Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Przecież katalogi są pokazywane z wyprzedzeniem właśnie na oficjalnej stronie Faberlica. Chyba mało kto ma go wcześniej. Gdy ktoś składa zamówienie na początku miesiąca i na zamówieniu zaznacza, że chce otrzymać katalog na przyszły miesiąc, z reguły on nie przychodzi. A na stronie oficjalnej pojawia się chyba około 10. dnia miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronka...
Ale mi chodziło o stronke, w której jesszcze wczęsniej niż na faberlic.pl są pokazywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam takiej strony i myślę, że taka w ogóle nie istnieje. Jeśli chodzi o letnie rozmaitości to uważam , że nie opłaca się zamawiać zestawu SOS za 9,90. Produkty z tej serii mają już bardzo krótki okres trwałości a do tego ten krem jest jakiś dziwny. Jeśli chodzi o jego skuteczność to jest super, ale naprawdę ciężko się go używa. Powoduje, że skóra śmierdzi po nim jak po samoopalaczu. Jeśli wysmarujemy nim całą twarz to nie uśniemy w nocy. Ja używam go tylko punktowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Dziewczyny napiszcie mi czy miękka kredka do powiek jest rzeczywiście miękka? Bo zawsze jak kupuje w sklepie miękką to w domu jak chcę nią zrobić kreskę na powiece to okazuje się, że jest śrenia i już nie mam komu dawać tych kredek i kasy też mi szkoda wyrzucać a moja ukochana jest już mikroskopijnych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
Z faberlic miałam tylko tą podwójną konturówkę i super miękka to ona nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjna jest miekka konturowka do powiek gc1701-1705,naprawde dla mnie idealna a i moje klientki to potwierdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
Właśnie o tą GC1701 mi chodziło:) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym sie wymienila na Ramyate u mnie stoi moze dwa razy psiknieta jednak zapach zdecydowanie nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apolu
a na co chciałbyś się wymienić lub za ile sprzedać, za przystępną cenę chętnie odkupię:) Ja uwielbiam ramyatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosiaczek1973- konwaliowy jest zapach primavera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy-aga
cześć dziewczyny ostatnio zainteresowały mnie kosmetyki firmy Faberlic, chciałam ściagnąc regulamin czy katalog ze strony ich, ale mi się nie udaje, nie chce się ... właściwie to jak samemu to zrobić żeby zostać konsultantką i jak przejzec katalog i złozyć pierwsze zamówienie, skoro na stronie internetowej nic się nie chce otworzyć ?>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalog mozesz sobie obejrzec na internecie konsultantka zostajesz z polecenia, napisz na moje gg to ci wszystko wyjasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fab
Pomagać możecie odsyłając do właściwego wątku. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyjcie sobie katalog sierpniowy, bo jest już na stronie - naprawdę zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie zarówno pod względem estetycznym jak i pod względem promocji :) Na ostatniej stronie jest lakierowany błyszczyk do ust za 8.90zł ;) Poza tym dużo nowych rzeczy, począwszy od balsamów do włosów z tej serii co farby, skończywszy na peelingu do ciała o zachęcającym połączeniu irysa z jemiołą. Ponadto jest zapowiedź nowej serii kolorówki na jesień :) Starając się odbiec od mało fascynujących kwestii, które czynią nasz topic nieadekwatnym do zadanego w nim pytania (przypominam: Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?) zapytam Was, co zamówiłyście w tym miesiącu? Ja zamówiłam m. in. szampon i balsam do włosów farbowanych z serii SL. Ponadto skorzystałam z promocji z dni 7-9 lipca (błyszczyk za 1.50zł) ... Ciekawe, jaki kolor dostanę :P Pozdro dla wszystkich, którzy robią coś, by ten topic jeszcze jakoś wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich żądnych wiedzy o tym, jak wstąpić do firmy informuję o opcji \"szukaj\", jaka jest na tym forum - bez trudu można znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Można też przeczytać temat, poczynając od strony pierwszej, gdzie znajdą się szczegółowe instrukcje dotyczące rekrutacji jak i kontakt do osób, które się tym zajmują. Myślę, że nie trzeba tego w kółko od nowa rozpatrywać. Ciężko jest zachować porządek w temacie, w którym każdy pisze, co mu tylko do głowy przyjdzie. Postaram się nic nie wnoszące wpisy zgłaszać do usunięcia i o to samo apeluję do Was (to znaczy do tych, którym wspomniane nic nie wnoszące wpisy przeszkadzają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia21
