Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

czy wśród Was jest ktoś kto zbiera opakowania knorra? tam otworzyli sklepik na ich stronie w którym punkty można wymienić je na ich gadżety i inne rzeczy do kuchni np. ktoś chętny do zapisania się? to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliab3
Jestem zarejestrowana na www.look4win.pl ale nic nie wygrałam :/ Można jakoś dopomóc szczęściu na tej stronce?? Tak dawno nie zawitał do mnie listonosz :/ :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MobiXD
HeY! :) Coś tu pusto ostatnio... Ma mam dwie stronki jak by ktoś chciał : http://en.prizee.com/?refer=Mobillka - Należy grać w gry,zbierać punkty,które później możemy wynienić na jakołś nagrode :) Nagród jest bardzo dużo i bardzo fajne :P Strona jest zagraniczna,ale zdobyte nagrody wysyłają do PL...Nawet jak ktoś nie zna języków obcych(jest kilka do wyboru) to może się pobawić,gry są bardzo proste :) Polecam :) http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Mobillka - Polega to na tym,że zbiera się punkty,które następnie wymienia się na wybraną przez siebie nagrode :) Strona w języku polskim...Polecam :) Zapraszam do zabawy...Opłaca się na pewno :P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na forum jestem nowa:) wprawdzie myślałam, że będzie to troche inaczej wyglądało :). Czemu już nie piszecie linków do darmowych próbek? Same reklamy tu widzę swoim kont na innych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxyFM
Witam wszystkich.Ja dziś dostałam darmowe próbki TENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxyFM
Ma ktoś strone gdzie można zamówić darmową próbkę jedzenia dla psa dorosłego małych ras?Np.Pedigree?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin6369
Bardzo Was prosze jeżeli znacie jakieś e-maile do firm z próbkami byle czego to prosze napiszcie mi w e-mailu e-mail do tej firmy! Ważne ! Mój e-mail : Marcin6369@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
.....a tak apropo tych zaproszeń do Meybelline -by otrzymać darmowe próbki to jak zwykle ściema. Wystarczy przeczytać artykuł http://wiadomosci.mediarun.pl/news/27548,Maybelline_szuka_trendsetterek,group2 t o ta osoba która Was zaprosi dostaje punkty i jest bliższa ku wygranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNNNA
ja dzis dostalam siedem przesylek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNNNA
-z dax ( dax@dax.pl ) 5 probek kremy zel mleczko -z rochera www.yves-rocher.com.pl 8 probek kremy i chusteczki nawilzajace -bardzo gruby katalog domy+ plyta cd ( archon@archon.pl ) -mieiecznik katolicki ''milujcie sie'' + 2 obrazki z jezusem www.milujciesie.org.pl -z floraland plyta cd ''jak pielegnowac trawnik'' ( floraland@floraland.pl ) _plyta cd ''systemy przesylu powietrza www.bh-res.pl -katalog o maszynach www.kacperek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka20
Ja dzisiaj dostałam paczuszkę od Daxy 7 próbek kosmetyków. Jakie znacie sprawdzone, że wysyłają próbki firmy kosmetyki i gadżety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka pewniaków (gadżety): gellwe@gellwe.pl-------->długopis oetker@oetker.pl-------->smycz mokate@mokate.pl-------->bryloczki do kluczy zas-pol@zas-herbaty.com.pl------>plan lekcji i notes lublin@herbapol.com.pl-------->plan lekcji kamis@kamis.pl---------> losowe gadżety kosmetyki: http://www.masada-spa.com angielskie kosmetyki http://www.makeup-mall.com/index.php?cPath=37 za rejstrację dają próbki kosmetyków PL http://www.ultraskincare.com/free.html 3 próbki kosmetyków po 10ml http://www.lavera.de/kontakt.htm balsam do ciała i krem do twarzy i to by było na tyle jutro będzie więcej a może ktoś ma pewniaki z próbkami karm dla psów bo mi strasznie potrzebne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KATjen25 ja postępuję według porad z pewnego forum: 1. Załóż swój email złożony z imienia i nazwiska - iż wtedy firma wie, że ma doczynienia z poważną osobą np. KatarzynaKowalska@..... wiadomo bardziej przekonywujaco to wygląda niż np. shrek@..... 