Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Widzę, że faberlic zaczyna robić braki jak oriflame czy avon :-( Włąsnie składałam zamówienie i choć nigdzie nie pisze nie ma kriożelu, a miałam ich kilka :-(. Tym sposobem uciekła mi punkty na niespodziankę. Nie mówiąc już o tym, ze od miesiaca czekam na LU6, RA1. A ostatnio przy składaniu odbiorze zamówienia zaskoczył mnie brak SPA21, którego tez dalej nie ma. Im więcej konsultantek i klientek tym zaczyna sie gorzej dziać, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się sprzedawały płyny do kapieli to juz ich nie ma od kwietnia :( Nowe zele pod prysznic nie mają juz takich fajnych kompozycji zapachowych jak stare, no i te opakowania :( Nie ma tez mleczka do ciała z lnem i w lipcowym tez go nie widzę ;( A najlepiej sprzedajaca sie seria antycelulitowa robi brakami, a w lipcowym katalogu jest do kupienia tylko RA5 i RA3. A mnie najlepiej sprzedawały sie akurat RA1 i RA4, których ostatnio nie mozna dostać. Zaczynam sie powoli zniechecać bo nie lubię przed klientaki swiecić oczami za braki. Juz to przerabiałam w innej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Ja też sie zdenerwowałam, bo w dzisiejszej paczce nie dostałam ani jednej z zamówionych próbek perfum, chociaż w chwili zamawiania w formularzu on-line wszystkie były dostępne (zamawiałam 1 czerwca). Próbki zamawiam już po raz kolejny i znowu nic- i jak tu sprzedać perfumy bez wąchania? Nie otrzymałam też wód promocyjnych Adiva , ani darmowych katalogów do kremu R14 ,,Na dobry początek". Coś ten początek nie dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tam dostałam wszystko w paczce co zamówiłam. Mam RA5, RA2, RA3 oraz szczotki do masażu. Pozdrawiam wszytkie konsultantki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mileta napisz meila dop firmy, moze zapomnieli Ci włożyć te katalogi. Wiesz każdy człowiek moze sie pomylić czy zapomnieć. Co do wody Adiva to dziwna sprawa, teraz są dostęne w formularzu zamówienia. Też moze zapytaj, tam panie są bardzo sympatyczne i napewno Ci wyjaśnią co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileta
Już pisałam i dostałam odpowiedżz przeprosinami i zapewnieniem, że już mi przesyłają katalogi i Adivę na ich koszt. Próbek niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, wszystko jak co trzeba od razu u nich wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że najlepiej zadzwonić i się zapytać ... Tym bardziej, że te panie, tak jak wspomniała Fabe, są bardzo miłe :] Do mnie zamówienie przyszło w całości, niczego nie brakowało, ale ja nie zamawiam dużo, więc to inna sprawa. Już teraz mogę polecić krem do skóry wrażliwej SK-2, choć powiem, że raczej spodziewałam się po nim czegoś zupełnie innego, ale zdziwił mnie, można rzec, w sposób pozytywny. Spodziewałam się, że będzie trochę tłusty, jest leciutki i puszysty. Najlepsze jest to, że ten krem m a t u j e mi skórę, nawet lepiej niż większość używanych dotąd kremów matujących. Nawet strefa T nie zdradza błyszczenia się, a to naprawdę wiele. Kremik fajne nawilża, nie roluje się i ma ładniutki zapach :) Zastosowałam go dopiero 2 razy, więc ciężko mówić szczegółowo o tym kosmetyku, ale pierwsze wrażenie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o braki to nie jest tak źle. Tutaj są chociaż wypisane i od razu wiadomo co jest a czego nie ma. Czasami co jest brakiem jednego dnia na drugi już sie pojawia. A braki są dlatego ,że firma sie rozwija i jest większy popyt na kosmetyki. A jeśli ktoś chce zostać konsultantem to lepiej zrobić to teraz bo potem to będzie tak jak z avonem (gdzie się nie obróci tam konsultantka) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upominek
polecam kosmetyki seri lu sa doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusha
