Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie

czy to jest sprawiedlwosc ?

Polecane posty

Gość takie pytanie

Co myslicie o czyms takim ( gluzsza historia no ale ): Nie mieszkam z moim chlopakiem w tym samym miescie , raczej dosyc dalego i odziela nas naprawde spory kawalek . Jakies 8 miesiecy temu do mojego chlopaka zaczela przychodzic kolezanka na internet , ogladac filmy i caly czas przychodzila o roznych porach . Bardzo sie zaprzyjaznili a ja zaczelam sie obawiac ze moze wyjsc z tego cos wiecej niz zwykla znajomosc zwlaszcza ze oni sie spotykali czesciej , niz ja z moim chlopakiem . Doszlo do tego ze moj chlopak zrezygnowal ze spotkan z ta dziewczyna na jakis czas dopoki jej nie poznam . Poznalam ja i zaczeli sie spotykac znowu .. na szczescie nic zlego z tego nie wyszlo i dalej jestesmy razem :) Teraz sytuacja odwrocila sie , moj chlopak mieszka teraz jeszcze dalej .. duzo dalej . Na wakacjach ktore spedziismy razem :) rozmawialismy o tych sprawach i doszlismy do wniosku ze jestesmy nomrlnymi ludzmi i musimy zyc jakos i miec znajomych . Teraz ja chcialam sie spotykac ze znajomymi tak zeby on nie mial nic przeciwko i zeby sytuacja byla jasna . Podczas jednej z rozmow zapytalam sie go o to i uslyszalam ze to ie sprawiedliwe zebym ja miala tak latwo i od razu miala 3 znajomych jak on musial walczyc o jedna kolezanke. Ja chce teraz miec z kim od czasu do czasu wyhcodzic .. a za duzo czasu nie mam wiec fajnie by bylo sie z kims spotkac . U mnie podstawy sa inne - zadno z moich znajomych nie jest jakims zagrozeniem dla naszego zwiazku a ja wczesniej tamta dziewczyne tak odberalam . Dlaa mojegochlapaka jest tylko sprawiedliwosc i musze byc fair wobec niego i zrezygnowac ze znajomosci przez miesiac - zeby bylo tj moiwlam sprawieldiwie . Co o tym myslicie ? czy w zwiazku trzeba walczyc o takie cos ? czy jak jedna osoba zrezygnowala z czegos to druga od razu tez musi a jak nie to caly zwiazek jest do bani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 22
Pogadaj z nim normalnie , nie mozecie sobie zabraniac i oczekiwac tego samego , studiujecie czy juz pracujecie ? Milosc nie moze byc taka plytka i nie moze ograniczac Was, bo jestescie wolnymi ludzmi ktorzy maja prawo do znajomych i do zycia ... Powiedz mu to ! POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
moze jeszcze jakies odpowiedzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo

bo zwiazki na odległość udaja sie tylko na krótki, poczatkowy okres :/ potem dochodza zawsze problemy zazdrosci, zdrady, braku czasu na spotkania td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jego znajomości są zagrożeniem, ale Twoje już nie. Typowa babska hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×