Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bujająca w oblokach.

Marze o domu w starym stylu

Polecane posty

Jak to nie wiadomo gdzie i kiedy wpadniemy w szpony nałogu ;) A hazardowi się oparła :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane babki!! Jak ja sie tutaj dzisiaj rospisalam ... do was:-O :-O Wszystko mi zezarlo :-( Chyba byla to kara za moje grafomanstwo :-O Tak ze nie pozostalo mi nic innego tylko pozdrowic was i z nosem na kwinte.. 🖐️ powiedziec na dowidzenia. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Turrmo, polecam CI w takim razie DOMO, jeśli masz cyfre plus to na kanale 81, program aranżacyjno- remontowo w domu i też wiele programów typu ,,zielona brygada,, czy inne aranżujące od podstaw ogrodu :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, u nas telewizja gości w domu wybitnie rzadko, więc żadnego takiego ustrojstwa nie posiadam. Mamy te kanały, co w powietrzu, a i tak nie oglądamy :) A HGTV można obejrzeć w internecie www.hgtv.com Polecam na wypadek nadmiaru czasu wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez mam tylko te kanały co w powietrzu latają. Na dodatek tv rozmiarów turystycznych zaposiadam w domku tylko zimą,jak go przywiozę z domu nad jeziorem. W lecie nie mam odbiornika, to i kanałów nie mam czym złapać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turrma//:) dzięki wielkie, ale mnie w zupełności wystarcza DOMO, katuję go non stop, ba! zaczynam zauważać , że ich ciągłe powtarzanie pewnych zasad, porad, uwag, zaczyna i w mej głowie osiadać :D Nie zamienię tego programu na żaden inny. Mam remonty od takich powaznych, do delikatnych, przeróżne formy aranżacyjne włącznie z któtkimi lekcjami jakie wzory materiałów czy tapet do czego, czy jaką zmianę optycznie zrobią. Porady do wielu wielu rzeczy ;) Proste porady na coś fajnego z niczego. Jak ostatnio, ze szpul po kablach zrobić fajny stoliczek nocny ;) Wszelkie ustawienia oświetlenia, przyozdabiania ścian...oj nie sposób tego wymienić. Programy bardziej stylowe, jak zwiedzanie pięknych nieruchomości, czy oryginalnych. Mieszkać w loft - bardzo mi się podoba, czyli przerobienie pomieszczeń gospodarczych wszelkiej maści, na dom mieszkalny. Jest też wiele programów z aranżacji ogrodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - też oglądam DOMO i podobają mi się ich pomysły i propozycje. Najlepiej ogląda mi się późnymi wieczorami jak już domownicy śpią i nic mnie nie rozprasza. Byliśmy na starociach i upolowaliśmy 2 wazy, no niestety nie są to wazy z kompletu rozenthala jakie by nam idealnie pasowały, są białe i miały bardzo zachęcającą cenę 6 E za dwie. Waz rozenthala nie widziałam nigdy na starociach a nowe w sklepie mają zabójcza cenę prawie 90E ,cena promocyjna w czasie wyprzedaży a normalna cena to 170E. Jedna z waz ma mieć przeznaczenie na zupy owocowe podawane na działce /do tej pory serwowałam z gara /jest biała ma cieniutki różowy paseczek i różową kuleczkę jako uchwyt. No i jak już były waz to na kolejnym stoisku chochelka platerowa sama się o kupno prosiła. Życzę miłej herbatki poobiedniej w niedzielny dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest mi wyobrazić sobie, nasz dom bez telewizora a szczególnie teraz na obczyźnie tak się przyzwyczaiłam do niego że hej. Uzależniłam się wręcz. Ale jak wrócimy do domu to pewnie wszystko się zmieni . Praca, praca na działce/zaległości z3 lat/ i urządzanie domu. Aż strach myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kupiłam sobie W Cantry. Twoja wstępna recenzja gazety ciut ostudziła me zapędy, przyznam się, że czułam pewne rozczarowanie, że tak kiepski numer, ale w sumie, po przejrzeniu, nie jest tak źle ;) Wiadomo, każdy w nim szuka czegoś innego, ale jak dla mnie jest całkiem, całkiem. Szczególnie, że znów mogłam popatrzeć na drewniane podłogi i gdzie niegdzie wzmianki na ich temat poczytać, co spowodowało, że