Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kamilcia1600
hej.. wiecie moze jak sie zamawia te pilniczki z tej stronki mailto:soraya@soraya.com.pl ?? jesli ktos mi powie bardzo dziekuje za pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1600
sory, pomyliłam stronki...chdzilo mi o te stronke z pilniczkami www.mavala.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
czy soraya lub olay przyslaly wam probki? czy znacie mail do firmy Freeman?pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
kamilcia1600 ja dostałam te pilniczki. Jest ich chyba 5 juz nie pamiętam. Są w papierku takim grubym. Ale nie pamiętam już czy miałam meila do nich czy ze stronki. Przykro mi ale nie moge pomóc;( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia1600
dzieki natalia za mala podpowiedz :P trudno nie zamawiam ich...:(:P pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngela
Cześć dziewczyny! Po jakim czasie od wysłania zapytania o próbki,znajdujecie je w skrzynce? Ja dziś wykorzystałam 4 z Waszych adresów ,sama niestety nie znam zadnych:(a jak cos przyjdzie to dam znać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkaa
siemka;)) chciałam się zapytac co trzeba napisac w tym e-mailu (o prośbę tych próbek)------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngela
ilka -dziewczyny juz kilka razy pisały jak mniej więcej formuują prosbę,przeczytaj cały temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilkaa
aha ok dzięki anngela :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doma-mika
co tu taka cisza?? U mnie dzisiaj płyta z mamby, katalog shtil, jakaś cherbata, katalog Quelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bl
po przeczytaniu wszego forum stwierdziłąm że i ja spróbuję tak więc wysłałam kilka emaili i dziś znalazłam pozytywne odp. od kolastyny i alcina teraz tylko czekam na listonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngela
Cześć,z loreala mi odpisali że dziękuja za zainteresowanie fich produktami bla bla i że próbki są dostepne w sklepach i pismach kobiecych.Heh ja kupuję czesto (ostatnio korektor i szminke )loreala ale w sklepie drogeria natura nigdy zadnej próbki nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie kobietki ! Nie chce mi sie powiem szczerze czytac tych prawie 60 stron.. przeczytalam jakies pierwsze 7 ;P przepraszam,ale bm siedziala do rana ;P nigdy nie wysylalam zadnych zgloszen itd jak szukac? takich ankiet czy maili? bym byla zainteresowana darmowymi??az dziwne. probkami kosmetykow.. niech ktos odpisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
omg. i juz chyba po próbkomaniactwie... prznajmniej u mnie. wpadłam. jestem w ciążyy 3tyg ;/ o ludzie..co prawda mam 20 lat ale jeszcze tego nie planowałam..o mój boże..a co z moimi planami? miało być najperw wykształcenie ślub i dziecko.a teraz boże co ja zrobie! jak ja to powiem rodzicom?? Nie moge usunąć. Ale to pokrzyżuje wszystkie moje dotychczasowe plany. Pozatym dziecko nie bedzie miało ojca bo to był tylko przelotny..ekhmm ..sex ;/;/ o mój boże..przepraszam ale musiałam sie wyżalić.. wiem ze kiedyś pokocham to dziecko ..ale teraz..to nie jest dziecko to jest problem.. przepraszam to nie jest do tematu ale ..musiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeefu
dzu, zachowalas sie jak dziwka najpierw myslec potem sie pieprzyc z 1 lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczeta. dawno mnie nie było. w tym czasie nie dostałam za wiele. paczka dla kota i probki kremow ale juz nie pamietam z jakiej firmy. szukam teraz cos dla chrzesniaka. nie moge znalezc nigdzie takiej str chodz sprawdzam od poczatku. moze mi ktoras ułatwi? buzka! pomyslnych polowow1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. chrzesniak ma 1,5 roku. jakies kaszki sliniaki czy cos z czego jego mama sie ucieszy. buzka:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saddd
hej dziewczyny, mam pytanie. jak wiadomo jest wiele sklepów z dodatkami i ciuchami typu rockowego i metalowego, czy wiecie, czy jakieś sklepy wysyłają takie gadżety? macie jakieś adresy? np. naszywki, breloczki? tylko na tym mi zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
hejjj. ^^ dawno mnie na tym forum nie było. chyba już rok czasu. teraz sa znowu wakacje to mam proche czasu zeby powysyłać jakies zgłoszenia. Jak na razie zaczynam tak samo jak wtedy. Prośby do znanych firm kosmetycznych. Przez ostatni rok zdobyłam chyba z 40 zdjeć z autografami znanychludzi troche katalogów i próbki. Zycze miłego bawienia sie w próbkomaniactwo ;) pozdrawiam. jak znajde jakies ciekawe adresy to wrzuce tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagasia
moim zdaniem darmowe próbki sa extra przysyłaja ci a ty odbierasz madre co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotka
hejjjj jest specjalny topik odnosnie klikania w linki zeby wam ktos pomogl. to jest temat o probkach a nie o konkursach. zycze Wam wygranej, ale piszcie na tematal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się już robi nudne
nie stać was na pastę i szczoteczkę?? ze non stop wklejacie te linki i zanudzace innych tym bzdurnym konkursem???? Aniunitka podala link do strony z konkursami, tam sie wpisujcie!!! niech moderator coś z tym zrobi, bo to juz dawno nie jest topik na temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum
Hej jestem z innego forum ale podaje wam adresy meil na gadzety. Oczywiscie niewiem czy wysylaja bo sama dopiero wczoraj wyslalam. katarzyna.karpinska@mos.gov.pl gios@gios.gov.pl fundusz@nfosigw.gov.pl sekretariat@rzgw.warszawa.pl poczta@krakow.rzgw.gov.pl bok@rzeszow.uw.gov.pl biuro@wrota.podkarpackie.pl starostwo@powiat.rzeszow.pl wios@wios.rzeszow.pl wsse@pis.rzeszow.pl biuro@wfosigw.rzeszow.pl eko-top@rze.pl gmina@dukla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuza
:)czy iwostin i doce przysalaja probki kiedy zapisze sie do ich klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...nowa______
jestem na forum pierwszy raz...i bardzo potzrebuje katalogow z meblami...w duzej mierze na forum są adresy kosmetykow...czy ktos mogly dac mi namiary na jekis meblowe katalogi??? zgóry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jesli znasz nazwy konkretnych firm to wejdz na ich strony i skontaktuj sie z nimi. na pewno maja katalogi z meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oszustki
kathrine elo o tobie mowa!!! mam nadzieje ze nie wygrasz za te oszustwa :)) zycze ci tego z calego serca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×