Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

Wicia... co to za antyreklame mi robisz, sie opamietaj kobito... Marketa moj adres: monetoile@onet.eu monicca... zaraz Ci przesle adres, tylko zapytam brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa moniccca... nie wiem jak basen na karpackim ale ten na blisko Osiedla Langiewicza i Straconki (tam, gdzie proponowalam wynajac mieszkanko) jest calkiem niezly, ma jacuzzi i sale gimnastyczna zaraz obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem - dzięki wielkie - bardzo podoba mi się stronka tego przedszkola i pewnie zapiszę moje dziecko do prywatnego przedszkola - bo jak sądzę po mojej przeprowadzce wszystkie publiczne mogą być zajęte. Podoba mi sie możliwośc wyboru zajęć a to duży plus tego przedszkola. powiedzcie mi szczerze - od których osiedli Bielski zaczełibyście - poszukiwanie mieszkania, które najbardziej Wam się podobają? Cały czas rzuca mi się w oczy osied. Złote Łany - co sądzicie? Nie musi być centrum bardziej chodzi mi o ładne osiedle niż odległość od centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak chcecie mieszkać, czy w bloku czy może w domku ;) Jak w bloku to Złote Łany będą ok, ale bloki są z wielkiej płyty, jest też nowsze Langiewicza, są też szeregowce np w Straconce, lub niedaleko ul. Krakowskiej. Chyba najlepiej skorzystać z agencji nieruchomości, oni mają mnóstwo ofert i na pewno będzie łatwiej coś wybrać niż przeglądając gazety z ogłoszeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
os Langiewicza jest zaraz obok os Zlote Lany, a tak obrazowo mowiac to miedzy tym osiedlem, a Straconka, wiec i blizej do miasta i do basenu i do lasu... Wicia ma racje, sa ladne domy wielorodzinne (niewielkie szeregowce) z widokiem na gory w Straconce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,Wicia?Nie obraź się,ale mnie wkurzasz z takim lekceważącym podejściem do sprawy. Między pisaniem głupot na kogoś,a włamaniem się na pocztę,jest zasadnicza różnica. Wiesz,co to jest \"tajemnica korespondencji\"?A zlamanie jej? Gdyby to była taka błaha sprawa to w Kodeksie Karnym,nie byłoby paragrafu na te okoliczność:P W tym przypadku są dwa(jak na razie)popełnione przestępstwa,a to:włamanie i wejście w posiadanie informacji,które nie były przeznaczone dla włamywacza. Ja przypuszczam kto to mógł być.Pewne fakty łączą mi się w całość.Przykre tylko jest to,że z tak niskich pobudek,ten ktoś to zrobił!:O Miłej nocy,KOBITY!:D Ach,nie........Paniczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa 🖐️ nie wiem o co tak naprawde chodzi... tylko przypuszczam... radze Ci otworzyc dwie a nawet trzy rozne skrzynki pocztowe i jedna z nich przeznaczyc np tylko dla ludzi z kafu, druga tylko dla swoich przyjaciol itp itd... mozliwe jest otwarcie maksymalnie pieciu skrzynek o ile sie nie myle... sprobuj... ja tak wlasnie robie... Zycze powodzenia i spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paryżanka,już tak zrobiłam.:) Resztę napiszę Ci na maila. Dziękuję za zaufanie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa nie obraź się, ale przeginasz. Normalnie tragedia życiowa! Ktoś się włamał na poczte! I podebrał hasło na kafe! Widzisz co ty piszesz? Przecież kafe to rozrywka, nie przeżywam, ze ktoś się pode mnie podszyje tak jak ty, dla ciebie to był powód żeby zastanawiac się czy jeszcze tu pisać :O A poczta? Skoro wiesz kto to i tak cię to boli to idź na policją jeśli jest na to paragraf w KK. Ale nie zdziw się jak cię wyśmieją. No chyba że tam miałaś sprawy wagi państwowej :P Ale jakoś wątpię :D Więcej luzu i dystansu, skoro takie problemy tak cię stresują to nie wyobrażam dobie jak przeżywasz te relane 😭 Miłego śnieżnego dnia KOBIETY 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli włamanie na cudzą pocztę traktujesz jako żart,to masz specyficzne poczucie humoru. O moje życie w realu,nie musisz się martwić.Jakoś daję sobie radę. Ta ironia nie była na miejscu. