Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sgsgsg

ZUS Komisja

Polecane posty

Gość sgsgsg

mam sie jutro stawic nakomisje do zusujestem na zwolnieniu chorobowym... na czym cos takiego polega o co beda mi sie pyatc i czy bede mi cos robic?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentol
bedq sprawdzac, czy naprawde jestes chory czy tylko symulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
ALE W JAKI SPOSOB???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
W JAKI SPOSOB BEDA TO SPRAWDZAC? NA ZWOLNIENIU JESTEM KROTKO..WPLYNELO MI NA KONTO JEDYNIE 300 ZL NAWET MIESIACA NIE JESTEM NA TY ZWONIENIU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentol
cos za bardzo panikujesz, jak naprawde jestes chory to nie masz sie czego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
to zalezy od choroby, jesli chorujesz nie wiem na kregoslup to beda ci go "macac" i pytac kiedy boli itp, wypytywac jakie leki bierzesz ile kiedy o ktorej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sasiadke pytali np.jak te tabletki wygladaja i czy ma jakies skutki uboczne po nich,jak sie czuje ,itp. to byly jakies piguly powodujace sennosc ,takie otumanienie z lekka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
jestem na lewym zwolnieniu:)i dopiero necaly miesiac....czyli musze dobrze im nasciemniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
dowiedz sie najlepiej na jaka chorobe chorujesz lepiej a wogole idz do lekarza od ktorego masz zwolnienie i powiedz mu ze idziesz na komisje wtedy ci doradzi co masz mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
wiem na jaka chorobe niby choruje i dolekazra tez sie wlasnie wybieram.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
tylko chce zeby mi to zwolnienie przedluzyli....zawsze jakies pare grosze wpadnie...jakby nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentol
tylko uwazaj, bo w komisji sa spece od wykrywania symulantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentol
pociesz sie, ze nic ci nie grozi jak cie uznaja za zdrowego , po prostu wstrzymaja wyplaty chorobowego. co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
Cześć ja po miesiącu chorowania zostalam wezwana na taką komisję. Weż ze sobą wszystkie papiery od lekarz ja np. nie miałam nic od neurologa to odbiłam kartę choroby na ksero noi ne pewno będą Cię badać zeby sprawdzić czy nie symulujesz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a nie bedzie czasami musial zwrocić tego chorobowego jak odkryja ze zdrowy? przeciez lekarz ktory wystawil to zwolnienie tez moze miec problemy, no chyba ze jak to bywa w tym kraju lekarz ma znajomosci w komisji w Zusie i sie nie przyczepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
czemu maja mnie badac!!!co za bzdury rozmawialam ze znajoma i nie badaja na komisji...a jesli uznaja ze jetem zdrowa to nie zwracam pieniedzy,,tylko nie mam pzredluzonego zwlonienia i tyle...znajoma ciagnie juz to pol roku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorana
po to jest ta komisja zeby mogli sprawdzić twoją chorobę i w najgorszym wypadku zabrać ci chorobowe ja mam problem z kręgosłupem a ,że jestem młoda to mnie wezwali ,żeby sprawdzić i stwierdziła lekarka orzecznik nie symuluje bo nawet ledwo co chodziłam ale już pracuje imam nadzieje ,że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
pozatym jak moga wykrycchorobe na podstwie jakiegos badania to jest tylko komisja...lekarz do ktorego chodze jest przeciez od tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
po to wzywaja cie na komisje zeby zbadać. a skad znajoma wie ze nie zabieraja jak ciagnie to nadal i sie udalo oszukac zus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a komisja sie wlasnie składa z lekarzy przeciez wiec w temacie chorob sa obeznani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
lorana tez jestem mloda...i juz nie pracuje a jestem na zwolnieniu...na ktore poszlam w trakcie wypowiedzenia... jak wieksozsc zreszta.....niby mam problemy z nerkami bola mnie....mam bialko w moczu i takie tam....boze to jak ja mam sie zachowc????:)udawac ze mnie boli nie usmiechac sie?ile osob jestw takiej komisji?o co si epytaja sa mili?czy wrogo nastawieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celem komisji jest sprawdzenie czy jestes na tyle chory by byc na zwolnieniu. i, w tym celu, BEDA cie badac. Jak uznaja ze nadajesz sie do pracy tracisz chorobowe natychmiast. Nic nie musisz zwracac, bo zawsze nikt nie jest w stanie udowodnic, ze wczesniej byles tez juz zdrowy. Zawsze mogles cudownie ozdrowiec pod wplywem kojacego glosu lekarza zus-u :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
wlasnie znajoma mowila ze nie badaja!!zwykla rozmwoa wypytuja cie o wszytsko i tyle!!!!!!!sa tam ludzie z roznymi chrobami czyli chyba wtakiej komisji musieliby siedziec lekarze z kazdej dziedziny..poczawzy od ginekologow po psychiatre!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsg
no niby jak mnie beda badac!!!to jest bzdura !!!z kim nie rozmawialam ze najomych to nikogo NIE BADALI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl logicznie, pewne rzeczy da sie zbadac na miejscu, innych nie, prawda? jak ktos przychodzi i mowi ze nie moze ruszac reka to lekarz moze to latwo sprawdzic, a sa choroby, ktorych wykrycie wymaga specjalistycznego sprzetu. Dobrze miec jakies wyniki badan przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
co za problem pojdziesz jutro i sie sama przekonasz na wlasnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, sorry, nie przeczytalam tego \"niby\". Moga Ci epomacac po nerkach i wrzasniesz auuuu, coz wiecj zbadaja? Jak mowisz ze masz bialko w moczu to moga spytac o pokazanie analiz laboratoryjnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×