przeglądałam katalog na sierpień i przyznam że podobaja mi się blondy z farb do włosów krasa, korci mnie, ciekawe czy jest to jakaś dobra farba, powiem, że nie uzywałam kosmetyków faberlic, i mysle żeby zostać konsultantką i moje pytanie - czy konsultantem moge zostać samodzielnie (tzn bez pośredników - osoby wprowadzającej ?)? i jeszcze jedno - czy jak wam pzysyłają paczki do domu i powiedzmy nikogo by w domu nie było, to co bedzie,? zostawią awizo w skrzynce i na poczcie mozna odebrać czy co sie z tą paczką stanie ? aha i jak myslicie czy faberlic ma lepsze kosmetyki od Avonu (chodzi mi o jakość ) prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia21
no tak poczytałam, ale jak to u was jest - 72 godziny czyli jakies 3 dni to skad mam wiedziec kiedy mi paczke przysla i gdzie ja wtedu bede, czy sa jakie stałe godziny w jakich dostarczaja paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie zawsze dzwoni kurier i umawiamy się na konkretną godzinę kiedy ma przyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Asiu, ten topic jest przeznaczony do innego tematu. Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi, to zobaczysz, że dziewczyny się buntują. Na temat wspólpracy lepiej porozmawiać na tym forum, na który wysłałam Ci linka. Odpowiedź własnie tam znajdziesz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona.Faberlic
Zresztą rozumiem dziewczyny, bo w końcu zamiast rozmawiać o kosmetykach byłby to biuro ogłoszeń :) Można by pogubić się w tematach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, która seria pielęgnacyjna zasługuje na największe uznanie - co prawda żadnej nie miałam w komplecie, ale póki co najbardziej pasuje mi seria FM (co prawda górna granica wieku wynosi 19, czyli tyle, ile lat liczę sobie w tym momencie, ale myślę, że będę używała jej jeszcze długo). A jak to u Was jest? Którą serię pielęgnacyjną najbardziej cenicie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam konsultantki
z lodzkiego najlepiej z lodzi lub piotrkowa, chcialam zamowic sobie pare kosmetykow ale bez zapisywania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ... widzę, że moje upominanie to żmudna praca :o Wystarczy przecież napisać prywatnie do którejś z dziewczyn - większość z zarejestrowanych ma mejle przy nickach! Wystarczy przeczytać temat od początku. TO NIE JEST KĄCIK OGŁOSZEŃ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Łodzi, daj jakis namiar to sie odezwe do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle jest wątków
że spokojnie każda dziewczyna znajdzie wszystko czego chce się dowiedzieć o współpracy Faberlic. nie potrzeba tu o tym pisać, bo tu rozmawiamy o KOSMETYKACH. każda konsultantka/liderka na pewno już założyła wątek o sobie więc nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducky mnie z serii FM przypadł do gustu tylko żel do mycia twarzy. Jeśli chodzi o krem to lubię ten z serii do cery suchej (tej różowej, nie pamiętam symbolu). Z serii do cery mieszanej (Q) lubię bardzo peeling. Tonik najbardziej lubię znowu z serii do cery trądzikowej. Jak widać z każdej po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga86
siemka laseczki stawiam pierwsze kroki w Faberlic, i chciałabym się dowiedziec co polecacie do suchych i zniszczonych włsosów, czy szampony są dobre ? (byłam i jestem w sumie nadal również w Avonie i tam cała lionia do włosów jest tragiczna) jak jest w faberlicu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - tak myślałam - z każdej serii jest coś godnego uwagi. Mi ten żel FM też bardzo przypadł do gustu, bo jest rzadki i delikatnie się pieni, a przy tym jest bardzo wydajny. Z kremów najbardziej lubię FM4, ale ostatnio również SK-2, choć przyznam, że ten ostatni nadaje się raczej na chłodniejsze dni, z racji lekkiej warstwy, jaką zostawia na skórze. Toniku z Faberlica nie miałam jeszcze żadnego, ale z racji przewagi moich sympatii do serii FM pewnie właśnie ten zakupię w najbliższej przyszłości. Z produktów do specjalnej pielęgnacji to bardzo lubię i doceniam działanie aplikatora punktowego z serii B - bardzo skuteczny produkt. Aga - ja jeszcze z obecnych serii szamponów Faberlica nie miałam nic, ale właśnie zamówiłam sobie szampon SL-2 i balsam SL-7 i na pewno wkrótce opiszę ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×