Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pan25

Znow w PRACY

Polecane posty

zuza ; wesolutka a jakie fryzurki ukrywacie pod tymi kruciutkimi spodniczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musialo by wyjsc cos na jaw!!! a dyskrecja to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem moze najpierw wymienimy sie fotkami i wtedy bedziemy dalej rozmawiac :) to dobry pomysl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ok bede za 1,5h to sie odezwe :) a jak nie to wieczorkiem na tym samym topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie juz niezle rozkrecilo... i pewnie sie znacie, ale on o tym nie wie..... zuza gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera petentów mi się nazbierało a Wy tu akcję rozkręcacie;-) Ja mam różne fryzurki... bezzębna czy nie uważasz że pan25 troszkę zbyt szybko i wiele chce? A nie daje żadnych gwarancji?;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny ja tam myślę, że pan25 chce byśmy to my o niego zabiegały... a my kobiety chcemy tego samego;-) ale u mnie dzis ruch w \"interesie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) bo widzicie drogie Panie trzeba tak rozmawiac żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi ale jednoczesnie sie nei narzucac i zaduzo nie wymagac trzeba wyszukac kompromis!! :) A czy jestem pewny siebie hmm mam jakies obawy i rozne mysli po glowie chodza ale moge powiedziec ze jestem pewny siebie, wiem czego chce i czego oczekuje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie pan25 to tylko chwalipieta i prowokator. Chyba mam racje prosze pana25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie :) i mogli bysmy tak wymieniac sie opiniami do konca swiata haha poprostu trzeba sie przekonac a nie dyskutowac w wirtualnym świecie ktory daje wszystkim anonimowosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z pana to odwazny czlowiek. A pan nie siedzi w wirtualnym swiecie? Pan jest tez tu anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nei zrozumielismy :) wiec powturze inaczej!! Jezeli ktoras z kobiet chciala by sie spotkac pogadac czy zrobic cokolwiek zawsze moze zaproponowac a wtedy zobaczy czy naleze do wiekszego grona jakim sa erotomani gawędziarze czy np zdecyduje sie na spotkanie :) jestem otwartym czlowiekiem a jezeli chodzi o anonimowosc nei nie wydaje mi sie potrzebne zebym wszem i obec oglaszal gdzie mieszkam co robie i jak wygladam!!! jak ktos jest zainteresowany moge pogadac przez tel lub sie spotkac :) proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co odrazu z nerwami? Czy ja sie ciebie pytam gdzie mieszkasz, czy co robi czy jak wygladasz? Nie. A jak ci zaproponuja to pewnie ,sam wiesz najlepiej co robic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie wcale nie denerwuje :) rozmowy internetowe w Polsce kojazą sie z opowiadaniem \"bajek\" i czasami tak jest przyznaje racje!! Ale zdazaja sie osoby ktore sa szczere... A tak poza tym Goedhart to kobieta czy facet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Hmmm Musze pomyslec! Nosze spodnice i buty na wysokich obcasach, szef zwraca sie do mnie per pani M... Jestem kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam, że tylko misie lubią być głaskane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×