Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

nie chodzilo mi o obgadywanie kogos, moze po prostu miala jakis mail albo numer albo jakas inna informacje, ktora nie powininna dostac sie do rak innych osob... wiec przestan byc dla Niej niemila, bo to moze byc dla Niej cos waznego... a teraz skonczymy rozmawiac na ten temat, zwlaszcza, ze Marketa nie moze sie wypowiedziec... A tak poza tym, sniegu masz dosc? Fioletowe papucki dobrze grzeja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już może się wypowiedzieć, ale widać załamała się moją wrodzoną wrednością :D I nie jestem niemiła tylko trzeźwo patrzę na sytuację. Śnieg ciągle dosypuje, dziś nawet jest mróz 😠 Ale podobno os jutra ma być ocieplenie ;) Papućki są super, takie kudłate i fioletowe... A jak ślicznie w nich moja stópka sie prezentuje. Mmmm........ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) oglądam tak sobie zdjęcia Bielska w tym m-cu chyba nie dotrę aby zobaczyć to (jak sie wydaje) ciekawe miasto - moje dziecko jest chorutki i czeka nas dłuższy okres siedzenia w domu - mam nadzieję, że na święta będzie ok i tak sobie pomyślałam a moze mi doradzicie jakie jedzonko (zwłaszcza pizzę) polecacie? na sronach Bielska znalazłam coś takiego - co myślicie ? http://www.pizzeriajedynka.pl/menu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo tam maja dobrą pizzę ;) Zawsze zamawiam od nich, najczęściej serową :P Czyli święta spędzacie w starym miejscu zamieszkania? ;) Mam nadzieję że małemu/małej nic poważnego nie dolega i szybko dojdzie do pełni rozrabiaczej formy :P O restauracjach już ci kiedyś pisałam na tym topiku, więc na pewno wybierzesz coś z tego co polecałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villaaa
witam Bielszczanki i Bielszczanin:) powiedzcie mi jak spędzacie wolny czas tutaj?tzn w Bielsku?są jakieś fajne miejsca?oczywiscie nie chodzi mi o żulernie gdzie chodzą same dresy i cwaniary ze slamsów...co poobgadujemy w naszym mieście?hehe może najwięszy syf jakim jest nasz piękny powód do dumy-Klimat!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim... jesli chodzi o pizze, to jadlam kiedys w pizzerii RETRO i calkiem niezla byla...i jeszcze W STODOLE na Hulance...niestety moja ulubiona juz zamkneli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villaaa
tak,ta na hulance całkiem dobra,ale nie ma to jak pizza z sosami z da grasso:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w piątek w Klimacie i uciekaliśmy stamtąd czym prędzej. W każdej loży góra 17latki obmacujące i obśliniające się :O Lubie chodzić do Magnum, czasami do Taboo, podobno też nieźle jest w 54 ale ja chyba trafiłam na niewłaściwą imprezę bo jestem jedyną osobą która nie jest zachwycona tym lokalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villaaa
Święta Wincento-mamy to samo.Myslę ze Magnum jest jednym miejscem gdzie mozna sie pobawic,chociaz to dla mnie zawsze pozostanie pub,jakoś dziwnie tam tańczyć.. w klimacie wogóle nie ma selekcji,co się dziwić skoro ochroniarze to też wieśniaki,na codzień chodzą w dresach,przecież muszą wpuścić "swoich". wole tam nie chodzić,niech klimat spadnie na psy do końca i niech otworzą coś innego-lepszego na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguleczkaXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
o tak Magnum dla starszych. moze ejszcze City, tam nie ma gownarzeri. I taboo oczywiscie. ;) 54 odpada. malolaty, dresy i biale kozaki :/ pozdro bb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś dwa lata temu byłam tam z koleżankami, wszystkie po mniej więcej 22, 23 lata i podchodzą takie ABSy i nas legitymują. Każda ma pokazać dowód i jest on wnikliwie studiowany. Kiedy już dokładnie sie przyjrzeli dokumentom i nam czy to aby na pewno my jesteśmy na zdjęciach :O odeszli rzucając jakieś głupie teksty o tym, że niby dlaczego nie mamy w dowodach wpisanych numerów telefonów :O Niedaleko nas siedziały szesnastolatki, każda z piwem i fajkami na stole. A ci ochroniarze siedzieli koło nich i konwersowali w najlepsze. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym tam do nich nie podeszła i nie powiedziała co o tym myślę :P laski wyrywały w podskokach a ochroniarze byli mili bo postraszyłyśmy ich powiedzeniem tego komu trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villaaa
