Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować otrzymujesz nagrody pieniężne i rzeczowe bierzesz udział w balach i konferencjach Oriflame NIC NIE TRACISZ, TYLKO ZYSKASZ! Więc dołącz do Oriflame już dziś i zdobądź wspaniałe prezenty. KONTAKT: bonia265@wp.pl gg:5387793 http://www.orib.mojeoriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianio
Warto zapoznać się z Marizą:) Chcesz być konsultantką, sprzedawać dobrej jakości, bo NATURALNE produkty za niską cenę, zarabiać na stałym opuście 30% (i więcej, jeśli się zaangażujesz) i NIC NIE INWESTOWAĆ)?? Napisz do mnie na mail : anianio@gmail.com a odpowiem na Twoje pytanie, pomogę w rejestracji. Po rejestracji dostaniesz katalogi za darmo i gwarantuje stały kontakt!! a to ważne jest przy współpracy:) Pisać, jestem do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTĄP DO KLUBU ALKEMIKA I KUPUJ ULUBIONE PRODUKTY BEZPOŚRENIO OD PRODUCENTA ! Korzyści z wstąpienia do Klubu Alkemika: 1. rejestracja bez opłaty wstępnej, 2. rabat podstawowy 25% już od 1 złotych, możliwość uzyskania rabatu 35% Po podpisaniu umowy nowy ambasador otrzymuje podstawowy rabat w wysokości 25% liczony od cen katalogowych. Gdy suma jego zakupów w Alkemice będzie większa niż 600 PLN (liczona wg cen katalogowych, narastająco) rabat zwiększy się do poziomu 30% Gdy suma jego zakupów w Alkemice będzie większa niż 1000 PLN (liczona wg cen katalogowych, narastająco) rabat zwiększy się do poziomu 35% 3. skorzystaj z programu lojalnościowego dla nowych ambasadorów - gratisy do zamówień Jeśli nowy Ambasador złoży zamówienie w pierwszym miesiącu (kalendarzowym) swojej współpracy z Alkemiką na kwotę minimum 200PLN (wg cen katalogowych), a następnie w kolejnych dwóch miesiącach również złoży zamówienia na 200 PLN(każde) to otrzyma prezenty od firmy. Za założenie pierwszego zamówienia (200PLN) prezent w postaci kryjącego fluidu o przedłużonej trwałości. Prezent zostanie dołączony do kolejnego zamówienia i zafakturowany w cenie 1 grosz. Za złożenie drugiego zamówienia (w drugim miesiącu współpracy) prezent - puder Słońce Egiptu Za złożenie trzeciego zamówienia (w trzecim miesiącu współpracy) prezent - nowa woda toaletowa 4. bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres przy zamówieniu powyżej 200 złotych w ciągu 72 godzin 5. możliwość zamówiena startera dla nowych Ambasadorów mamy do zaoferowania Starter: 6 pełnowartościowych kosmetyków - fluid, cień, pomadka, lakier, błyszczyk, tusz + katalog za jedyne 35 złotych. W przypadku zamówienia tylko startera będzie doliczony koszt przesyłki 13 złotych. W sumie do zapłaty 48 złotych. 6. brak limitów zamówień i comiesięcznego ich składania 7. możliwość budowania własnej struktury sprzedaży możesz również zbudować własną grupę sprzedaży. MOŻESZ ALE NIE MUSISZ. To nic innego jak zaproszenie do Klubu innych osób, aby zajmowały się dokładnie tym samym co Ty. Kogo zaprosisz pod swoje skrzydła, zależy wyłącznie od Ciebie 8. możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie 9. możliwość wystawiania kosmetyków Alkemika na allegro, tworzenia własnych sklepików internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×