2. Firmy kosmetyczne chcą mieć doczynienia z poważnymi osobami, czyli najczęściej posiadającymi opłacane konta email np. KatarzynaKowalska@pro.onet.pl (opłacone konto) lepiej wygląda niż KatarzynaKowalska@onet.pl (konto bezpłatne, które każdy może mieć, firmy biorą pod uwagę zawsze osoby niepełnoletnie pod konto nieodpłatne) Opracowałam na to sztuczkę aby niepłacić za konto email a żeby firmy myślały, że jestem klientem pełnoletnim opłacanych kont email. Najlepiej poszukajcie bezpłatne konto email na stronach zagranicznych, takie konta robią na nich uwagę. np. KatarzynaKowalska@international.de 3. Nigdy niepiszcie w listach, że macie poniżej 30stki! Firmy kosmetyczne, mają opracowaną technologie marketingową, wiedzą, że najwięcej mogą zarobić z osób po 30-sce - takie osoby mają pracę, są w pełnych związkach (czyli wchodzi dochód małżonka/żony) i myślą poważniej nad zakupem drogiego kosmetyku i mają za co. Firmy kosmetyczne szukają kupców i wiedzą, że znajdą ich u kandydatów po 30sce! Wiadomo środki przeciwzmarszczkowe i antycelulitowe są bardzo drogie, więc na nich najwiecej zarabiają, stąd są chętni wysyłac próbki osoba starszym. Osoby, które piszą, że mają po 19, 25 lat są niebrane pod uwage, myślą, ze to zwykli próbomaniacy (no i tak jest) i myslą że takie osoby nie są pełni satysfakcjonująco przekonujacy o swój stan kieszeni by zakupic coś. np. ...jestem już po 30-sce, martwię się, że tracę na atrakcyjności proszę pomóżcie mi z doborem... 4. Nieproście nigdy o próbki... same do was przyjdą! Firmy kosmetyczne są uczulone na słowo \"próbki\" niektóre z firm mają już nawet skrzynki email, które generują automatycznie takie emaile do kosza gdzie w treści jest słowo \"próbka, próbki, próbke\". Inne zaś firmy (Zjaja często używa) włańczają automatyczną odpowiedz, która jest wysyłana tylk owtedy gdy uzywamy w emailach słowa \"próbki\". Pewnie się zastanawiacie więc, jak prosić o próbki niepisząc o nich?? To proste, wystarczy pisać emaile z prośbą o ulotki, to na nich owiele łagodniej działa. Po za tym jak czytając, że klient jest zupełnie poważny i nieprosi bezpośrednio o próbki chętnie robia mu paczkę. Ty niepiszesz o próbkach tylko o zwykłych ulotkach, informatorach, broszukrach, kart zamówień to oni czują, że klient jest czymś więcej zainteresowany niż tylko zwykłą próbką. Uwierzcie, że niepoprosicie o próbki a i tak je wam do listu wsadzą. np. ...niemam bezpośredniego dostępu do komputera by zapoznać się dokładnie z Państwa ofertą. Byłabym wdzięczna o przysłanie mi informatora wraz z kartą zamówienia na mój adres ..... wtedy byłoby mi łatwiej i szybciej dokonać zakupu... lepiej to brzmi niż tysięczny sms, który czytają np. ...jestem chętna zakupu proszę o próbki to przetestowania\" to ich odstrasza 5. Emaile muszą być dłuuuuuugie. Im dłuższy email tym większe szanse, że coś Ci wyślą... nic za darmo siądź przed komputer i napisz 30linikowy list. Dlaczego?? Im więcej powodów piszesz o otrzymanie czegos tym bardziej biorą Cie na serio, widząc ile wysiłku i czasu poświęciłaś tym bardziej serio do tego podchodzą. Niepodaje przykładu za duzo pisania 6. Piszcie jak najwięcej chorób skóry. Im wiecej piszecie o swoim problemie tym bardziej jestescie wiarygodni. np. ... mam bardzo suchą skóre, żadne kremi mi niepomagają... mało tego nierazę sobie z sińcami pod oczami... także