Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praca w Katowicach

Praca na kasie w Katowicach.

Polecane posty

Gość Praca w Katowicach

Byłam dziś na rozmowie o prace w Carrefourze al. Rozdźenskiego 200 w Katowicach. Potrzebują osób do pracy na kasie. Jednak nie ma chetnych. Nie płacą najgorzej. Praca na 1/2 etatu jednak można w miesiącu dobić godzin do pełnego. Za wszystko płacą. Jest pracowniczy fundusz socjalny. Ja ofertę przyjęłam!!! Jeśli chcecie podam numer telefonu na e-maila. ps. Nie trzeba miec doświadczenia i wykształcenia wyższego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Katowicach
przeszkolenie z kasy robią na miejscu. Wiec nie trzeba mieć ani umieć. Kasy sa bardzo łatwe w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi jeszcze jak to przeszkolenie wygląda?? i co robią jak jest manko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Katowicach
przeszkolenie tzn. szkoli Cię doświadczona kasjerka . Po kilku dniach siadasz na swoich pieniądzach jednak nie sama bo stoi za tobą jakaś osoba. Obsługa takiej kasy nie jest trudna mozna wszystko w jeden dzień połapać. A jeśli jest manko to zwykle zabierają częśc premii jednak gdy powtarza sie to czesto i są to dość spore sumy tzn codziennie po ok10zł to raczej nie ma szans aby przedłużyli umowę z taką osobą. Jednak jesli sa to sprawy tzw. "groszowe" to nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huirea
byłabym zainteresowana, bo mam kiepsko płatna prace... a ile płaca za godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pampersy ci dali
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Katowicach
każdy ma indywidualną stawkę o której powiedzą na rozmowie i wtedy albo sie decydujesz albo nie........... zależy tylko od ciebie. A co do Pampersów nie bądź śmieszny, z kibelka mozna korzystać bez problemów jeśli ktoś chce i ma ochotę. Nie umiera się również z pragnienia ponieważ jest dostepna woda a latem jak kto chce mozna przynieść sobie jakiś inny napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×