Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

eeeee tam nie chce, wole, co innego... idz ulepic balwana i przeslij fotke ;) jak chcesz, to przesle ci fotki moich koteczkow...jeden rudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem,kto to był:) Syn pani Koterbskiej,Roman Frankl. Jednak doszedł śnieg do Was!:D Ja kiedyś też miałam kocurka,rudaska.Ale piękny był!Cudo! ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała mieć kotka, właśnie takiego zwykłego dachowca, ale rudego, są najśliczniejsze :) Teraz dokarmiam osiedlowe skoro nie mogę mieć prywatnego :P Co ugotowałaś, chętnie poczytam bo ja od poniedziałku się odchudzam i o dobrym jedzeniu mogę tylko poczytać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaa,Polański........... Może nie wygląda efektownie,ale za to,jaki to jest reżyser.............. Towarzystwem Polańskiego bym nie pogardziła,wręcz przeciwnie,byłabym zaszczycona.:) Jackson był fajny,póki,nie zaczął się wybielać i te inne rzeczy robić.Piosenki miał super! A co to za mecz?Podbeskidzie gra? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam makaron z tuńczykiem.Brakło oliwek,ale i tak był dobry.:) Dobrze,że ja nie znam słowa-\"odchudzanie\".Muszę się pochwalić,że mam super przemianę materii i choćbym nie wiadomo,jak kaloryczne danie zjadła,to przybranie na wadze mi nie grozi.:P No,są małe wahania,ale tak 1-2 kg.Ale,jak mi przybędzie to zaraz i,tak wracam do normalnej wagi,tzn.50 kg. Życzę wytrwałości w odchudzaniu.I trwałych efektów.:) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie się masz Marketa ;) Ja niestety mam tendencję do przybierania na wadze 😭 I mam doświadczenie w odchudzaniu bo kiedyś już schudłam w 2 miesiące 10kg :classic_cool: Niestety pracowałam tak, że w domu byłam po 20 no i trzeba było coś zjeść :o Więc przybrałam na wadze 😭 Teraz muszę się tego sadełka pozbyć :P Proszę mnie wspierac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,proszę!To już rok.:) Widzę po wpisach,że w zeszłym roku,o tej porze,też nie było za ładnie.Padał deszcz. W tej rocznicy też mam swój udział.Gdybym się nie przykleiła ze swoimi pytaniami,to kto wie,może topiku by już nie było?:P Śniegu u nas już nie ma.:D ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tekst cię zdradził więc wiem kim jesteś podszywaczu :D Właśnie wróciłam z meczu. Przegrali 1-0 😭 Sędzia- ten wstrętny złodziej mam nadzieję, że już się pakuje do Wrocławia 😡 Podyktował karnego- wątpliwego i jeszcze wywalił naszego zawodnika z boiska w 4 minucie 😠 Na szczęście bramkarza mamy super więc obronił ale cały mecz grać w 10 to trochę problem, szczególnie, ze boisko całe zaśnieżone było :O No cóż... I tak zagrali całą rundę lepiej niź ktokolwiek się spodziewał ;) Legia wczoraj zremisowała 😭 Nie aż tak niedyskretne :p Zastanowiło mnie ile masz lat skoro dla ciebie wydarzeniem byłoby spotkanie Marii Koterbskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,ha,tak myślałam,że będziesz pytała o mój wiek.:D Aż tak stara nie jestem.Mam dużo argumentów na to,żeby uzasadnić chęć spotkania z p.Koterbską. Po pierwsze:głos wspaniały,piosenki także.Niedawno kupiłam sobie cały zestaw płyt pt.\"Królowe polskiej piosenki\",mam okazję posłuchać jak kiedyś piosenkarki śpiewały,kiedy jeszcze nie było playback\'ów i tych innych sztuczek..............:O A Ty?Kogo byś chciała spotkać?Członków zespołu The Beatles,czy np.Ich Troje? Lepiej mi załatw autograf p.Koterbskiej,ponoć robicie zakupy w tym samym sklepie.:) To samo tyczy innych piosenkarzy starszego pokolenia.Wszyscy śpiewali na żywo. A nie,jak teraz.......Zero talentu,głos do niczego,a tak wszystko ładnie porobią,że zdaje się,że jeden z drugim głos ma super...... Przykład?Mandaryna.Z G.A.też były pewne \"problemy\"przed festiwalem. Dobrze,kończę ten wywód,ewentualnie dodam później,coś jeszcze.:) Przykro mi,że \"Podbeskidzie\"przegrało.:( Będzie lepiej w przyszłym sezonie(miejmy nadzieję):P No,śnieg dzisiaj sypał jak głupi.:D I jeszcze będzie.Na przyszły weekend pojedziemy na Čantoryje.:) Dlaczego napisałaś,że sędzią był \"wstrętny złodziej\"? Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, to takie powiedzonko wśród chodzących na mecze, chodzi o korupcję, jak sędzia jest stronniczy zawsze uważa się, że bierze za to pieniądze od rywali :P Podbeskidzie sezon miało bardzo udany tylko zadyszki na koniec dostali niestety :( Nie chciałabym niczyjego autografu, po co mi podpis na kartce kogoś kto występuje w tv? Praca jak każda inna, tyle że wiąże sie z popularnością. Jak dobrze pójdzie to może ja też kiedyś będę rozdawała podpisy :classic_cool: I dalej nie przyznałaś się ile masz lat, ale ok, nie naciskam skoro nie chcesz :) To idę już, w końcu weekend, trzeba podpisać listę obecności na mieście :P Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewoje :P Jak tam po sobotnich szaleństwach? Trzeźwiejecie? :P Ja już nawet obiad zjadłam :classic_cool: Tylko trochę mnie suszy :O Jak widzę ten śnieg za oknem to mam ochotę się zabić 😡 Ja chcę wiosnę i ciepełko, spódniczki, klapki i koszulki a nie płaszcze, kozaki i szaliki 😭 No to miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooo holky!!! widze, ze sie dzialo przez week-end...rocznica jakas byla... a prezent dla mnie gdzie? My wlasnie wrocilismy z nad morza...wicherek niezly byl i deszczyk ale cudnie jest popatrzec na morze... zeeeeen ...i czyzby mi sie zdawalo, czy jakas malpeczka sie wlaczyla do dyskusji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę wypiłam trochę wina,kaca na drugi nie miałam.:) Paryżanka,zazdroszczę Ci tego,że byłaś nad morzem.Ja tak uwielbiam morze,a nie mam możliwości jechać. Zima u nas na całego.:) Miłego dnia życzę 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemny mieszkaniec bb
A ja zwiedzałem cmentarz żydowski w B-B przewodnikiem :) Przewodnik był bardzo sympatyczny i jeszcze bardziej kompetentny. Cmentarz przepiękny, tym bardziej, że jeszcze jesień żółciła i czerwieniła się wokół :) http://wisla.naszemiasto.pl/wydarzenia/598169.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×