Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pan25

Znow w PRACY

Polecane posty

w weekend mozna robic duuzo zeczy :) a co do biurka :) poczula bys moja dlon na swoim udzie :) i napewno bys sie obudzila hahah bezzebna a jaki rejon Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli hmm rataje :) to moze zaproponuje zebys byla bardziej odwazna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nosila kiecki co innego, ale moze cos daloby sie wykombinowac hehheheh no to zaczyna sie maly romans, juz sie pyta gdzie mieskza hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa tiaaaa fiuu fiuu 2 osoby na godzine przyjda, i sie dziwic, ze pozniej usypiam... marny sezon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka teraz dał ci pomysł pan25 może jakis klient taki się trafi trza zacząć nosic kiecki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar sie wyrwac z tego miasta i jechac na weekend nad morze. Co prawda pogoda nie na spacery ale przynajmniej tloku nie bedzie. Samej w domu mi sie nie chce siedziec. I niestety nikt z moich znajomych nie ma imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam lektury, paznokci nie maluje, bo nie lubie, chyba ze bezbarwny, to tak... a do do kiecki, ehh nie lubie, ne lubie, lnie lubie, spodnie wygodniejsze... raz juz tak chcielismy sprobowac, ze moj miso wszedlby pod biurko nie byloby go widac, ja szeroko nogi i jazda hehhehe dobre nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem szef meczy!!! ja pewnie jak kazdy facet jestem otwarty na wszelkie propozycje :) hahah niestety teraz uciekam na spotkanie wiec bede pewnie za 1,5 godz Jak by co prosze pisac na maila odp na kazdy :) obiecuje ze warto hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka mojemu tak w lato odbija żebym nosiła kiecki których nie lubię i siadała mu niby na kolanka. Wariat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzębna nosze kiecki ale z czystej wygody wolę spodnie ponadczasowe jeansy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre :) a Ty bezzebna lubisz takie fikusne kiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak bezzebna moge liczyc na Twojego maila?? Czy sie wystraszysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no latem noszę, przeciez w tym roku np. to raczej zakisic by się szło! Dzis tez mam spotkanie i mam kiecusię zbyt krótka ale muszem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nic nie proponuje :) NARAZIE hahah wiec prosze napisz do mnie cokolwiek bo teraz tak jak pisalem wyzej musze wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podejrzewasz mnie chyba że nic???:-) za zmino! Latem tak ale zimą sie cos tam nosi. Choc moja babcia twierdzi, że stringi to tak jak nic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje to co innego, na zime nie mam.... ale jak w wakacje cale dnie od 8-17 w biurze siedzialam to i tak nie bylo sensu aby kiecke zakladac... na weekend owszem mam zdjecia jak bylismy na mazurach, podobno ladnie wyszlam... a i kiecka mi sie podoba :D na przyszle wakacje kupie sobie kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzebna sama piszesz ze jestes strachliwa!!! ja mam dzis czas wiec moze jakas kawka? porozmawiamy na zywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×