Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaSsia_x3
powyżej dałam adres do lotu .. tylko błagam nie wszyscy naraz! aha i nie wszystkim mogą przysłać misia i smycz (jak mi) bo słyszałam że niektórym tylko przysłali ulotki :) 🌼😍🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno pisalam do lot-u ale jakos nic nie przyszlo :( no ale moze im sie przypomne niedlugo, dam im jeszcze z tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lot nie wysyła chyba że się napiszę super extra doskonałego @ kasia gratuluję talentu do gadżetomaniactwa którego ja nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
nasti123 mi chyba nawet nie odpisali .. tylko przysłali :D mogę ci nawet zdjęcie przesłać na skrzynkę pocztową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ej! coś mi teraz nie chce się wysyłać na ten mail media@lot.pl coś się porobiło czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Moja dobra rada: Zredagujcie odpowiednią prośbę o gadżety ukierunkowując się na profil firmy, wartościowe gadżety firmy przysyłają tylko kilku osobom, potem lecą negatywy........ . Nie dotyczy to dobrych firm kosmetycznych i próbek np. Dax. Ziaja itp. Bądźcie pierwszymi którzy do nich dotrą, wtedy otrzymacie wartościowe gadżety lub ich produkty. Dzisiaj pięć paczek i listów, większość wartościowe gadżety.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc , jestem tu nowa i jak pijane dziecko we mgle. Próbowalam wyslać maila do IR ale cos nie jestem kumata: chcą żeby im podać operatora który obsluguje pocztę wychodzącą. Skąd mam to wiedziec? co ma napisać? bardzo mnie nęcą te kosmetyki i inne też, dotychczas nie wiedzialam że jest taka możliwość. Poradźcie mi, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara58 tez nie rozumiem O_o ja dzisaj nic nie mialam :/ :( no ale jutro wtorek, a we wtorki mi najwiecej przychodzi, wiec czekam jak na Boze Narodzenie :D :P Zarejestrowalam mame na RoC :D ruszyla taka nowa promocja, ze 1000 pierwszych i 1000 ostatnich, ktore sie zarejestruja na www.roc.com.pl dostaja darmowe kosmetyki a jeszcze przy okazji biora udzial w konkursie, w ktorym mozna wygrac zestaw kosmetykow na 3 miesiace, spotkanie ze stylista, kosmetyczka i fryzjerem i bedzie mozna zachowac tez ubrania, ktore dobierze stylista i jeszcze troche innych nagrod :D akcja ruszyla dopiero dzisiaj, iwec rejestrujcie sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
sara nie trzeba pisać bloga tam trzeba dać "nie" jeśli nie masz bloga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoC
RoC nie daje darmowych kosmetyków tylko próbkę 15 ml kremu PRZECIWZMARSZCZKOWEGO. Jest to kampania dla KOBIET DOJRZAŁYCH, a nie nastolatek zbierających próbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja chce dostać ten krem 15 ml żeby dać mamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
właśnie przyszła listonoszka, dostałam 6 próbek z dax cosmetics (w tym 3 próbki po 10 ml) wkładki z discreet i jakiś katalog ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziewczyny pisałam że ten adres media@lot.pl jest nieprawidłowy .. i chyba jest .. ale z tej paczki co dostałam od lotu była ulotka, pisze na niej tak: Mariusz Kłosowski SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ DZIAŁ KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa tel. +48 22 606 70 75 fax +48 22 606 96 05 e-mail: m.klosowski@lot.pl www.lot.pl ----------------------------------------------------------------------- w tym adresie jest podany prawdopodobnie dobry mail :) a więc piszcie :) ja do nich napisze jeszcze raz żeby dostać misia dla koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
napisałam do nich i nie było wiadomości zwrotnej więc chyba dobry ten mail :) 🌼😍🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina554
Kasiu co Ty napisałaś do lot'u, ze dostałaś misia? Mi przysłali marne ulotki... ;D Dzisiaj otrzymałam krem 75 ml i 10 próbek z undertwenty do cery normalnej i tłustej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123425
O jaaaaa. Na cholerę wam te katalogi i ulotki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Dzięki nasti123 za poparcie:)U mnie Dziś...Jakieś pierdołki o Szwecji.....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiedzialam, ze wtorki sa szczesliwe! :D Pisalam do lotu i tez mi wyskakiwalo za kazdym razem, ze jest jakis blad, ze nieprawidlowe cos tam.. jakies go.wno.. nie wazne :P W kazdym razie dzisiaj przyszedl do mnie listonosz z GIGANTYCZNĄ paczka od LOTu a w niej: - gruba, ale ciekawa ksiazka \"Historia pisana na niebie\" - sliczny bialy misio w niebieskiej koszluce LOT - ladna niebieska smycz - 10 kartek (pocztowek) z fajnymi zdjeciami roznych samolotow na tle ladnego nieba - maly niebieski notesik Strasznie sie ciesze, bo wogole sie nie spodziewalam przesylki z LOTu :D ;) :) A do tego w koncu mi przyszla kartka zapachowa Naomi Campbell ;) Wiecej chce!!! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina554
Dziewczyny co wy piszecie do LOTu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi a co pisałaś do lotu i na jaki mejl? bo u mnie pustynia i tez bym chciała coś nawet głupią ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie u mnie też przesyłka z lotu pisałem miesiąc temu i otrzymałem dzisiaj -Katalog - bardzo fajny historia pisana na niebie -misio ( breloczek ) - długopis -smycz - widokówki z samolotami lotu a treść wiadomościi napisałęm że interesuje się lotnictwem i chciałbym coś otrzymać z logo lotu czy jest taka możliwość tak w skrucie i przysłali bardzo fajną paczkę .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
nasti uważniej czytaj forum :D m.klosowski@lot.pl to mail do lotu .. napisałam do nich bo chciałam dostać drugiego misia dla koleżanki, a gościu mi odpisał że już wysłał paczkę .. no cóż chyba nic z misia dla koleżanki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Maggie93 no widzisz :D ja też mam tego misia .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×