Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość Izabela B.
Dostałam, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
Jest już nowy katalog marcowy na stronie Faberlica do obejrzenia on-line.Z tego co tam widziałam to jest jeszcze gorzej niż wcześniej, rozbój w biały dzień i kpina, przykład: tusz Duel 31 zl, mleczko do ciała z afrodyzjakiem po 20 zl, komplet pędzelków do makijażu 43 zł!!Tych przykładów jest całe mnóstwo. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Moje spostrzerzenie jest takie samo.. żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalaloooooo
Witam Zapraszam wszystkich do portalu gdzie za wypelnianie ankiet otrzymuje sie rozne nagrody :) Szybko sie zbiera punkty. Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Witam Zapraszam wszystkich do portalu gdzie za wypelnianie ankiet otrzymuje sie rozne nagrody :) Szybko sie zbiera punkty. Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Witam Zapraszam wszystkich do portalu gdzie za wypelnianie ankiet otrzymuje sie rozne nagrody :) Szybko sie zbiera punkty. Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
Nawet nie chce mi sie calkiem ogladnac tego katalogu on line, szczegolnie jak zobaczylam pewne perfumy po 90zl.. normalnie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mockingbird
Według mnie Faberlic popełnia samobójstwo... Każdy krem powyżej 20zł...kiedyś można je było kupić za 13-14... A ceny perfum?Brak słów... Jedynie zainteresowała mnie kredka do ust...za 20zł mam kupować kota w worku?Chyba ostatecznie podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informujemy, że w związku z adaptacją nowego systemu sprzedaży oraz inwentaryzacją, sprzedaż z katalogu Styczeń-Luty 09 będzie możliwa tylko do 23.02.2009 do godz. 17.00. Zamówienia przesłane po godz. 17.00 nie będą podlegały realizacji z bieżącego katalogu. Natomiast oferta katalogu MARZEC 09 będzie dostępna w sprzedaży od 2.03.2009 za pośrednictwem strony internetowej. ---------------------------- Zawiadamiamy również, że z dniem 1.03.2009 ulega zmianie adres siedziby Faberlic Poland, a także telefony kontaktowe. Pełne dane zostaną opublikowane wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są straszne. Brak słów. najtańszy w katalogu jest tylko lakier do paznokci 11 zł. nie ma nic poniżej 10 zł. Szok. Spodziewałąm się zupełnie czego innego. No i jeszcze ich plan marketingowy. Z takimi cenami.Tego nikt nie kupi Koniec poszukam innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są straszne. Brak słów. najtańszy w katalogu jest tylko lakier do paznokci 11 zł. nie ma nic poniżej 10 zł. Szok. Spodziewałąm się zupełnie czego innego. No i jeszcze ich plan marketingowy. Z takimi cenami.Tego nikt nie kupi Koniec poszukam innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
Macie dziewczyny pomysł na inną firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghfgjyg
Wszystkim zarejestrowanym dziekuje zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete To dziala! Bez kitu Zapraszam http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ORIFLAME, w krótkim czesie doszłam do lidera i jest już fajna kasa, firma znana, z reklamą i całym zapleczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
