Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

Zraniłaś mnie, zraniłaś mnie na wskroś 😭 Jak mogłaś nie zakochać się od pierwszego wejrzenia? :P Ale ok, bez żartów. Ja się już przyzwyczaiłam, że nie wszystkie sklepy, do jakich chciałabym iść są w BB ale kilka razy w miesiącu jestem w Katowicach więc nie przeszkadza mi to za bardzo ;) Teraz, kiedy powstają dwa nowe centra handlowe pewnie się to zmieni :classic_cool: A o sklepach z używaną odzieżą i artykułami za 2 złote nawet mi nie mów, bo nie mieści mi się to w głowie, że w centrum miasta co krok są takie miejsca :O A później dziwią się niektórzy dlaczego centrum się wyludnia i ludzie w większości robią zakupy w hipermarketach :O No ale widzę, że co nie co ci się spodobało więc teraz już będzie tylko lepiej :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirjak
prosze o inf-cję na temet basenów w Bielsku który bliżej centrum i jak tam dotrzeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukunamuniu
Ooooo gdzie sie wszyscy podziali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo tutaj tak samo, po wielkim chlodzie przyszlo lato i chodzimy w krotkim rekawku....;) A jak tam przepowiednie gorali na nadchodzaca zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozdrawiam z zasypanego Bielska- Białej ;) Ślicznie jest ale ciężko samochodem jeździć (pieszo w ogóle się nie da, bo chodniki nie ruszone nawet!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×