Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zawsze uśmiechnięty

Uwielbiam pieścić językiem

Polecane posty

Gość Zawsze uśmiechnięty

Strzasznie lubię wcisnąć twarz między nogi mojej kobietki i doprowadzać ją do krzyku. Trzymać za bioderka kiedy się wije i słuchać jak jęczy z rozkoszy. Czy Wy też lubicie taką zabawę drogie Panie ? A może jestem "skrzywiony" ? (Łódź)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już na samą myśl mam mokro, a mój facet daleko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała pieszczoszka
uwielbiam jego język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez trzustki
moj tez tak uwilbia ale palcem u lewej stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
jezyk to chyba najfajniejsza czesc meskiego ciala(oprocz fallusa)oczywiscie jesli wie co z nim robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Kiedyś poznałem kobietkę na "Randkach", b. sympatyczna . Była w trakcie rozwodu (2 maluchów ), ja zajęty. Pojechałem do Niej - śliczna buzia ...naprawde fajna dziewczyna. Najpierw piliśmy winko , rozmawialiśmy, śmialiśmy się , potem całowaliśmy :) Wziąłem Ją na ręce i zaniosłem do sypialni ... rozsunęła uda zapraszająco ... pieściłem Ją jak natchniony a Ona szorowała mi swoją szparką po twarzy :), kiedy skończyłem ...a Ona odpoczęła :) , odwdzięczyła mi się wspaniale ... cudownie pieściła ustami była/jest w tym świetna :) ....a potem ....extra wspomnienie :) Nadal jesteśmy przyjaciółmi mimo, że nie odwiedzam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
a mnie tam nikt nie liże:) marze o tym i napewno zdradze partnera z kims bo mój tego nie chce robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Zawsze po zabawie językiem szparka mojej Kobiety jest fantastyczna a Ona sama niesamowicie aktywna. Czy wszystkie tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Napisz do mnie Duszkia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
a tyuwielbiasz kobiety tam lizac? a jak ci sie nie spodoba? kim jestes? chciałabym tak prawdziwie byc przelizana, kurcze jak mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
z wioski pod Wałbrzychem a co? przyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym
popiescil jezyczkiem, ale poki co boje sie o tym powiedziec mojej kobiecie, w koncu na razie zero seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Prześlij mi fotkę Duszkia i przyjedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
ja mam jechac do ciebie po to aby mnie jakiś gruby łysy stary i śmierdzący facet lizał w pipe? to ja juz wole tu na ulice wyjśc i poprosić jakiegos pana o ta przysługe takiego który mi sie spodoba. a ja jeszcze mam jechac gdzies, no prosze cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym
dziwny facxcet tak bardzo lubi, ze podejrzane to jest, moe nie ma po prostu chetnych, a tak pozatym ja glupim cipa nie wierze, wkrecaja na maksa idzcie do swoich mezow i im pierdolcie do ucha ze chcecie i chcecie a jak nie to spadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Po prostu poszalałbym. Co w tym dziwnego ? A poza tym ani gruby ani łysy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
no skor jestes przystojny to pewnie chciałabym abys zamoczył swój języczek w mjej cipci. Jest taka mokra i ciepła, mmmmmm brakuje ci tego? duzo maz partnerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie krepujcie sie
seks oralny to nie jest zdrada to tylko pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
alez ja sie nei krępuję. marze o tym by wreszcie jakis facet wsadził swoj język w moja szparkę. chciałabym wreszcie krzyczec i wić sie w rozkoszy, unosic swoje uda i opadac, ahhhhhhhhh juz czuje jak twój jezyczek dotyka mojej dziurki a twój paluszek łechce moja łechtaczkę bo wtedy miewam orgazmy silne i duze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
No Duszkia co z tym mailem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym
kolega sie rozochocil, juz emaila daje, niezle sie napalil, a ta kobieta na pewno sciemnia! pst pomagam ci ja po prostu podejsc, moze na zlosc zrobi i przyjedzie do ciebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkia
emaila nie dam, ale poswintuzyc mozemy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Dzięki koleś , nie ma to jak zgrana akcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym
zawiodlem sie na tobie duszie, jednak ci tego tak bardzo nie brakuje skoro nie chcesz mu udostepnic swojej cipeczki, zeby miedzy szpareczke ci wlozyl i glebiej i glebiej i szybciej i szybciej no akcja super tylko szkoda, ze nie na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze uśmiechnięty
Brawo Sherloku - niesamowita dedukcja Bravo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się takie coś
a ja faceta nie miałam od pół roku ojejku ale bym chciała żeby się ktoś mną zajął a tu co tylko praca praca i praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym
chetnie bym ci wylizal, ale ja nie wierze zadnej kobiecie na forum a pozatym sam nie jestem mam komu lizac cipeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
a ja uwielbiam sex kazdy i lizanko i ruchanko:) niema chyba pozycji ktorej nie sprobowalam oj lubie dobry ostry sex tylko ze nuekazdy tak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×