Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

Janeczka jest innego zdania :-P czego tak wcześnie wstałaś? :-P popatrz jak brzydko za oknem :-P ja to bym jeszcze pospał, ale Janeczka kazała mi iść do sklepu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojtarara
taaaa...........Carrefoura otwierają o 9;00 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojtarara
dzisiaj bede całą noc obecny bo na 18 ide do pracy :-0:-P za kissa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczku
????? :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczku
szczerze? to jakoś takie mdłe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widziałem
a co? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa, bo meczycie sie tak ze soba i nie mozecie dojsc do porozumienia...ale rzeczywiscie nie powinno mnie to interesowac... przepraszam... Dzis mam dola, wiec bede grzeczna;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartuje;0) widze, ze wam dobrze ze soba... nie...imieninki byly ok... jest wiele powodow mojego dola...nie bede wchodzic w szczegoly... a wy milo spedziliscie week-end? Widze, ze pogoda nie dopisala? U mnie bylo i nadal jest pieknie...sloneczko i cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem czemu masz doła.... żadnen facet na tych imieninach pewnie Cię nie podrywał... :P;):P Pogoda była i jest całkiem, całkiem... ŚŁoneczko też śweci i jest ciepełko :) A w kwestii weekendu mogę się wypowiadać tylko w swoim imieniu. W sobotę byłam na zajęciach 😭, ale później miło pokonwersowałam z pewnym osobnikiem płci męskiej i ruszyłam na podryw na miasto :classic_cool: W niedzielę też powinnam być na zajęciach ale strasznie mi się niechciało więc pokonwersowałam z tym samym osobnikiem a póżniej spotkałam się ze znajomymi :P;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tez bym chciala, zeby to bylo tylko to... ...niestety nie jest mi do smiechu... ooo prosze!!! ktory rok i jakie plany na przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ale jeszcze zyje...nawet w piekle mie nie chcom... a ja wysylam ludzi na zwiedzanie naszego cudownego kraju...i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×