Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

Gość Świeta_Wincenta
Niekoniecznie, znajdę jakiś sposób, żeby mi tak nie zostało :P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesław.
opowiedz mi o tym :-P ja spadam dzieci w dziewiątce straszyć :-P będe potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
Biedne dzieci, po spotkaniu z tobą mogą już nigdy nie wrócić do normalności... :P Czekam z niecierpliwością i podnieceniem aż wrócisz :P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaaaakoooochana? To malo powiedziane...facet jest taki meski i seksowny, ze wooooow. A film? Najlepszy ze wszystkich... Czesiu...uwazaj, bo jak se Wicia obejrzy i jak cie dorwie, to bedziesz mial przesrane...swietny sposob na tortury wymyslili....Az mie bolalo za Bonda... A tak w ogole, to witam towarzystwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mikolaja dalej szukam, bo Bondzio mi raczej choinki z Przegibka nie przywlecze...A poza tym, co taki gosciu by robil z takim starym paszkwilem, jak ja...ktorego nawet polski mikolaj nie chce uszczknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
🖐️ A jak w Bondzie scenki dla dorosłych? Podobno sie pojawiają... :P W sumie to nie wiem czy uda mi się kogoś dla ciebie wyhaczyć skoro jesteś taka stara i brzydka... :P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy, co dla ciebie oznacza scenka dla doroslych? Golizny nie bylo (oprocz tortur Bondzia!!!), akcji nie bylo, no chyba, ze te 5 sekund calowania w ciuszkach... Ale akcje niektore, takie szybkie i niespodziwane, ze az wszyscy na fotelach podskakiwali... Poza tym pol filmu, to reklamy (zegarki, auta itp, itd...) znaczy sie rutyna... Szkoda, ze ta cudna bryka taki krotki zywot miala... wiecej nie powiem;0))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
E tam :( A wszędzie pisali, że są sceny erotyczne zapierające dech w piersiach... Ale jak wiadomo media kłamią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
A tu się pomyliłaś :P Ale przeciez nie mogę im aż takiego kitu wciskać. Przecież jak Cię zobaczą to mnie się dostanie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj zaby, zaba nie bodzie...jak mie zobaczom, to juz nie beda chcieli wrocic i ciebie ogladac hehehe bym ci szczelila opis szczegolowy ale sie wstydze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
Noe rozśmieszaj mnie... :D:D:D Ty się wstydzisz? Dawaj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
no to jestem>> dlatego się gubi, bo jest stara i ma już chyba problemy ze sklerozą ;););) karol_ina 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
No zawsze młodsza :P OK, ja napiszę a później ty, zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
Haha, ja ci mam posłać foto a od ciebie nie dostanę... Nie ze mną te numery Bruner :P A tak w ogóle to do jakiej kategorii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
Nie mogę Ci posłać dziś bo nie mam tej płytki z fotkami. Mogę napisać jak wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
Wysoka brunetka, długie włosy, niebieskie oczy, kobieca sylwetka :) Teraz Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za duza, nie za mala...wlosy dlugie, proste ciemny blond, oczy ciemnozielone, sylwetka kobieca (w jednym miejscu nawet bardziej... hehehe) Sie podobam? Starczy na reklame dla mojego mikolaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
No teraz to będą się ustawiali w kolejce :P:P:P Czekaj cierpliwie na oferty, bo muszę oddzielić te od ciekawych mężczyzn od tych napalonych tylko na Twoją kobiecą sylwetkę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo mi tu nie oddzielaj dziecinko!!! wszystko dawaj...se wybiore sama...i nie oszukuj!!! Co je moje, to je moje!!! Co by ci do tej slicnej glowki nie przyszlo, zeby se jakiego przywlaszczyc!!! Jak sie jaki ostanie, to ci przesle;0))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeta_Wincenta
Ale ja ich nie chcę dla siebie!!! Poza tym odpadków nie potrzebuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałaś dodać
13:56 Świeta_Wincenta Wysoka brunetka, długie włosy, niebieskie oczy, kobieca sylwetka Teraz Ty z fajnym zadartym noskiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×