Tak wlaśnie też pomyślałam sobie o oriflame. Nie lubię kosmetyków z Avonu. Szkoda tylko tego Faberlica, że sami się tak pogrążają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem już w Oriflame Liderem. Naprawdę jak włoży sie troszę pracy to kasa sama przychodzi. Super programy dla konsultantów, które motywują do pracy. No i kosmetyki rewelacyjne. A od kolejnego katalogu firma rozpoczyna nowy program AKADEMIA WELLNESS - czyli styl życia. Teraz oprócz kosmetyków poleca ćwiczenia oraz suplementy (dostępne od katalogu nr4) http://www.oriflame.pl/wellness/ Teraz jako konsultanci mamy mozliwosci zebrać nowych klientów i powiększyć swoje zarobki. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela88
Hej Wszystkim. Zapisałam się niedawno do Faberlic i gdy dostałam pierwszy katalog na początku lutego byłam zachwycona :) zadzwoniłam do siedziby Faberlica i spytałam do kiedy można składać zamówienia: odpowiedzieli mi że do końca miesiąca. Dziś jest 25 luty i chiałam złożyć zamówienie a tam informacia że zamówienia można było składać do 23.02.2009 do godz 17!!!!! pomyślałam że szkoda i że zamówie coś z nowego katalogu. I JESTEM W SZOKU!!!!! ZOBACZYŁAM TE CENY I MAM DOŚĆ !!!!!!!!!! CO TERAZ CZY BĘDZIE TAK DROGO?????????? CZY TO TYLKO JAKIŚ ŚMIESZNY ŻART???????????? TE PERFUMY W BUTELCE W KSZTAŁCIE SERC 15ML BYŁY PO 10.80 A TERAZ SĄ PONAD 22ZŁ!!!!!!!! I TO JEST TYLKO PRZYKŁAD ALE WSZYSTKO JEST DROŻSZE . NIEKTÓRE RZECZY O PONAD 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST NIE DO PRZYJĘCIA!!!! CO O TYM MYŚLICIE??? JAKIE MACIE TERAZ ZAMIARY ODNOŚNIE FIRMY FABERLIC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela88
Hej Wszystkim. Zapisałam się niedawno do Faberlic i gdy dostałam pierwszy katalog na początku lutego byłam zachwycona :) zadzwoniłam do siedziby Faberlica i spytałam do kiedy można składać zamówienia: odpowiedzieli mi że do końca miesiąca. Dziś jest 25 luty i chiałam złożyć zamówienie a tam informacia że zamówienia można było składać do 23.02.2009 do godz 17!!!!! pomyślałam że szkoda i że zamówie coś z nowego katalogu. I JESTEM W SZOKU!!!!! ZOBACZYŁAM TE CENY I MAM DOŚĆ !!!!!!!!!! CO TERAZ CZY BĘDZIE TAK DROGO?????????? CZY TO TYLKO JAKIŚ ŚMIESZNY ŻART???????????? TE PERFUMY W BUTELCE W KSZTAŁCIE SERC 15ML BYŁY PO 10.80 A TERAZ SĄ PONAD 22ZŁ!!!!!!!! I TO JEST TYLKO PRZYKŁAD ALE WSZYSTKO JEST DROŻSZE . NIEKTÓRE RZECZY O PONAD 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST NIE DO PRZYJĘCIA!!!! CO O TYM MYŚLICIE??? JAKIE MACIE TERAZ ZAMIARY ODNOŚNIE FIRMY FABERLIC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi 123
:) ;P :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m a ma
:) :P ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuu
Hej Wszystkim. Zapisałam się niedawno do Faberlic i gdy dostałam pierwszy katalog na początku lutego byłam zachwycona zadzwoniłam do siedziby Faberlica i spytałam do kiedy można składać zamówienia: odpowiedzieli mi że do końca miesiąca. Dziś jest 25 luty i chiałam złożyć zamówienie a tam informacia że zamówienia można było składać do 23.02.2009 do godz 17!!!!! pomyślałam że szkoda i że zamówie coś z nowego katalogu. I JESTEM W SZOKU!!!!! ZOBACZYŁAM TE CENY I MAM DOŚĆ !!!!!!!!!! CO TERAZ CZY BĘDZIE TAK DROGO?????????? CZY TO TYLKO JAKIŚ ŚMIESZNY ŻART???????????? TE PERFUMY W BUTELCE W KSZTAŁCIE SERC 15ML BYŁY PO 10.80 A TERAZ SĄ PONAD 22ZŁ!!!!!!!! I TO JEST TYLKO PRZYKŁAD ALE WSZYSTKO JEST DROŻSZE . NIEKTÓRE RZECZY O PONAD 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST NIE DO PRZYJĘCIA!!!! CO O TYM MYŚLICIE??? JAKIE MACIE TERAZ ZAMIARY ODNOŚNIE FIRMY FABERLIC???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B.