54 też spadło na psy.kiedys byłam było super ale ostanio yhy.. chociaz i tak jest najlepiej z wszystkich klubów w bielsku!znacie cos jeszcze fajnego?oprócz magnum i taboo?ktoś osttanio cos wspominał o rude boy'u.gdzie to jest wogóle?co myslicie o Labiryncie??tam kiedys było Rino,najwiekszy syf(teraz wszyscy się przeniesli chyba do klimatu).bo w labiryncie wpuszczają od 20 lat,ahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguleczkaXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
o loooool. masakra. niestety w wiekszosci klubow, knajp jest tak samo. malo jest miejsc dla "normalnych". coz, zycie.. ja mam 18 lat wiec w zasadzie bywam wszedzie, teraz glownie w Rock Cafe, calkiem calkiem towarzystwo, ponadtwo Jazzgot, nowo otwarta knajpa, calkiem spoko, ale barmani zarywaja tymi samymi tekstami do kazdej laski, ;/ zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguleczkaXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
do City chodzilam ze swoim byly :| ochroniarza przez niego tez znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguleczkaXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
w Rudeboyu sa tylko koncerty o ile mi wiadomo. koncerty zajebiste, fajna miejscowka. 54 kit jak juz wiadomo. jestt jeszcze highlander, kolo klimczoka,, ale tam sa same imprezy dla 18 itd. Labirynt polecam, wpouszczaja od 21 ;) wiec dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Villaaa
jak jest w labiryncie?jak muzyka i jacy ludzie?sa normalne imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguleczkaXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
ja tam nie chodzę, jesli bywam to okolo 18-19 w piatek i jest puuuuuuusto. tak troche surowo. nie podobalo mi sie tam. nie wiem jaka muzyka, ludzie to raczej studenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ten Labirynt jest? Pierwsze słyszę :O I w tym City to ponad 4 lata temu bywałam. Ale miałam satysfakcję bo wszystkie laski śliniły się na widok tego barmana a on był mój :classic_cool: Z dwa tygodnie temu tam była i dalej tłumy jak kiedyś, to miejsce ma atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguleczkaXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
nie lubie city... a labirynt jest na cechowej. jak idziesz od 11 llistopada to po prawej stronie zaraz wchodzisz w takie wejscie, tam jest jakis fryzjer i ssklepy. schodzi sie po schodkachw dol i juz sie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoooo
gdzie będąc w Bielsku najlepiej przekroczyć granicę - i czy można coś zobaczyć ciekawego za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Nowym Roku :) Niedawno byłam w Bielsku i śpieszę, by opisać wrażenia. powiem szczerze, że Bielsko Biała całkowicie rozminęła się z moimi wyobrażeniami o tym mieście. Budująca się Sfera 2 i rozkopane ulice wprowadzają trochę chaosu - ale mimo wszystko. Miasto ładne (ale nie zakochałam się w nim od 1 wejrzenia - jak np. w Toruniu czy Wrocławiu), ludzie bardzo sympatyczni, piękny widok z okna (w centrum miasta :) !!!) na góry - co jest wielkim urokiem tego miasta, Starówka malutka - pięknie oświetlona - tylko przyznam szczerze, że strasznie szpecą ją wszędobylskie sklepy z używaną odzieżą. Lody rzeczywiście fenomenalne są w Sferze, Panie które opiekują sie dziećmi w sferze w dżungli dla dzieci są przemiłe, pizza w tamtejszym Da grasso - świetna. Centra handlowe troszkę zbyt podstawowe - brakowało mi moich ulubionych sklepów - ale może ulegnie to zmianie w Sferze 2. Byliśmy w Cieszynie Czeskim i Polskim - ale tam zdecydowanie się zawiodłam. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×