witam szanowne koleżanki fanki faberlica chcialam sie podzielic moimi reflksjami. Naparwde jezeli chodzi o braki to są one małe w porównaniu do innych firm. Macie racje że zwiększa się popyt na produkty, i niestety nkie jeszt sie w stanie przewidziec tak duzego popytu na dane produkty. O brakach jestesmy zaaawsze poinfiormaowane przed zlozeniem zamowinia a produktu RA1 nie ma byc przez caly lipiec takze z gory jest wiadomo cio jest a czego nie ma. Chcialam wam polecic tusz wydłużąjący o głębokich kolorach naprawde wydłuzą rzęsy a takze ich nie skleja ja zawsze szukalam dobrego tuszu nawet z avon nie zadowolily mnie dopiero ten jednen wlasnie Dobry jest tez tusz moj tusz nr 1 rewelacyjny jest tez produkt płyn do kąpieli skin sort RS1 napawde siwetnie nawilza skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, miałyście może krem NP2 krem do twarzy lekkie odżywianie. Nie wiem czy wybrać ten, czy ten do skóry wrażliwej o którym pisała Ducky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
witam Zamawiałam deklarację członka klubu FABERLIC ale nie dostałam formularza zamówienia.Jak mam więc złożyć pierwsze zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na deklaracjach dla moich konsultantów mam numery deklaracji nadane przez firmę. Wtedy wpisuja swój numer na netowym formularzu zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
dzięki fabe za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - zależy na co liczysz: jeżeli na \"lekkie odżywienie\", wybierz ten NP2. Jeżeli wolisz \"konkretne zmatowienie\" :P wybierz SK2. Tego NP2 nie miałam, ale na wizażu dziewczyny chyba coś o nim ostatnio pisały i to musi być zupełnie co innego. Na dzień myślę, że ten SK2 jest lepszy na lato, bo jest baaardzo lekki i skóra się po nim nie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Ja również dostałam wszystko co zamówilam, a i tak jeszcze raz będę musiała zamówić bo katalogi nie są dostępne:( no i kilka kosmetyków bardziej opłaca się teraz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ducky, chyba zdecyduję się na ten do cery wrażliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martooshka- moge powiedziec ktorych tuszy nie polecam:) mialam wyjatkowo trwala maskare- prawie wcale jej nie widac ale fakt zostaje na rzesach na dwa dni- jednakze z koncowek rzes sie wykrusza wiec efekt marny - ogolnie malo go widac i dopiero za 3 warstwa cos na tych rzesach jest .pozatym jest strasznie rzadki skrapla sie na koncowkach i trzeba byc czarodziejka by porzadnie go rozprowadzic. wydluzajacy tusz dla krotkich i nierownych rzes- wydluza ale rzesy sa cieniutkie . szczoteczka srednia- zbyt chuda i zbyt dl uga -niefajnie sie nią maluje - ogolnie niepolecam chyba ze masz gąszcz gestych grubych rzes i tylko chcesz je wydluzyc. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
czyli Faberlic nie ma jakiegos super tuszu? a szkoda, bo szukam i szukam i pewnie skoncze jak zwykle na Bourjois....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megika
Witam Czy ktoś uzywał tego serum wzmacniającego cebulki włosów. Nakładacie to na włosy po myciu czy na suche kiedykolwiek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie dostalam kotalogow do deklaracji obnizyli za to cene z 2zl na 1,50 niewielka roznica ale jak nowa konsultantka ma zrobic zamowienie bez katalogu:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medeline
Też mnie to zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię to samo co Andzia74 bo już ostatni kilka razy świeciłam oczami przed konsultantkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie zapraszam na sobotę 9 czerwca (czyli jutro) do nowego biura Faberlic w Chorzowie przy ulicy Bocznej 12. Biuro bedzie czynne od godz.10.00 do 13.00. Można zobaczyć produkty, uzyskać fachową poradę, zapoznać się z czerwocwym katalogiem. Będzie pokaz makijażu. Te Panie które do tej pory miały jakiekolwiek wątpliwości mogą na miejsu uzyskać więcej informacji oraz podpisać Deklarcję Członka Klubu Faberlic. Panie, które nie chcą być konsultantkami mogą złożyć zamówienie. Serdecznie zapraszam Iwona Iwona.Faberlic@gmail.com GG 780-3944 tel. 885-211-704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×