trądzik utrudnia mi bycie kobietą. Prosze doradzcie mi... 7. Unikajcie słowa \"darmowych\" \"bezpłatnych\" odpycha to firmy. Jeśli ktoś prosi o cos darmowego to znaczy ze taką osobe niestac na zakup ich kosmetyków. Jesli ktos cos chce kupic to niezaleznie czy cos jest za darmo czy tez nie. Dlatego unikajcie stych dwóch słów. A co dalej?? Jesli któras z firm wysle cos odpłatnie to poprostu nieodbierajcie, mówiąc że tego niezamawialiscie, ze ktos sobie jaja przez internet na twoj koszt zrobil i gotowe. Zalozylas nowy email, ktory słózył ci tylko do próbomaniactwa wiec nikt niedojdzie kto jaja zrobil i sprawa ucichnie a wlasciwie paczka wroci na swoje miejsce i niewogole niebedzie problemu. 8. Zawsze sie podpisujacie z elegancją. np. \"Z poszanowaniem\" \"Z uszanowaniem\" \" Do usłyszenia\" lepiej brzmi np. \"z góry dziękuje\" \"dowiedzenia czekam na próbki\" \"pozdrawiam\" 9. Piszcie zawsze od razu adres! Wiadomo w firmie czas płynie szybko, firmy niemaja czasu odpisywac \"tak wyslemy pani próbki tylko musi Pani adres wyslac\", polowa firm wogole nieodpisuje bo niema czasu. Dlatego piszcie swoje adresy w emailach by od razu mogli wyslac paczke a nie powodowac iz oni niechca tracic czasu. 10. Niezapomnicie o tresci koncowej emaila \"wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych i wszelkich innych ujętych w moim emailu\" itp. iż teraz doszedł jeden kodeks wiecej i wiekszosc firm tego wymaga, niemając tego zakonczenia niemaja wg. prawa wogole do was odpisac. Stąd firma kosmetyczna Yvers Rocher zawsze prosi o dodatkową tresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNNNA
NASTI 123 MASZ RACJE JA PROSILAM O PROBKI KOSMETYKOW DO ZIAJI W NIEDZIELE WIECZOREM I DOSTALAM ODPOWIEDZ ZE NIE WYSYLAJA WYDALO MI SIE TO DZIWNE ZE W NIEDZIELE WIECZOREM OD RAZU DOSTALAM ODPOWIEDZ A TO FAKTYCZNIE MUSIALBYC AUTOMAT TRZEBA PODCHODZIC DO TEGO Z DYPLOMACJA HEHE JA SIEDZE W TYM OD TYGODNIA I DOSTALAM W TYM CZASIE 11 PRZESYLEK A PISZE TYLKO TAKI TEXT; WITAM MOGLABYM PROSIC O PROBKI/GADZETY BYLABYM NIEZMIERNIE WDZIECZNA DZIS DOSTALAM TECZKE Z ULOTKAMI biuro@drukpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czarnnna naprawdę jak napiszesz taki tekst to ci wysyłają?mi nie chcieli!!!!!!!!!!!!!!!a jak macie @ do liptona to dawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
haj jak zamawiać darmowe próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cisowianka20: a co dają w vichy?może się zarejestruje tylko zależy co dają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś chce testować kosmetyki i dostawać próbki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNNNA
Nasti szukalam w necie i nie znalazlam adresu do'' loreal'' **podaje pare pewnialow,ktore dzis dostala.: - www.beko.com.pl **** wysylaja ksiazeczki i plyte cd **** -www.PolskBizuteria.pl mail: biuro @PolskaBizuteria.pl **** wysylaja dosc gruby katlog bizuterii trzeba w mailu uzasadnic po co chcecie katalog ***** -www.royal-canin.pl mail: info@royal-canin.pl **** prosicie o probki karmy dla kotka lub pieska,ja dostalam 2 paczuszki karmy po 60gramowe, przyszlo Mi w poleconej kopercie,juz dalam troche karmy dla kota tych probek na posmakowanie,mmm az Mu sie uszy trzesa...***** -www.elixirofeden.com *** to jest stronka zagraniczna,wysylaja 2 probki masecza na twarz i krem ta przesylka jest z Australi czekalam jakis tydzien***** Wszystko oczywiscie darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNNNA
dzis dostalam: - www.solarium.info.pl katalog solarium nawet fajny kosztuje 12,50zł wiec nie wiem czemu wysylaja darmowo -www.komfort.pl katalog o meblach -www.ziaja.com z ziaji same ksiazeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×