ela, nie widziałaś poprzednich katalogów jakie były ceny ;) my to dopiero jesteśmy w szoku i złe.. Firma słynie z tego że zmienia zdanie w ostatniej chwili np. jak napisałaś względem zamówień.. Nie liczyłabym na obniżkę cen, raczej na ich kolejny wzrost :P A żeby było śmieszniej, nie mam katalogu nowego i nie zamierzam za niego płacić po tak strasznych cenach,nikomu nie dawałam oferty i już 2 osoby chcą coś zamówić.. mam dylemat to za wysyłkę mi się nie zwróci a na 400zł napewno nie nazbieram zamówienia a myślę, że nawet na 250 nie uzbieram by mieć taniej.. A bodajże.. moja klienktka zamówiłam trwałą pomadkę do ust z serii day to night.. kiedyś kupowała ją za 17-18 zł około, a teraz jest po 27 zł... ;/ na szczęscie klientka i tak chce ją zamówić x2 .. Niewiem co będzie.. zamówiła bym krem Równy Ton, ale ostatnio zapłaciłam za niego 16 zł a teraz jest po 22 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela88
DZIEWCZYNY. A MOZE ZANCIE JAKĄŚ INNĄ FIRMĘ WYSYŁKOWĄ Z KOSMETYKAMI TAKĄ JAK FABERLIC GODNĄ POLECENIA ??? TYLKO NIE AVON ANI ORIFLAME BO TE KATALOGI MA CO DRUGA MOJA ZNAJOMA A KOSMETYKI Z NICH NIE SĄ ZBYT REWELACUJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela88
DZIEWCZYNY. A MOZE ZANCIE JAKĄŚ INNĄ FIRMĘ WYSYŁKOWĄ Z KOSMETYKAMI TAKĄ JAK FABERLIC GODNĄ POLECENIA ??? TYLKO NIE AVON ANI ORIFLAME BO TE KATALOGI MA CO DRUGA MOJA ZNAJOMA A KOSMETYKI Z NICH NIE SĄ ZBYT REWELACUJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela88
DZIEWCZYNY. A MOZE ZANCIE JAKĄŚ INNĄ FIRMĘ WYSYŁKOWĄ Z KOSMETYKAMI TAKĄ JAK FABERLIC GODNĄ POLECENIA ??? TYLKO NIE AVON ANI ORIFLAME BO TE KATALOGI MA CO DRUGA MOJA ZNAJOMA A KOSMETYKI Z NICH NIE SĄ ZBYT REWELACUJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela88
DZIEWCZYNY. A MOZE ZANCIE JAKĄŚ INNĄ FIRMĘ WYSYŁKOWĄ Z KOSMETYKAMI TAKĄ JAK FABERLIC GODNĄ POLECENIA ??? TYLKO NIE AVON ANI ORIFLAME BO TE KATALOGI MA CO DRUGA MOJA ZNAJOMA A KOSMETYKI Z NICH NIE SĄ ZBYT REWELACUJNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kom3
Ja skusiłam sie jeszcze na ostatnie zamowienie 23 lutego ponieważ chciałam wykorzystać zniżkę i zrobić sobie zapas kosmetyków, przynajmniej na jakiś czas. Co do moich planów odnośnie Faberlica - jestem nastawiona na rezygnację. Gdyby podnosili ceny stopniowo, na pojedynczych asortymentach to człowiek może aż tak drastycznie by tego nie odczuł ale podnieśli wszystko właściwie o ponad 100 % (łącznie z przesyłką) na hura, że naprawdę skutecznie odstraszyli mnie od robienia kolejnych zamówień, a ceny jakie proponują w marcu to jest żenada. Mam nadzieję, że jest więcej osób takich jak ja, które zawieszają swoją działalnośc w Faberlicu, może się przez to firma w końcu opamięta. Niestety żadna inna firma kosmetyczna i jednocześnie wysyłkowa prócz Avonu i Oriflame nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia__
hej dziewczyny! czy dostała juz któras z Was katalog Marzec???wiem że jest on-line ale dotałam meila że przyślą go pocztą i miał byc w połowie ubiegłego tygodnia...do strefy konsultantek też nie mogłam sie dostac przez ostatni miesiąc..też miałyście taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia__
hej dziewczyny! czy dostała juz któras z Was katalog Marzec???wiem że jest on-line ale dotałam meila że przyślą go pocztą i miał byc w połowie ubiegłego tygodnia...do strefy konsultantek też nie mogłam sie dostac przez ostatni miesiąc..też miałyście taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×