Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very busy

idę na odwyk od kafeterii

Polecane posty

Gość very busy

od 3,5 roku spedzam tu masę czasu, cirpi na tym wiele dziedzim mojego życia, od jutra robie sobie kilkumiesięczną przerwę, jak sądzicie, dam radę? :-O najchętniej zablokowałabym tę strone w swoich przeglądarkach, ale jak to zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka rrr
ja też my ślę,ze umiałabym z 3 języki i to biegle zamiast na kafe siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie tym
po cholere my tu siedzimy, mam ten sam problem od ponad 3 lat, ledwo wlasny slub zdazylam po łebkach zorganizować i remont mieszkania zrobic - to bylo najwazniejsze, nie moglam dać dupy, ale z innymi rzeczami po prostu nie nażdam, kafeteria zżera mi czas, rodzinę, spokoj psychiczny ... myslicie, że nasz przypadek wymaga jakiejś konsultacji u specjalisty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrik
tez tak mam.. nie potrafie sobie powioedziec dosc.. tez bym zablokowala ta strone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uda Ci się... a co masz mieć lepiej ode mnie?? a tak na powaznie, cięzka sprawa z kafe, kocham ją i nienawidzę, chyba jestem jednym z cięzszych przypadków tu występujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very busy
najgorsze jest to, że te wszystkie informacje stąd nijak się mają choćby do rozmów towarzyskich, w sensie, ze głupio komuś "opowiadać" co się wyczytało na forum, w kazdym razie moje zycie towarzyskie zuobożało również, za mało robie rzeczy "realnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie tym
kafeteria to jakies przeklenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie tym
ja juz w ogole nie mam zycia towarzyskiego i podobnie jak ty lapie sie na tym, że jedynymi moimi cytatami w opowiesciach sa jakies zapiski z kafe ...żenująca jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
typowe objawy Epidemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very busy
a jaką ja mam kolejkę książek do przeczytania, ech :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... u mnie to normalka: \"kochanie (do męża), a wiesz, czytałam dziś na kafeterii... \", a ona na to: \"oczywiście, gdzieżby indziej\" śmieje się ze mnie, a ja zamiast iść do ciepłej kąpieli marzne tu przed kompem i pisze bzdury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis amity
niestety kochana i ja to wiem i ty to wiesz ponarzekasz a jutro znowu się tu wszyscy spotkamy :( a zycie leci przez palce,leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very busy
może któraś zapoda jeszcze jakieś argumenty przeciw, im więcej tym większa nadzieja dla mojego beznadziejnego przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna męska świnia
a ja myślałam że jestem sama jedna na świecie z tym problemem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie tym
no to ja stąd SPIER-DA-LAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 SZKODA ŻYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
No,a co innego teraz robimy? Siedzimy i piszemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very busy
przepis amity o matko, zalamka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegref
a ile godzin dziennie tu spedzacie?? ja w kazdej wolnej chwili wchodze. nawet nie wiecie ile mozna zrobic pomiedzy jednym postem a drugim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
Tyz prowda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very busy
gdybym poswięciła 5% czasu spędzonego tutaj na choćby ćwiczenia, zabiegi kosmetyczne itp to jestem super laska! jak myślicie, dobry argument? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
bardzo dobry! Ja nie zawsze mam możliwość dostania siętutaj,więc jak mi się uda,to siedzę do upadłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis amity
a najsmieszniejsze czasami u mnie jest to,ze gorąco uczestnicze w jakiejś dyskusji,czekam ,denerwuję się w iluś tam tematach,ale na drugi dzień to muszę korzystać z opcji historii bo nic nie pamiętam i takie to wazne było ?/:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegref
najgorsze są te dyskusje w ktorych uczestnicze, normalnie denrwuje sie tak jak by to real byl. a kiedys mi komp sie zawiesil. myslalm ze histerii dostane, bo dlugo musialam czekac, a tam przeceiz dyskusja w toku:O:O:O:O i tez wsrod znajomych mowie czasem(ale stram sie powiedziec, ze na necie wyczytalam nie na forum) bo obciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very busy
--> przepis też cenna uwaga, za 20 min jest jutro, może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nawet przez kilka miesięcy nie zaglądałam tutaj. Po dwóch tygodniach raz zernęłam i stwierdziłam, że tego nawału głupoty i chamstwa nie zniosę i nie rozumiem jak kiedyś mogłam znosić. Po jakimś kwartale zajrzałam tu znowu, wciągnął mnie jeden temat... I zaczęłam znowu grzęznąć.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×