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,też tak myślę. Jeszcze wszystko przed nią,może się doczeka,tej niewątpliwie \'miłej\"niespodzianki. A,co u Ciebie? Polepszyło się Twojemu partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie dzisiaj mu juz lepiej... ale jest jeszcze na antybiotykach... nie ma to jak porzadne zapalenie pluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale schudl nieziemsko... przez trzy dni nic praktycznie nie jadl, a ja bylam straszna jedza, bo w niego cos cisnelam, dopiero dzis nabral apetytu - zachcialo mu sie...pizzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odzyskał apetyt to dobry znak.:) Z zapaleniem płuc,nie ma żartów.Niech sie porządnie wyleży i wyleczy.Nie tak,jak niektórzy.Tylko im się trochę polepszy,to zaraz wstają i,co gorsza,idą do pracy! Nie pozwól na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze powinien zostac w domu jeszcze chociaz jeden dzien, z reszta sam nie czuje sie na silach przejsc z jednego pokoju do drugiego, a co dopiero do pracy... zobaczymy jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,3 dni nie jeść.......Nie dziwota,ze jest osłabiony.Jak na mój gust to do końca tygodnia powinien być w domu,a na początku tygodnia dopiero ruszać na\"podbój swiata\".:) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Paryzanka
Ja tez z Bielska, na "wygnaniu" w Paryzu... Pozdrawiam wszystkie Bieszczanki i Bielszczan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź tak miła Marketa i nie pisz o mnie w trzeciej osobie. Kreujesz się na wszechwiedzącą i oceniasz postepowanie każdego. A może przyjrzyj się sobie? Wg mnie ta ironia była jak najbardziej na miejscu, bo nie ma nic gorszego niż histeria. Załóż nowe konto, zmień hasło i po bólu. Ile jeszcze będziesz to roztrząsała? Do końca roku? Myślisz, ze jesteś pierwszą i jedyną osobą której coś takiego się przydarzyło? Skoro to dla ciebie taki problem to idź do stróżów prawa się wypłakać. Już zaczynało być miło ale oczywiście nic nie może wiecznie trwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicia...spokojnie, bez nerwow... sprobuj zrozumiec Markete, a nie krytykuj Jej od razu! Cos co dla Ciebie jest blahostka, dla drugiej osoby moze miec duze znaczenie, wiec trzeba to uszanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Inna Paryzanke 🖐️ z ktorej czesci Bielska jestes i w ktorej dzielnicy Paryza mieszkasz? Pozdrowionka dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja to szanuję, tylko niech Marketa nie przegina. Co takiego może być na mailu, że przeczytanie przez kogoś innego jest takim problemem? Przecież wiadomo, że nie jest to bezpieczne i jakieś \"ściśle tajne\" materiały nie są wysyłane w ten sposób, przez maile z portali internetowych. A jeśli było to komenda policji zaprasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicia, a moze byly tam informacje na temat innych uzytkownikow Kafe, o ktorych nikt nie powinien sie dowiedziec? A moze byly informacje z zycia prywatnego Markety, a wywlekanie takich spraw tutaj, to nic przyjemnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że mailowo obgadywała innych kafków? :P Więc teraz będzie pamiętała, że musi być ostrożniejsza. Poza tym, nie przesadzajmy ale Marketa jest dość neutralną uczestniczką kafe, nie rozpala innych tak jak niektórzy bardziej złośliwi czy wredni więc nie sądzę, że przeczyta tu za niedługo swój życiorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×