Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

aha ;) poszukam napewno :D jak cos znajde, to odrazu tu wepchne ;) teraz sobie patrzylam na internecie jak latwo zrobic "smoky eyes" (wiesz.. niedlugo w szkole bedzie dyskoteka i chce sprobowac :D :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassia widzisz ja nie sprawdzam, czy daja probki, czy nie, bo jednym sie moze udac, a innym nie, wiec raczej tylko szukam nazw roznych firm, a potem tylko sprawdzam, czy maja chociaz maila ;) A na dyske musze sobie jeszcze jakis ciuszek kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
http://www.bluepack.pl/pol/probki.html ---- jakieś próbki, chyba torby papierowe yy .. a to stronki angielskie można SpRóBoWaĆ 🌼 powysyłać maile :) (zebrałam te stronki rano, i jakoś wyszło że ich wtedy nie dodałam) : Jafra www.jafra.com Johnson & Johnson www.jnj.com Joop www.joop.com Lacoste www.lacoste.com Lancôme www.lancome.com Matrix www.matrixbeautiful.com Mavala www.mavala.com Max Factor www.maxfactor.com Maybelline www.maybelline.com Neutrogena www.neutrogena.com Nivea www.nivea.com Olay www.olay.com Organics www.livinghair.com Oriflame www.oriflame.com Avon www.avoncompany.com Biotherm www.biotherm.com Hugo Boss www.hugoboss.com Bourjois www.bourjois.com Claroil www.clairol.com Clerasil www.clearasil.com Clinique www.clinique.com Coty www.coty.com Dove www.dove.com Dior www.dior.com Elizabeth Arden www.elizabetharden.com Escada www.escada.com Estee Lauder www.esteelauder.com Givenchy www.givenchy.com Gliss Kur www.glisskur.com Gucci www.gucci.com Guerlain www.guerlain.com IsaDora www.isadora.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow :D sporo tego ;) skorzystam i dodam cos jutro, teraz juz niestety musze leciec :( papa :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
oki , papatki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna86kw
Chciałabym dostać darmowe próbki kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd zaczęłam pisać ze temat sięrozwija to stało się odwrotnie dziwne no nie p.s ja tu codziennie zaglądam tylko nie mam po co pisać bo u mnie to jak na saharze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.. ja tez tu codziennie zagladam, ale faktycznie czasami nie ma sensu sie odzywac :P dzisiaj niedziela, wiec niestety nic a nic nie ma, ale przynajmniej mozna w spokoju popisac sobie duzo maili z nadzieja, ze w tygodniu zasypie nas cala fura gadzetow i probek :D ;) pisze dzisiaj do: Lego Cobi yyy i mialam jeszcze kilka nazw firm kosmetykow, ale teraz patrze i nie maja swoich stronek internetowych ;/ ;( :( no trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati5529
Z Lego nic nie przysyłaja ,dostałam negatywa od nich ,niestety.Spróbujcie do Radia Zet napisać maila mi przysłali(notes,smyczi dlugopis) Ja proponuje klub Knorr za zaproszenie już kilku znajomych mozna wybrać sobie upominek i darmowe słodycze,za rejestracje i zaproszenie znajomych dostajesz pkt, które wymienisz na słodycze .Polecam !!! Możecie pisac na gg. 12110644 Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Pozderki dla wszystkich...heh...U mnie Listonosz będzie..dopiero we wtorek..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Maggie ile paczek w ciągu jednego dnia dostałaś najwięcej? (chodzi mi o liczbę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassia po pierwsze, to spokojnie z tymi emotami :P A po drugie to nie wiem, ale chyba około 6 :D szalenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silent_angel
a zna ktos emaila do DUREXA albo UNIMIL? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Dzięki...Maggia93:)))...Te forum się rozpada:(...Już prawie nikt nie pisze!!!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic nie dostajemy, to nie piszemy:o Ja czekam jeszcze na przesyłkę z Daxa i wciąż nie ma próbek z Elseve... I jeszcze chyba obiecali z AA Oceanic. I na tym chyba zakonczy sie moja przygoda z próbkomaniactwem. Zalezalo mi tylko na kosmetykach, te wszelkie roznosci, typu katalogi to nie dla mnie. Odezwę się, jak coś dostanę. Pozdrawiam 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokocz88
stali bywalcy są na free.amciu.com :):) tam są co chwile pewne adresy i nie ma takiego smietnika jak tu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Ja dziś dostałam w dużej paczce priorytet, z LOT'u i dostałam smycz i małego .. misia! miś jest w niebieskiej koszulce i ma jakieś 15 cm :) moja najlepsza paczka :) P.S. nie znajdziecie adresu mail na ich stronie (chyba) ja znalazłam adres na początku forum .. dostałam również od nich jakieś fajne ulotki 🌼 adres możliwe że potem dodam na forum .. najpierw go muszę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
media@lot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×