jestem zadowolona, że te nasze deski jednak kładziemy :) Już pierwsza partia przyjechała i dzisiaj ruszamy z układaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm... słowo Olguchna, mi gdzieś uciekło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chce was poinformowac ze robie parawan.. tz oklejam go koronka po poprzednim zaklajstrowaniu go na cos podobnego do... kamienia. Co z tego wyjdzie nie wiem.. moze bedzie sie nadawal na smietnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilnicka - więcej wiary w siebie, jak skończysz to cudeńko to się pochwal. W jakim kolorze to dzieło. Dziewczyny gdzie Was można znaleźć na garnku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladaczko... parawan bedzie w kolorach cos ala seppia a koronka bialo ecru.. cos chyba jeszcze bedzie oprocz tej koronki ale na razie jeszcze nie wiem co.. :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądaczko, masz może swój album w garnku? pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skleroza kwiatuszku ;) Ale to ułatwi sprawę, zajrzyj na garnek, tylko tak za chwilę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądaczko - ja już widziałam tego porcelanowego elfa :) Dodałam Cię do ulubionych - Twoje porcelanowe zbiory są cudne . A Ty mój adres już chyba masz ? Garnek go trochę skrócił - teraz jestem farm63. Pozdrawiam Was. Lecę do roboty. Postaram się zaglądnąć wieczorem dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję. Planuję jutro pobawić się w czyszczenie i woskowanie szafki dębowej z blatem marmurowym. Jak uda mi się ją doprowadzić do porządku to się pochwalę na garnku. Ciesze się bo może w piątek będę miała Werandę C. Czy czytałyście już, ciekawy numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorkiem przeglądałam. 4 ciekawe wnętrza i pochwała koronek dzierganych szydełkiem. Zdjęcia ślicznych woreczków na suszone zioła. Chyba zgapię :) ..jak skończę lampę. Filetów nadal nie rozgryzłam :( Podglądaczko - a ta Maria droga jest tak bardzo jak w Polsce ? Zerknij na Allegro. Ja wiem, że to Rosenthal, ale klękajcie narody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany M miał cholerne szczęście i w ubiegłym roku wypatrzył komplet herbaciany ,,Biała Maria,, za 2 E. W pierwszej chwili myśleliśmy że 2 E za sztukę i cię cieszyliśmy a jak się okazał że całość to byliśmy mile zaskoczeni. Przypuszczam że osoba sprzedająca nie znała się na tym co posiada, sprzedawała drugi komplet z fajansu/badziewiasty/ ze złotymi paseczkami firmy X za cenę powyżej 10 E. Ale takie szczęście ma się raz na kilka lat. 25 lat temu też miał szczęście bo mnie wypatrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że szczęście faceta nie opuszcza - nie dość, że kochająca żona , to jeszcze taaaka porcelana :D :D :D Dzisiaj już mówię dobranoc - czeka na mnie mój farciarz...i chyba nawet mam herbatkę z cytrynką :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie link do tej bialej marii bo ja cos niekumata jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok znalazlam.. ale wiidocznie nie zwrocilam uwagi bo nie przepadam za dzbankami na podgrzewaczach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, podgladaczko to ty jednak mialas szczescie z tym Rosentalem.. za 2 euro caly komplet?? Fiu , fiu!! Ja mam tez podobny bialy komplet ale obiadowy..z waza polmiskami etc.. Niestety nie wiem jaka firma .. Musze zobazcyc co tam pisze pod spodem.. Napisze wam jutro , moze to tez jakis skarb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię białą i kremową zastawę obiadową bo wszystkie dodatki do niej pasują. Bardzo podoba mi się nowo nabyty zestaw Farmerki. Sama jestem maniaczką porcelany , przestałam kupować komplety, kupuję pojedyncze filiżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, co się stało z Zagrodą Babuszki? Ja jakoś nie mogę jej otworzyć!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×